Автор Тема: Транзити на Сатурн  (Прочетена 290857 пъти)

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #1215 -: Ноември 30, 2016, 10:19:16 am »
Слънцето ми е в последните минути на знака - 29 градуса, 54 минути и 53 секунди - след съвпада с него - Сатурн си влиза във владенията  :) Така започва солара ми за 2017/2018 г. - нов цикъл Слънце/Сатурн върху нат.Слънце в 7 соларен дом и 10 натален дом. Венера на соларния десцендент в 10 нат. дом.
« Последна редакция: Ноември 30, 2016, 10:23:07 am от a.l.e.n.a »
Над силата е само умението да я владеем!

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #1216 -: Ноември 30, 2016, 10:37:32 am »
Екстра  :012:
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #1217 -: Ноември 30, 2016, 10:51:00 am »
Леко се препотявам от сега .... ??? ... но и това ще мине  :engel016: :29:
Над силата е само умението да я владеем!

Rebeka

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 112
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #1218 -: Ноември 30, 2016, 11:21:15 am »
А когато Сатурн беше в края на Дева, началото на Везни, а съответно Уран в края на Риби, начало на Овен около 2010 какви събития имаше? И Плутон е минал тогава от там и е бил в орбис още. По него време си била под по-брутален кръстосан огън тъй че сега от един Сатурн ли ши ривеш ;D

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #1219 -: Ноември 30, 2016, 12:32:11 pm »
Омъжих се тогава, с панически ужас от подписа  :) И малко след това - детето го отписаха всички доктори. Много труден момент. Обаче не познаха :) Аз се заковах на леглото - а детето търпеливо изчака първия ден на 37 г.с. и тръгна спонтанно раждане :) 
Над силата е само умението да я владеем!

Rebeka

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 112
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #1220 -: Ноември 30, 2016, 01:19:31 pm »
Значи  почти всинчки важни събития за човешкия живот и то с успешен край. Пък сега съвсем добре -черната работа е свършена-децата родени, оженена, сега ще станеш богата кариеристка и айде то не остана  :D А първо трябва да минеш Сатурн каре Ас-цето май  въртими се, че асцендентта ти е около Слънцето ми-тъй че по-кротко без хърдел  :012:
« Последна редакция: Ноември 30, 2016, 01:23:51 pm от Rebeka »

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #1221 -: Ноември 30, 2016, 01:23:40 pm »
При мен транзитен Сатурн през МС беляза стартиране от нулата, върху несигурна основа. Тогава бях на професионален кръстопът или по-скоро безпътица, финансово несигурна и без никаква визия за бъдеща перспектива. И взех, че попаднах на точното място, без да имам никакво намерение да се преквалифицирам в тоя бранш.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #1222 -: Ноември 30, 2016, 01:51:10 pm »
Беки, карето тъкмо мина  :012: (преди два градуса) Слава Богу "емотикон прекръствам се и кадя с тамян"  :character0029: O:-) :93:

А кариеризмът мисля, че беше преди децата - с транзита на Плутон през 10 дом. Опасно заболяване е и не вярвам да се върне, но по темата усещам празнота, а получи ли се и вакуум - все нещо ще засмуче  ;D . На този етап, обаче - нямам визия за промяна, но при мен обичайно се случва неочаквано. Ще видим :) Имам предвид разни обстоятелства в средата, но без конкретни намерения от моя страна, за сега :)



Лили, много хубаво е това, което споделяш. При мен Сатурн стъпва на МС на 14 януари, а тогава Меркурий съвпада с наталното ми Слънце  в 10 дом  :012:  :29:
Над силата е само умението да я владеем!

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #1223 -: Ноември 30, 2016, 02:34:48 pm »
При Сатурн през 10 дом започнах работа, която работя и досега - на различни места през годините. Но не го свързвам с някакъв кой знае какъв подем - по-скоро сигурност, но без излишества, точно по сатурновски :)

Алена, със Слънце в Стрелец, в домът на Козирог, няма как да няма кариеризъм и амбициозност. :) Те може да сменят проявата си, но подтикът винаги ще съществува. Слънцето иска да се реализира.
Сатурн може да сложи ред, граници, да наложи дисциплина и да даде блага, ако си подготвена. Подаръци не очаквай. Ще споделяш как се проявява :)
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #1224 -: Ноември 30, 2016, 02:40:52 pm »
Делфинче, съгласна съм  :08: Още повече, че Слънцето е У6 в случая  :) където е Луната - имам нужда да се чувствам реализирана  ::) Ще споделям  :72:
Над силата е само умението да я владеем!

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #1225 -: Ноември 30, 2016, 02:41:43 pm »
Аз започнах първата си работа при транзит на Сатурн в 10ти дом, тогава е имало мунданен съвпад на Сатурн и Юпитер върху моят Юпитер в 10ти и в секстил със слънцето ми. Не мога да кажа, че бях очарована от работата, заплащането не беше високо и имаше адски много простотии. Но изглеждаше престижно, като кажех къде работя и всички много се впечатляваха :012:

 Когато Сатурн направи опозиция със слънцето и тригон с Юпитер започнах наистина хубава работа.
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Rebeka

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 112
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #1226 -: Ноември 30, 2016, 02:47:40 pm »
И аз прескочих трапа -мина ме през ацето отказах цигарите да съм в крак със Сатурн подмазах се превантивно През първи искам да го накарам да работи за мен -да гледам банички и други пици без болка в сърцето и тежест в дупето-но не боли ме гладните жадни рибешки очи  тъжни с тесни гащи а откак си пръснах със светена вода в гащите и почитатели избягали Мръсник е Сатурн само жертвени дарове иска и нищо не дава -развих фризьорски симптом -всяка вечер се постригвам от нетърпимост вече ще съм с по-къса коса и от дядо та вече не знам какво да му предложа на Сатурн като жертван дар преди предстоящето наближаващо каре със слънцето-душа нямам вече -дадох му я сърце пък съвсем нямам отдавна кво да му дам -ако полагам доброволен труд за незаконите кучешки гробчета като ги облагородявам дали ще го отработя Примерно ще заравям обратно случайно изровеното оглозганото бутче на по-рано починало морско свинче ще им нося трилистни детелинки и останало от човешката задушница жито Охх вяйвай мамка му с туй каре ко мъ чака -освен да тръгна на фитнес  :017:

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #1227 -: Ноември 30, 2016, 02:47:51 pm »

Лили, много хубаво е това, което споделяш.


Мен липсата на стабилна алтернатива като ме притисне, мога да преобърна планини. През последните годни съм изпаднала в инерция, така го усещам, макар че много неща се случиха и не съм стояла със скръстени ръце. И пак не ми е достатъчно, така го усещам вътрешно. А сега съм се отпуснала и не търся социално приемане, да се интегрирам в някой колектив. Кеф ти фрийлансър, кеф ти консултант.

Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #1228 -: Ноември 30, 2016, 02:53:20 pm »
Бексо, а квадратурата към слънцето кога ще е?
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Rebeka

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 112
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #1229 -: Ноември 30, 2016, 04:05:45 pm »
На 20 градуса то май  и ти и Сатин сте някъде там Масов мор по говедата-шап ще има заблеяло ми агънце изкарай Гано говедатъ -ши съ реве мре ако не-вече безсмъртни ама да не подскачаме като хърделистки на фалстарт щото докато не удари камбаната 20 ия градус и на мeн щи съ ми свити сърмити чи сърце веч не остана  :engel016: