Автор Тема: Транзити на Сатурн  (Прочетена 290648 пъти)

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #1335 -: Януари 16, 2017, 05:14:55 pm »
Какво можете да ми кажете за квадратурата на Сатурн? Трета квадратура.
Проверка на приложимите средства, ползвани по пътя след възврата?
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #1336 -: Януари 16, 2017, 06:18:17 pm »
По-скоро нужда от промяна, наложена отвън :) Аз се върнах на работа след първото майчинство. Косата ми побеля за няколко месеца. Намерих разруха, развалини ... Всичко, което съм градила и е осмисляло живота ми преди детето - беше помляно ... И за мен всичко беше много различно, нищо не беше, като преди.
Над силата е само умението да я владеем!

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #1337 -: Януари 17, 2017, 09:43:00 pm »
Плашиш ме :) откъм кой дом ти идва карето?
При мен обаче ще е по-различно. Карето към Сатурн ми е каре и към Слънцето. Откъм 3д.
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #1338 -: Януари 17, 2017, 10:56:04 pm »
От К8.
Над силата е само умението да я владеем!

Happy58

  • Гост
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #1339 -: Януари 18, 2017, 08:56:05 am »
Какво можете да ми кажете за квадратурата на Сатурн? Трета квадратура.
Проверка на приложимите средства, ползвани по пътя след възврата?

Да разбирам ли, че това е първата квадратура след възврата? Ако е това, значи ще се наложи да действаш съгласно това, което си научила до възврата и новите цели, които си поставяш в живота. Ако съдействаш, ще е по-ползотворно :) - нали знаеш :)

Сега се сещам за себе си - около възврата бях взела едно решение, свързано с дома, управляван от Сатурн. При квадратурата имах възможност да го спазя - за съжаление, не го направих .... и си бера плодовете оттогава. В момента мисля, че ми е следващата квадратура, преди 2. възврат - май отново излизат на преден план тези проблеми. Малко след опозицията пак съм имала случка по същата тема. Чак сега си го обяснявам - като тръгнах да ти пиша теоретично какво е положението. Тенкю за което  :58:
« Последна редакция: Януари 18, 2017, 08:59:24 am от Happy58 »

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #1340 -: Януари 18, 2017, 01:25:37 pm »
Хепи, да ти кажа, не мога да преценя. И си го признавам без бой :)
При мен събития донесе друго - едновременна квадратура на Плутон през У5 към Слънцето и второто е Сатурн в 10д, комбиниран с ретроградие над стелиума Марс-СЛВ-Юпитер (У7, У5). И прогресивно новолуние върху Луната ми. И дир. Сатурн отсреща върху Плутон :))))))

Самият възврат е минал прилично спокойно като период дори.

Иначе, квадратурата преди възврата ми беше свързана с държавните изпити около К9. Съответно, сега първото каре след възврата е около К3. Пак образователни теми, но този път дори не мога решение да взема. Защото първо ще карам квадрат на Сатурн около 23 градус, който е в момента, а после около 28 градус ще дойде квадратът със Слънцето.
« Последна редакция: Януари 18, 2017, 01:28:15 pm от Yaya »
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

Santi

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 660
  • Nonsense
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #1341 -: Януари 18, 2017, 06:41:45 pm »
Сатурн през МЦ и 10 дом /Стрелец/ - напуснах настоящата си работа и започнах нова такава в по-престижна компания и с по-добри перспективи и условия.

В допълнение опозицията Сатурн-Слънце започва да се усеща/по учебник/ под формата на появата на човек, който ще играе важна роля за мен лично в работата ми през следващите месеци./от който съм впечатлен, защото е доста ерудиран, възпитан и "видял света" човек/

Rebeka

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 112
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #1342 -: Януари 18, 2017, 11:05:11 pm »
Тоя мръсник не искам да го гледам и на картинка. Мразя знака му ,изписването на името му, но не мога да мълча, когато видя възхвала за името му. Квадратурата към  слънцето ми е осезаемо болезнена, все още в 1вият ми дом-физическите клишета при мен проработиха- от два месеца болките в гръбнака и кръста станаха ужасни, вечно съм с травми и постоянно охкам, както преди съм слушала да правят старите хора. На едното слепоочие косъма масово побелява под блондинският бакембард, като си мия зъбите все едно съм в сцена от Роки и ето сега отбелязвам пик без нито милиграм чувство за хумор. Мислех да си назнача смехотерапия, но се почувствах толкова прегазена, че май ще заспя безславно. И докато умувах защо тая ретро сянка на Мерка пак ме мъчи тъй с компютрите, причината, за това да преживявам толкова тежко софтуерни неволи е Сатурн .Само той е способен за нула време да те прегази, изплюе и ти внуши отчаяние ,защото си неспособен, тъп и прочие. Ебаси безнадеждната планета, наистина живея, зa да я унищожа . Дори не мога да пиша изморена съм от чувството за постоянно препъване и пречки.

lina

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 320
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #1343 -: Януари 19, 2017, 12:00:49 am »
В допълнение опозицията Сатурн-Слънце започва да се усеща/по учебник/ под формата на появата на човек, който ще играе важна роля за мен лично в работата ми през следващите месеци./от който съм впечатлен, защото е доста ерудиран, възпитан и "видял света" човек/

Да разбирам ли, че предстоящата ми опозиция на тр. Сатурн от 6ти (управител на 7ми), към нат. Луна ще докара някоя жена в живота ми по работа, на която да се кланям и да й треперя?!?

Когато тр. Сатурн мина, неее - по-точно прегази нат. ми Луна в 12ти, беше адска душевна чистка, изолация и самоизолация, преосмисляне и преоценка. Преди това една "връзка" ме изхвърли.
Абе, настръхвам, като се сетя и настръхвам, че ми предстои сега през февруари, а Сатурн ще опозира Луната 3 пъти - ама моля ви се?!? Да не би случайно да не го забележа... :o

П.П. тъй като опозето е по оста 6ти и 12ти дом, всъщност доста ме притеснява да нямам разправии по темите здраве - болница  :(

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #1344 -: Януари 19, 2017, 09:05:33 am »
Беки, кофти е наистина, че прави квадратурата от ъглов дом. При мен я прави от пети дом и аз имах болежки в гърба, сега малко отшумяха (разходящ е квадрата). Нямаш ли някакъв подкрепящ транзит - при мен като е разходящ от квадрата със слънцето прави сходящ тригон с венера.

А иначе тези спънки са знак да забавиш темпото, да не предприемаш нищо, давай го по-лежерно. И да се пънеш - няма да се получи. :012:
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Rebeka

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 112
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #1345 -: Януари 19, 2017, 11:23:14 am »
Прави тригон към Венера и Марс, ама те са леко луди от успоредните транзити на Плутон и Уран. При тоя Сатурн няма меки транзити-не се надявайте  ;D В една книжка пише: Сатурн- приятели-Венера, врагове-всички останали планети  . Лъжа, тоя мръсник и изсушава гръбнака и кръста на Венерчето и го троши. Иначе явно трябва да кротувам, ама повече от туй не мога. Заради Сатурн спрях да пуша и за да не наддам бях решила да увелича натоварването-резултата-окуцях до степен да не мога да ходя за повече от месец миналото лято -ходех до магазина до нас за половин час ,провлачвайки крак. Тази зима преди Коледа превантивно реших да увелича натоварването, за да не ми се отразят зле питите и резултата беше настоящия-съмнения за дископатия. Спрях да дигам гири и др. работи от нова година, за да се закърпя малко. Е кво, Сатурн иска да забавя темпото.. Чи аз не съм хукнала да тичам на стадиона, ама значи верно ще излезе дружка на Венера тя нали е по лентяйството и лежачката :012:  Чудно, ама няма как да си го позволя защото обещаното отслабване на Сатурн през първи ме е подминало ,удържах фронта с цигарите, но задницата ми качи някой друг размер. Искам да кротувам, ама не ми отърва да ходя с наметало или пончо като Ваня Костова  :012:

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #1346 -: Януари 19, 2017, 11:40:23 am »
Ребекс, кое не искаш да пуснеш?
Някак тези ограничения идват с причина. И какво е станало преди 7-8 години? И засегнато ли е сега като сфера?

И аз сърбам попарата на Сатурн, но като не съм научила уроците преди това... Ще сърбам.  :012:
Влиза малко в кратуната ми, но с триста зора. При мен премина първо съвпад с Марс съу2, сега блажено прегръща Нептун у2.
Единият в 10 дом, други в 11 дом.
Има какво да мисля за притежанията. Защото по натура нито съм пестелива, нито ценя материалното. А сега ми се тръснаха отговорности за това. И е трудно. Но къде се справям, къде не се - както дойде. Ще видим накрая какво ще става.  :012:
Сатурн съвпад Нептун в 11 дом приемам и като необходимост да материализирам някакви свои идеи и мечти, а не само да се реят в пространството. И да преценя колко са изпълними.
За приятелствата - още не съм видяла голям ефект, драстично се ограничавам до хората, които са ми приятни. Но и не страдам, че нямам голям върволик от познанства и социални издевателства. Че се бях поизморила малко.
Като му се съпротивляваш, по-лошо става. С цената на всичко не може да държиш това положение. то може, но до каква степен ще излезе полезно след време.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Rebeka

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 112
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #1347 -: Януари 19, 2017, 11:54:25 am »
Няма нещо, което да не мога да пусна- да вървят на майната си-стига с тия дърдорщини от разни книжки :012:  Не винаги са валидни ..Но може би не искам да изпусна контрола над мръвката си, не искам годините да ме превръщат в тлъсто лелче и да се примирявам с това  :012:

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #1348 -: Януари 19, 2017, 02:12:15 pm »
Защо пък сатурн трябва да е толкова виновен? Дископатии и дискови хернии при хора на по 20-30-разбирам да е страшно. За 40 нагоре се смята общо взето за нормално, не съм виждала 200 годишен човек, при него сигурно проблемите ще почват около 100-те

Rebeka

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 112
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #1349 -: Януари 19, 2017, 03:01:16 pm »
На 40 или 60 може да е нормално да получиш дископатия, като пръднеш, но това ти ще кажеш скоро, но по-рано също е нормално ,ако се натоварваш често, неправилно и пр. Примерно при условие, че вече съм с болки е лудо да качвам по стълбите  две 10 литрови туби с вода, за да стане по-бързо ,но аз го правя. Та, ако профи спортистите нямаха екип от масажисти, щяха да са приключили разглобени на 2рия ден