Автор Тема: Транзити на Сатурн  (Прочетена 290734 пъти)

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #1350 -: Януари 19, 2017, 03:16:37 pm »
Е, ами ти хем самонадеяна, хем ревеш.  :012:
Трудно е така. Значи си носиш кръста.
Не го разбирам това. Бързай бавно.  :08: За да не се наложи принудително да спреш. Пък като не ти се слуша какво ти казва Сатурн, страдай си. То си е пак личен избор.  :08:

Това овенското с рогите напред срещу Сатурн много ме кефи. Аз обичам да го гледам този сериал. Обикновено завършва в болница. Или по спешност системи, лекари, операции. Потрошена спалня. Луд скандал от планински спасители, морски спасители - според зависи местността. Вариациите са много. Само стоиш и гледаш сеир.  :)
До съвсем скоро го гледах отново, мога многотомна поредица да напиша на тема борбата на един Овен със Сатурн. Само не знам комедия ли ще е, трагедия ли ще е.  :012:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Rebeka

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 112
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #1351 -: Януари 19, 2017, 03:39:30 pm »
Знам, че трябва ,но просто не мога, граничи с лудост но трудно се кротвам, а лятото вече ми бе показано, когато си потрощих краката  :012:

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #1352 -: Януари 19, 2017, 03:53:23 pm »
Да, то това му е изпитанието.
При наблюденията върху Овните около мен и по-близките ми, кротването дойде по принуда.
При брат близнак на седмодомието ми дойде с криза, която е подобна на твоята. Но той колабира направо. Щеше да умре. А моето седмодомие приключи в болница. Някак не можеше да приеме Сатурн като влияние на всяко ниво. Ограничението. Нуждата от дисциплина. И особено на психическо ниво остаряването. А Сатурн си е старчок. Започнаха да се надскачат с младежите. И наистина за годините си изглеждат и действат много по-добре от млади момчета. Но цялото това напъване беше двойно и тройно в сравнение с усилията на млади момчета.
И приключи зле. Безкрайно принудително закротване. Позволиха си да остареят и малко повече им приляга. И то не точно да остареят, а да приемат, че не са на 20-25 години. Сега по-добре се справят със Сатурн, но то и кофти аспектите преминаха. Не се знае дали няма да изпростяват по същия начин, ако ги налегнат.

Оздравявай бързо.  :08:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #1353 -: Януари 19, 2017, 04:18:05 pm »
На 40 или 60 може да е нормално да получиш дископатия, като пръднеш, но това ти ще кажеш скоро

Това пък защо, аз напоследък не обичам да се натоварвам, особено пък зимата
Просто много хора в тия студове им се обадиха болежките, една позната беше на вливания цяла седмица, че се прикова на легло, друг роднина цял месец е с неустановени болки в гърба и те така-студове
Греяна ракия/вино, мазничко и вкъщи на топло

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #1354 -: Януари 19, 2017, 04:35:03 pm »
Днешният мунданен квадрат на Марс и Сатурн ми е нагазил лунните възли. Марс е в точен съвпад с нат. СЛВ в Риби на К3, а транзитен Сатурн от към 12 дом прави квадрат към него и към ЮЛВ в Дева.
За момента нямам какво да кажа за аспекта, но го следя, защото по натал имам съвпад на Марс и Сатурн на асцендента и мунданните им аспекти винаги ми се отразяват. Този го приемам и за по-специален, защото ми засяга възлите.
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

Rebeka

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 112
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #1355 -: Януари 19, 2017, 04:51:00 pm »
Ее ,  тоя Марс въобще не забелязах че бил там... Иначе ви благодаря за подкрепата, но  аз не съм болна, никога не гледам така, абе спирам да пиша тук, че няма да му рекламирам темата на тоя Сатурн :012:

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #1356 -: Януари 19, 2017, 05:59:04 pm »
При мен Марс квадратира не само Сатурн, а и оста МС/ИЦ с нат.Марс. Имаше мърморясване от съпружието ... малко в стил "от нищо-нещо"  ???
Над силата е само умението да я владеем!

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #1357 -: Януари 19, 2017, 09:34:17 pm »
Стана ясно събитието. Братовчед ми е починал. Не знам дали ми е точно братовчед - син е на брата на баба ми по майчина линия. Не бяхме близки и не съм го виждала от дете, но ми е мъчно, защото беше много нормално и силно момче. Израстна в кофти семейство, но беше отговорен, работлив. Направи си собствен бизнес, има хубаво свое семейство, дъщеричка - страхотно се грижеше за тях. Наистина знаеше кое е важно и си го гонеше - имаше душа, ценности. На 30 и няколко години е. Скоро имаше рожден ден. Починал е при поредната операция заради белодробно образувание.
Марс ми е У4 в натала..сега навързах аспектите.
И за капак момчето, с което щях да излизам днес е катастрофирало. Добре е, но все пак...почвам да се чувствам като прокълната.
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #1358 -: Януари 19, 2017, 09:36:09 pm »
Не си прокълната, просто в живота на всеки човек има периодични загуби и по-трудни периоди.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #1359 -: Януари 19, 2017, 09:59:58 pm »
The One ти не беше ли със слънце в първите градуси на риби? ЮЛВ ти минава през слънцето и с двата малефика към нодалната ти ос в комбинация. Много съжалявам за братовчед ти
Frankly, my dear, I don't give a damn.

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #1360 -: Януари 19, 2017, 10:03:49 pm »
Да, Тери - и ЮЛВ вече е в почти точен съвпад със Слънцето. То ми е управител на 8 дом.
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #1361 -: Януари 27, 2017, 05:34:24 pm »
Сатурн през МС май проработи :012: Днес имахме официален мейл, че се водят преговори за продажба на компанията. По подразбиране, всички оставаме на улицата. Отдавна се опитват да направят сделка, но щом го споделят публично, вероятно са си стиснали ръцете с новите собствениици

При СЗ на 26.02 - Марс и Уран са в съвпад и в тригон към МС. Венера (У2) в сходящ съвпад с Юпитер (У10) и в квадрат с нат. Меркурий в 10 дом и опозиция на Плутин в 7 дом.

Ако остана без работа, мисля да запиша курс за тестер и да опитам.
Над силата е само умението да я владеем!

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #1362 -: Януари 27, 2017, 05:40:29 pm »
Ако се смени собствеността, това автоматично означава ликвидация ли? Не може ли да продължи дейността на компанията и да се запази част от персонала?
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Rebeka

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 112
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #1363 -: Януари 27, 2017, 06:08:03 pm »
На мен съвпад на Сатурн с МЦ ми звучи хубаво, не- за лошо, от всякъде, ако има място, където звучи супер е там -дори и в по-далечна перспектива, от сорта на всяко зло за добро .

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #1364 -: Януари 27, 2017, 06:13:30 pm »
Сатурн на Мц може да даде и издигане. Или да се захванеш сериозно с нещо, което ти е на сърце и искаш да го докараш до върховете.
Алена, не му се плаши толкова. Не знаеш дали няма да имаш предложение, което да изисква повече отговорности от теб. И дали няма да поемеш в посока, която повече ти харесва.  :58:
Ако само това е проявлението на аспекта, може да го преглътнеш съвсем леко. Има къде по-кофти неща.

Хайде, успех!  :58:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.