Автор Тема: Транзити на Сатурн  (Прочетена 290781 пъти)

Bin

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 467
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #1515 -: Юли 14, 2017, 06:17:57 pm »
Не е до парите главното, вече отрицателен рефлекс към тая държава, като хванах прехода унищожаваха държавата, уж съкращаване а тия които драпахме да оцелее повече си скъсахме нервите. Не е за разправяне, аз оцелявам обаче тая система не е за мен.

Happy58

  • Гост
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #1516 -: Юли 14, 2017, 06:21:44 pm »
Понеже с Алена имаме еднакви куспиди сега се сетих че срещнах вчера един клечо , бивш шеф ме заговори за работа, обаче на мен не ми е в интересите, в БГ работа само в краен случай 🙃

те куспидите може да са еднакви, ама това което минава през тях, е с различни натални характеритики ... :)

Bin

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 467
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #1517 -: Юли 14, 2017, 06:28:21 pm »
При мен тр. Сатурн е у11, 12 в интерсептиран овен 1д,падение,носи си наталното положение да, на МЦ ми се появява но за мен си е в падение.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #1518 -: Юли 14, 2017, 06:31:19 pm »
При мен тр. Сатурн е у11, 12 в интерсептиран овен 1д,падение,носи си наталното положение да, на МЦ ми се появява но за мен си е в падение.
наталния паднал, но транзитния на МС ще го надигне малко чрез сесктила  :)

Happy58

  • Гост
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #1519 -: Юли 14, 2017, 06:35:58 pm »
При мен тр. Сатурн е у11, 12 в интерсептиран овен 1д,падение,носи си наталното положение да, на МЦ ми се появява но за мен си е в падение.

падението за мен не е важно, но включения овен вече си е нещо - къде е Марс? и .... У11,12 - тук водолей влиза ли?

Bin

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 467
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #1520 -: Юли 14, 2017, 06:47:13 pm »
Влиза, 11д ♑, 12д ♒, Марс на Дсц дева.

Bin

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 467
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #1521 -: Юли 14, 2017, 07:41:24 pm »
Akruks, тр. Сатурн прави даже тригон с наталния точен като спре стационарно, но пък и квадрат към наталния си управител Марс на Дсц. На предното му минаване съм полагат клетва точно в казармата, получиха се фалове там😁, в последния момент ме направиха крайно десен в първата редица и всички се равняваха по мен значи. Обаче тъпите командващи не съобразили парадната униформа, кадетите с ръкавици, ние гарнизона без, пък бахър голям, ръцете измръзнали.Е не се получи добре като на репетициите слагането и махането на щиковете за почест, нищо общо с гвардейците като сте гледали🙃, това щото моя тр. Сатурн на МЦ е квадрат Марс, военни, щиковете,макар че тригон натален Сатурн, направиха ме отговорен за мероприятието,но в падение😁

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #1522 -: Юли 14, 2017, 10:38:05 pm »
При мен тр. Сатурн е у11, 12 в интерсептиран овен 1д,падение,носи си наталното положение да, на МЦ ми се появява но за мен си е в падение.

Рецепция Слънце, с Марс няма  твърд аспект,знаков тригон с Венера, дотук не е толкова "лош",  но е под хоризонта за дневна карта. Може да  те прави на моменти меланхоличен, на моменти страхлив, неуверен в себе си, суеверен, самотен и всеки негов транзит на ъгъл ще рефлектира върху здравния ти статус, но и упорит в инициативата . Сатурн в падение е тенденция към мързел, ако не ти се налага няма да се напъваш да работиш, но пък изкуши ли те финансово изгодно предложение ( Слънце Везни, 8-ми ) си много продуктивен и даже можеш да го играеш пионер в съответните сфери. Разглежда се и в кой знак е транзитната планета, Сатурн в Стрелец  и тук няма сила, но у АСЦ е ангажирал Слънцето ти, така че 1-10-7-ми домове са задействани, просто ти си знаеш, че няма да станеш "Биг бос " с така поставен Сатурн, но Сатурн на МЦ винаги формира нов статус, амбиции и при второто преминаване оттам, разбира реално с какво иска, ще го запомнят хората. Рецепцията Юпитер- Сатурн ще смекчи не-проявлението на натален Сатурн - ще местиш на някъде дейност, местоживеене, мироглед, взаимоотношения. Не знам какво се случва в прогресивна карта. Роден си при кулминация Слънце- Сатурн - преди точния аспект или след него ?
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Bin

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 467
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #1523 -: Юли 14, 2017, 11:24:08 pm »
Рени, много вярно, Сатурн си е в падение, ретрограден, заключен в интерсептиран знак,извън секта, опозиция от 1д на всички други в 3квадрант, на 22*овен,точен тригон МЦ, опозиция разходяща Слънце сходяща Меркурий. По прогресия пр. Сатурн на 19*овен прави точна опозиция пр. Марс, точен тригон пр. Слънце, доста е подчертан Сатурн когато ще стане стационарен на МЦ ще го проследя, кариерно никакви очаквания, отработка по родители не се сещам, ще кажа ако излезе нещо интересно. Но тоя нов стил при теб супер, че обикновено си малко от зоната на здрача, сега супер👍
« Последна редакция: Юли 14, 2017, 11:44:23 pm от Bin »

Bin

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 467
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #1524 -: Юли 14, 2017, 11:36:02 pm »
Карта за периода на стационарен тр. Сатурн, сега виждам и пр. Луна тригон към пр. Слънце и пр.Сатурн секстил пр. Марс тогава, определено нещо ще става
« Последна редакция: Юли 14, 2017, 11:39:41 pm от Bin »

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #1525 -: Юли 14, 2017, 11:46:11 pm »
Всъщност сатурн ти е в опозиция на 3 от 6-те
Може ли изцяло прогресивна, или пр + дирекции

Bin

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 467
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #1526 -: Юли 14, 2017, 11:52:54 pm »
Papy, ето картата която исках, сега с ректифицирани куспиди уж😁

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #1527 -: Юли 14, 2017, 11:56:05 pm »
Дир марс при луната-какво ти донесе този аспект? Не го харесвам, ако още нищо-очаквай неприятности

Bin

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 467
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #1528 -: Юли 15, 2017, 12:01:41 am »
Забелязах го, и мен ме притеснява, проблеми с майката очаквам даже съм я предупредил, вчера си прави флуорографска снимка, срастване плевра след пневмония преди 2 години, трябва престой в болница, очаквам интраплеврални инжекции, ако това е Марс не е кой знае какво.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #1529 -: Юли 15, 2017, 12:03:52 am »
Сатурн ще спре с тригон към натален, Уран стационарен срещу Слънце , пр, Луна в падащ дом, Лъв - резултат, следващ придобит опит, започнати финансови инвестиции, намерения, лесно или по-леко ще приключиш със ситуации или взаимоотношения, които вече не са така ефективни. Хубаво е да се върнеш  9 месеца и да видиш тогава на какво си поставил основи или си имал такива намерения и сега освобождавайки се от илюзиите, ненужното по същите ще започваш да работиш. Не си мотивиран за Сатурн през 10-ти, нямаш вдъхновение- търси го, в противен случай  ще ползваш Сатурн горе на чисто физическо-материално ниво :)
« Последна редакция: Юли 15, 2017, 12:05:24 am от Рени »
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“