Автор Тема: Транзити на Сатурн  (Прочетена 291062 пъти)

Bin

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 467
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #1530 -: Юли 15, 2017, 12:08:26 am »
Рени на материално ниво физически какво да очаквам от Сатурн там.? И при майката и бащата в картите им Слънце пр. съвпад Плутон, не звучи добре,.,но пък не знам домовете, в кои домове са.
« Последна редакция: Юли 15, 2017, 12:12:11 am от Bin »

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #1531 -: Юли 15, 2017, 12:10:18 am »
Забелязах го, и мен ме притеснява, проблеми с майката очаквам даже съм я предупредил, вчера си прави флуорографска снимка, срастване плевра след пневмония преди 2 години, трябва престой в болница, очаквам интраплеврални инжекции, ако това е Марс не е кой знае какво.

Нямат грандиозна връзка в натала, да се надяваме, че с толкоз ще минеш
Ама ти си наглеждай нещата, знаеш

Bin

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 467
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #1532 -: Юли 15, 2017, 12:13:58 am »
В натала Марс полуквадрат Луна, и аз мисля леко неразположение. Марс е тронов там, но при дирекции не помага май

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #1533 -: Юли 15, 2017, 12:18:39 am »
В натала Марс полуквадрат Луна, и аз мисля леко неразположение. Марс е тронов там, но при дирекции не помага май

Малко се отклоняваме от темата, но 3* орбис за полуквадрат е много. И въпреки това

Bin

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 467
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #1534 -: Юли 15, 2017, 12:21:31 am »
Да, моя грешка, Плутон е полуквадрат точен, объркал съм ги, подобен ефект.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #1535 -: Юли 15, 2017, 12:28:48 am »
По- стабилни сигурни финанси, професионална дейност, за(под)държане на добри работни оферти, позиции, подсигуряване на дом, устои- ти имаш ли амбиции за кариера и към момента такава съществува ли; да променяш сегашната си дейност, да поемеш по- голяма отговорност за същите или за семейство; да градиш "име"; да си изработиш личен маниер,поведение, да защитиш някаква твоя лична форма/ гледна точка за тип близки взаимоотношения ? Желанията ти са зависими от реалните ти възможности, "прозорецът" ти ще е отворен по-скоро към физическия свят, ангажиментите ще са ще търсят завършеност; ако сега си без връзка, налага се да откриеш такава. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Bin

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 467
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #1536 -: Юли 15, 2017, 12:34:04 am »
Рени добри насоки за мислене, Мерси! Нещо сериозно на МЦ, трябва сериозно разглеждане да🤔

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #1537 -: Юли 15, 2017, 12:36:38 am »
Бин, сам няма да можеш да го "измислиш"- Юпитер върху Меркурий, потърси "експерт", консултант или просто..жена. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Bin

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 467
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #1538 -: Юли 15, 2017, 12:41:18 am »
Е и да го мисля и да не, ще се случи😁, по внимателно пък каквото стане сега. Той и тр. Нептун на Асц. дълго ще се мота, вятър и мъгла малко. Има и други аспекти които са добри, ще го мисля 👍

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #1539 -: Юли 15, 2017, 10:42:32 am »
Бин,Сатурн в 1 дом му е важно да постигне авторитет,и понеже ти е ретро ,в интерсептиран знак,чрез диспозитора по девешки постигайки го чрез много арбайт,заложен максимализъм,перфекционизъм и майсторски клас от детайла до цялостното,посредственото те гневи,непрофесионализма също
юпитер-сатурн транзитни са в напрегнати асп.към наталните,соц.предпоставки не сочат възход в кариерно-проф.отношеие,предложенията за работа са недълготрайни или безперспективни,ялови, много труд  да хвърлиш в посока  тупик
тр.юпитер  7 опозе сатурн,тр.сатурн 10 каре юпитер,добре е задържаш постигнато ниво,без да надуваш балона с очаквания по съвпада юпитер-меркурий,нептун на асц.ти размива фокуса,ефекта на кривото огледало си и за околните и за себе си,в подреденото ти битие,  внася хаос и липса на контрол над случващото се,изгубен,за да се намериш с нов поглед за нещата
тр.уран над сатурн- донесе ли ти освобождение от отговорности и грижи,който са ти тежали дълго време - свобода -отговорности,промяна -статукво,оскиморонно  настроен

Bin

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 467
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #1540 -: Юли 15, 2017, 11:30:37 am »
Strelichka, добро тълкуване Верно се нервя когато не се спазва закона и правилата по Сатурн,като работя съм тоя с ключовете, отивам първи и излизам последен, все така става, то и Хирон ключа там, почна се от казармата където държах почти всички складове. Не мога да крада, виждат го хората, даже като се олеят колеги връщам тихомълком, че ме дразни. Отивал съм 1 час по рано без някой да иска за да стана спец. Транзитен Уран в/у Сатурн не ме е освободило, даже ме изнерви, бях спрял цигари и кафе тогава върнах го това, на опозицията тр. Уран /Слънце пак спрях. Нептун дава интуиция също, тронов транзит, не мисля а разбирам интуитивно. За ялови работи да, не посбирам май добре, имам доста дипломи, работа винаги мога да намеря, обаче май нямам търпение да чакам подходящата и удобната, хващал съм се на първото което излезе, отказвал съм доста изгодни на каприз, не знам защо, май си обичам да се чанча по Сатурн в падение.
« Последна редакция: Юли 15, 2017, 11:50:23 am от Bin »

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #1541 -: Юли 15, 2017, 12:22:58 pm »
МЦ е връх, до къде стигаме, в какво се целим. Всеки път, когато е активирана тази  точка се сещаме, къде трябва да стигнем, какво да постигнем и после слизаме по нанадолнището. Натала показва ,защо се бавим, трудно стигаме там или въобще не достигаме до постигане на целите си. Имаш ъглово Слънце и ъглов Сатурн, нужда да дефинираш ясно, конкретно перспективата на способностите си и понеже са по оста 1-7, все анализираш, ревизираш отношенията си с другите, като или се приспособяваш към тях или ги режеш, дистанцираш се рязко. Важен, важни (хора) това е  ключето, за да уловиш ритъма и да го следваш с другите- сам няма как да стигнеш там горе на МЦ, това пише в картата ти.  :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #1542 -: Юли 20, 2017, 06:05:06 pm »
Тр. Сатурн с това движение напред-назад около наталния в 10 Д и МС ми "удари" едно зъбче с кариес :(

Имам чувството, че се е образувало за броени дни от силния стрес на работата ::)
Досега не съм имала проблеми със зъбите и не съм ходила на зъболекар от много години - поддържам ги по алтернативни начини. Зъболекарят се изненада, че за моите 30г. едва сега имам пломба.
« Последна редакция: Юли 20, 2017, 06:07:53 pm от romantica »

Bin

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 467
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #1543 -: Юли 20, 2017, 06:56:25 pm »
Тр. Сатурн и на мен ми се мотка на МЦ, също проблем с паднала пломба, принципно си ходя редовно, но моя зъбар го усетих че тоя път се шашка, малко е по сложно, работи много безболезнено обаче все аз трябва да му казвам какво, а тоя път и аз не знам за пломба ли е за коронка ли, май чакам да ме за боли че тогава.
« Последна редакция: Юли 20, 2017, 06:58:33 pm от Bin »

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #1544 -: Август 12, 2017, 02:24:14 pm »
Тр. Сатурн в 5 дом ме смачка от всякъде - никога преди не съм отчитала така липсата на любов. Има едно постоянно недоволство в сърдечните дела.
Какво да направя, за да смекча действието му?
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."