Автор Тема: Транзити на Сатурн  (Прочетена 290904 пъти)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #1560 -: Август 17, 2017, 02:58:05 pm »
Добре е, когато се тълкува транзитна планета в дом, освен споменатото, да се гледа и от къде идва. В случая, тр. Сатурн в 5-ти ще материализира случилото се в 4-ти дом. 5-ти дом е следващ, дом на Лъва/Слънце, където Сатурн не се чувства добре. Сега е в знака на Стрелец- също, но ако някой е с рожден 5-ти дом обхващаш знаците Козирог и Водолей, тогава транзита му, дали ще даде прояви на любовни мъки, раздели, необичан, неразбран и т.н. ? А, тези с рожден Сатурн в 5-ти дом-необичани, нелюбени, нераждали ( за жени), не са се влюбвали ?!? Там, където преминава Сатурн така "строява" нещата, че делата по дома, стават толкова важни, че  човек, който няма силна доминанта Земя, Сатурн, му е трудно да се справи със същите и му остават две възможности: стяга се на възел или точно обратното , бяга в Юпитер. Не е толкова страшен, мъчителен транзита сега на Сатурн в Стрелец през 5-ти, защото Юпитер е във Везни, но да- винаги при него има съмнения, това е част от природата му все пак . :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #1561 -: Август 18, 2017, 08:58:15 am »
Сатурнчо нали е с пръстени, обича не на шега и надява пръстени- годежен, венчален... вместо да се чувстваш смачкана си отворяй очите за каратите  :012:

робските вериги и те са с пръстени,множество,скъпоценостите по тях не са фактор за благополучие на връзката
обади се скорпионското в мен ;)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #1562 -: Август 18, 2017, 11:59:46 am »
робските вериги и те са с пръстени,множество

ха, колко точно !  ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #1563 -: Август 18, 2017, 03:45:37 pm »
робските вериги и те са с пръстени,множество,скъпоценостите по тях не са фактор за благополучие на връзката
обади се скорпионското в мен
ти пък какво скопионско имаш, освен Нептун, че нали си от моите набори  :)
по-скоро Урана ти се обажда, задействан от тр. Мерк- иска да къса брачните вериги, които не са по вкуса на стрелеца- нали имах майка стрелкиня, знам какво е стремеж към свобода и независимост  ::)
Веднага видя в пръстените на Сатурн халки на окови, що не видя ореоли- след търпение и страдание ставаш светец  :29:

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #1564 -: Август 19, 2017, 08:41:59 am »
ти пък какво скопионско имаш, освен Нептун, че нали си от моите набори  :)
по-скоро Урана ти се обажда, задействан от тр. Мерк- иска да къса брачните вериги, които не са по вкуса на стрелеца- нали имах майка стрелкиня, знам какво е стремеж към свобода и независимост  ::)
Веднага видя в пръстените на Сатурн халки на окови, що не видя ореоли- след търпение и страдание ставаш светец  :29:
венера-луна -нептун скорпион и марс /У8 в 1 дом/-уран-плутон на асц.-стигат ли за скорпионското в мен

той уран тр.през дсц. не успя да ги скъса,щото У7 е в неподвижен знак,този месец правим христова възраст брачен живот

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #1565 -: Август 23, 2017, 04:06:51 pm »
"Другарят" Сатурн вече е стационарно-ретрограден и след два дни съвсем ще спре- има ли напрежение, 'стоп-машини', кости, зъби, стави, кожа ? Усещане, че времето е спряло по засегнатите сфери още от пролетта, точки в 21 * , 27 * , особено от подвижния кръст ?  :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #1566 -: Август 23, 2017, 04:19:19 pm »
При мен са няколко от изброените симптоми , чувствам се физически поразбита, кожата ми е нацепена от миене на ръце и никакви мазила не помагат, а боли, дори гледам да мия с ръкавици, но не помага, а е до кръв, зверски ме боли кръста за което помогна сезона на дините -постоянно си правя екстензия на ръцете с дини, зъби -кошмар, абе чак не ми се изброява, звучи бабешко, но доста фира дадох-болежки физически и емоционални. Дори нямам надежда ,че може да се случи нещо добро ,Слънцето ми е на 21.

art7ess

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 694
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #1567 -: Август 23, 2017, 04:25:13 pm »
-//-
На мен ми се умира от известно време. Не е яко:Д

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #1568 -: Август 23, 2017, 04:36:41 pm »
Ребека, не остана, 'дето се вика, но сега наистина е доста натегнато. Попитах, защото аз също реагирам с тялото и то по-конкретно с кожата и косата. При мен Луната е на 20 * и въпреки, че аспекта е тригон по натал са в съвпад и натиска от един месец много силно емоционално. Мен глава ме боли рядко, но този месец, сякаш ми е в менгеме поставена. Прогресивната Луна и тя е в Козирог  с квадрат Венера...(((
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #1569 -: Август 23, 2017, 04:37:55 pm »
art, ти си с тронов Сатурн, и при теб ли стационарността се усеща напрегнато ?  ::)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #1570 -: Август 23, 2017, 05:01:08 pm »
"Другарят" Сатурн вече е стационарно-ретрограден и след два дни съвсем ще спре- има ли напрежение, 'стоп-машини', кости, зъби, стави, кожа ? Усещане, че времето е спряло по засегнатите сфери още от пролетта, точки в 21 * , 27 * , особено от подвижния кръст ?  :)

На мен ми се е спрял баш на рождения Сатурн - 21.09гр., за 2 или 3 път тази година, в 10 дом, в съвпад с нат. МС :(

Всички мисли са насочени на тема "работа" (то и не ме е пуснала през последните 2 г.). Има сфера, в която многооо искам да успея и съм впрегнала всичките си сили. За много хора е безумие, за мен е смисъл.
Дадох жертва един зъб - кариес, през лятото.
Косопадът го преодолях с многооо системни грижи (използвах ядкови масла - замислих се сега, че ядките са по Сатурн, май  ::)) и сега ми излиза много нова коса.
И двамата ми родителя имаха проблеми със зъбите, а баща ми и в работата.

ПП.
Аз честно казано не мога да му хвана смисъла на този Сатурн в 10 дом - постоянна стагнация по отношения на работата, до момента . И най-малките пропуски са винаги очевадни, никаква крачка в страни и никаква положителна оценка, когато човек се старае и проявява дисциплина :017:
Какъв му е дарът, ако има такъв, освен някой бял косъм ;D?
« Последна редакция: Август 23, 2017, 05:05:06 pm от romantica »

art7ess

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 694
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #1571 -: Август 23, 2017, 05:04:25 pm »
art, ти си с тронов Сатурн, и при теб ли стационарността се усеща напрегнато ?  ::)
ще ти отговоря с отчаяна въздишка за момента, като премине ще съм повече по темата:Д
//стискайте, много сме, силни сме!: Д

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #1572 -: Август 23, 2017, 05:13:56 pm »
То не остана много, ама и от мен не остана много-няма го онова усмихнато момиче .

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #1573 -: Август 23, 2017, 05:36:14 pm »
"Другарят" Сатурн вече е стационарно-ретрограден и след два дни съвсем ще спре- има ли напрежение, 'стоп-машини', кости, зъби, стави, кожа ? Усещане, че времето е спряло по засегнатите сфери още от пролетта, точки в 21 * , 27 * , особено от подвижния кръст ?  :)
Меркурий У1, У10 на 21* в Дева, тр. Сатурн У5, У6 го квадратира, времето ми е спряло от пролетта, когато внезапно почина единствената ми братовчедка (може да я видиш на видео в музикална раздумка, което наскоро качих), от началото на май не мога да се взема в ръце, не съм правила йога, разбирай- сковани стави; не ми спори шетането и домакинската работа, а имам да чистя на майка къщата и двора- всичко там мене чака, а не мога да се изкомандвам. Мъжът ми е със Слънце Козирог 27*, боли го много силно зъба, който си прави миналата година, същият зъб, само че от другата страна, ме боли и мен, бялата пломба сякаш се е поизтрила и пропуска сладко, онзи ден едно зърно грозде ме остави без дъх- така ме прободе болка...

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #1574 -: Август 23, 2017, 06:38:38 pm »
"Другарят" Сатурн вече е стационарно-ретрограден и след два дни съвсем ще спре- има ли напрежение, 'стоп-машини', кости, зъби, стави, кожа ? Усещане, че времето е спряло по засегнатите сфери още от пролетта, точки в 21 * , 27 * , особено от подвижния кръст ?  :)

Oххх, какво да кажа и аз - при мен е върху МС в опозиция на натален Марс ... Днес бях на кожен лекар, за едно неврозно акне  ;D А децата на ортопед  ;D Лекарят, при който ходих наскоро - поиска да ги види :) На работа е затишие пред буря  :012:
Над силата е само умението да я владеем!