Автор Тема: Транзити на Сатурн  (Прочетена 290743 пъти)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #1590 -: Август 25, 2017, 04:03:22 pm »
При мен светилата са на 21-22 в подвижните знаци. Не отчитам събития ::)

Събитията по Марс, сега само реагираме, който иска и му стиска. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #1591 -: Август 25, 2017, 04:40:43 pm »
Ами той не е спрял на тоя градус, направо е умрял .Погледнах транзитите след месец с наивната надежда едва ли не вече да е вън от Стрелец, а той е още в 21я градус !!Ами усещам го като лична война вече, мръсника знае как го кроя и кълна и нарочно замря да ме гърчи. Да ти се откърти съвсем обръча изкъртнико  :012:

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #1592 -: Август 27, 2017, 09:38:02 am »
Събитията по Марс, сега само реагираме, който иска и му стиска. :)

 :) Тр. марс опозиция натален - от петък съм в травми, досега не помня такова нещо, може би защото сега и нодалната ос точно аспектира...
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #1593 -: Август 27, 2017, 11:52:50 am »
:) Тр. марс опозиция натален - от петък съм в травми, досега не помня такова нещо, може би защото сега и нодалната ос точно аспектира...

И мунданно Марс съвпад възел. :)
При теб  тр.ЮЛВ е съвпад Марс, травмата има за цел да те накара във времето да помниш нещо или сега да се сетиш,  в активираните сфери срещу кои неща си  се страхувала да се изправиш, да си спечелиш битката; другото може да е нетърпението да си инициативна вече по посоченото от затъмнението, Луната вече се вижда, случи се и долния съвпад Слънце/Меркурий,  а фиксирания кръст се интересува от отстояването- пусни нещо/ някой, за да се пребориш с натиска от външния свят обстоятелствата. Ако нещо ти е полезно в моя прочит, ползвай го или ти си го перифразирай, да импонира на твоето виждане. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #1594 -: Август 28, 2017, 10:58:19 am »
в този случай СЗ ти е било на Марса, което дава много енергия, трудно се отработва и има голяма вероятност от инциденти

Затъмнението беше в първи натален, опозиция с натален марс 5 гр. орбис. Не мисля, че то имаше пряко значение, по-големия инцидент е станал, когато луната е навлязла в скорпион т.е. с диспозитор марс. Задействала е опозицията транзитен - натален марс.
Frankly, my dear, I don't give a damn.

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #1595 -: Август 28, 2017, 01:40:07 pm »
Това обръщане на Сатурн ми размърда кокалаците.  ;D В събота се събудих с жестоки билки в кръста. Вярно - в друго легло (на вилата), но аз там не лягам за първи път ... не минаха от самосебе си за жалост, но вече съм по-добре :)
Над силата е само умението да я владеем!

rodopis

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 306
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #1596 -: Август 28, 2017, 03:48:46 pm »
Половинката имаше три поредни дни главоболие придружено с високо кръвно и от носа му течеше кръв. Откакто Сатъра тръгна напред, започна да се нормализира. По натал е добре поставен, но му транзитира в 6-ти дом, вече в края му. При мен само се обадиха зъбите чиито пломби явно трябва да сменя и мъдрец, който трябва да извадя, но само предупредително.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #1597 -: Август 29, 2017, 12:19:58 am »
Затъмнението беше в първи натален, опозиция с натален марс 5 гр. орбис. Не мисля, че то имаше пряко значение, по-големия инцидент е станал, когато луната е навлязла в скорпион т.е. с диспозитор марс. Задействала е опозицията транзитен - натален марс.
Да, опозиция на твоя Марс е било, не знам защо съм написала върху Марса, като имах предвид неблагоприятния му аспект, влиянието на СЗ не е само в самия ден, а по-продължително, а и ти писа за серия инциденти, а не само един, и... нещата са комплекси, никога не е само един показател.

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #1598 -: Август 30, 2017, 11:33:52 am »
От моята серия космически хумор- миналата година при карето на Сатурн към Слънцето съобщих ,че почна да пада тавана в другата стая на жилrщето, което обитавам- на баба ми по бащина линия, Слънцето в 4ти дом .Та преди три дни ,докато си спях, нахълтаха двама работника за ремонт, съседите, които ни бяха наводнили навремето, най-после решиха да го оправят ,почти 10 години след наводнението! Но преди само беше влажно и мухлясало, а сега почна да ми пада на главата. Представяте ли си ,моя приятел Сатур се загрижил да не ме изчатка някое голямо парче мазилка по главата -нали ми транзитира в първи  :D За негова сметка  :-\ УжасТ Сатурн май си ме е харесал, дет му праЯ реклама  :D Другия месец все още ще е е в каре към Слънцето ми ,та ще ходим със Сатур на кучешко дело в съда, ще видим дали ще удари едно рамо-кокал да спечеля без адвокат срещу общината  :017: Мисля че го прави за да се примиря и да почна да харесвам дядовци  :017: Егати мръсника  :017:

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #1599 -: Септември 04, 2017, 10:12:04 pm »
Брей, тоз Сатур откачи, той ли е ,Дупитер ли е ,ама ще имам кучка скоро. Ще осиновим малката племенница, за да я спасим от частен приют .Не ми се обясняват причините ,ама ще бъде отделена от големият ми любим и похотлив племенник,  към когото съм по-привързана, поради честото ни съжителство. Малката не е бебе- на година и половина слънчева Риба, като Слънце е съвпад с Нептун. Много добричка  и страхлива Пепеляшка, голяма певица- всяка сутрин вие като койот нещо като серенади  :-\  Като слуша мантри -също, това е първото куче, което чувам да пее на живо .Пее всеки ден не само понякога ,освен да я дресирам да пее цели арии ,та да ходим да припечелваме по улиците .Честно казано не ми е много на сърце, мила ми е ,но искрено много обичам големия пудел. И нея ще я обичам де .Чудех се кво ми става в хороскопчето а Сатур освен каре към Слънце прави тригон към Венера у6 . Че на всичкото отгоре съм на дело да доказвам че кучетата не са мои, а едното ще става баш, а другото се оказа регистрирано на един адрес с мен  :D После доказвай че си невинен  ;D Голяма каша ми забъркаха Сатурн Юпитер и ретро Мерк ,чак ми досадя от кучешка тематика .

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #1600 -: Септември 04, 2017, 10:20:35 pm »
Да ти имам душевните терзания. Пък аз съм пред друга дилема – да режем ли топките? Четири години го търпях, а сега след дъжд качулка – няма немаркирано кътче в жилището.  :57:

Ще вляза в ролята на злия Сатурн, кастриращ Уран. Да сме в унисон с астрологичното в темата все пак.  ;D
« Последна редакция: Септември 04, 2017, 10:22:50 pm от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #1601 -: Септември 04, 2017, 10:34:24 pm »
Ами терзание е, защото не е кучето което искам.И не искам да разделят кучетата, защото малката ще страда за него-той я отгледа и е нейна пътеводна светлина . Всъщност, аз още страдам по любимото ми, което почина отдавна, та ако щях да имам, бих искала аз да го избера ,а сега с малката чупакабра нямам избор -акцията е спасителна ,защото е миличка и ни е дете все пак, дори и доста хамава  ;D, Лили не знаех че им режите топките, мислех че е без рязане котешката кастрация. А защо, малкият уличник да не се опитва да прави нещо на големите си расови братя  :012: Изотзадзе  ;D
« Последна редакция: Септември 04, 2017, 10:41:11 pm от Ребека »

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #1602 -: Септември 04, 2017, 10:41:15 pm »
А защо, малкият уличник да не се опитва да прави нещо на големите си расови братя  :012: Изотзадзе  ;D

Прави го по много мръснишки и неблагодарен начин – с персиеца, който го кърми като малък. Типична сатурнова неблагодарност – храниш го, после ще ти го натакова тихомълком изотзаде. И ще се измъкне по терлички с мазна усмивка – ни лук ял, ни лук мирисал.  :lol_hitting:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #1603 -: Септември 04, 2017, 10:42:35 pm »
Разбрах-зодия Везни ли е  :012:

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #1604 -: Септември 04, 2017, 10:52:55 pm »
Ако питаш за кандидат кастрата, не знам кога е роден. Между Рак и Лъв ще да е. Когато го прибрах, трябва да е бил не повече от на 30-40 дни. Запомних датата на осиновяването му, защото имаше много отчетливи транзити в моята карта – 27 август 2013, доколкото си спомням. Значи трябва да е роден или в края на юли, или в средата. По транзитна Венера във Везни го прибрах, в точен съвпад с моя Плутон – магнетична любов от пръв поглед.  :012:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui