Автор Тема: Транзити на Сатурн  (Прочетена 290801 пъти)

rodopis

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 306
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #1650 -: Октомври 16, 2017, 01:54:58 pm »
Скоро Сатурн ще бъде в опозиция на наталната ми Луна У6. Може ли да очаквам проблеми със здравето/ работата? Казват, че не е особено светъл период.
Весо, да ти кажа на мен от края на годината ми почва опозицията на Сатурн към Стелиума, а ти за една Луна се тревожиш....  :D

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #1651 -: Октомври 16, 2017, 02:06:08 pm »
Мдааа, при мен също опозиция с Луната плюс квадрат към стелиума. Но се старая да не проектирам негативни мисли. Каквото лошо можеше да се случи, вече се е случило, особено по време на транзита му през Везни. А и с тази моя карта очаквам да бера плодове след 40, напълно заслужено.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

rodopis

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 306
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #1652 -: Октомври 16, 2017, 02:17:18 pm »
Лили, пожелавам ти го щом и ти така си виждаш картата! От изчетеното до тук оставам с впечатлание, че има какво да ти даде Вселената и най-важното, че си положила много усилия и постоянство!
Иначе на мен това ще ми е второ въртене на Сатурн с опозе към Стелиума. Върнах мислено годините и макар и малка си спомням следните случки, които са останали трайно в съзнанието ми и според мен ще маркират отново някак си тези теми:
1. Майка ми се беше засилила да ме води да ми махат сливиците. В деня на операцията, точно пред вратата когато трябваше да вляза, тя се отказа, взе ме и операция намаше.
2. Трябваше да си сложа шина за оправяне на кривите зъби и имах зъби за оправяне. Не си сложих шина, но имах първи срещи със зъболекари и пломби.
3. Имах гадже   :85:  мисля, че по онова време се въртеше една от първите сапунки, но не помня името на сериала и покрай него, децата от квартала решиха, че трябва аз и едно момче да сме гаджета :D  той беш ес една година по-голям от мен. Е, станахме "гаджета" в началото на лятото и в края на лятото вече се разделихме, защото останалите се шегуваха, че сега ще имаме деца (разбира се всичко беше абсолютно невино както се досещате) и аз тогава отсякох, че съм много малка за деца и "скъсахме".
Сатурн ми управлява 5-ти дом и се намира във 2-ри прави опозе към стелиума в 10-ти. Обмислям пак да оправям зъбите, надявам се да не стигам да някакви операции и последно- ако не бяха опозициите щях да си мисля, че ще забременявам и раждам, но с тези опозиции не зная какво ще стане. Гледам да не се шашкам, а да си направя план. Започвам с оправянето на зъбите. Принципно ги следя и са ОК, но превантивно все пак- взимам мерки.  :)

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #1653 -: Октомври 16, 2017, 02:21:34 pm »
Ама предишния път, когато Сатурн е бил в козирог плутон не е бил...
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #1654 -: Октомври 16, 2017, 02:24:02 pm »
Скоро Сатурн ще бъде в опозиция на наталната ми Луна У6. Може ли да очаквам проблеми със здравето/ работата? Казват, че не е особено светъл период.

Скоро ще имаш Юпитер тригон Луна, а в близко бъдеще Сатурн опозиция Луна- Стрелец/Юпитер да се научи първо да изживява онова, което е пред него и тогава да препуска към онова, което евентуално ще (до)стигне след време.
Веско, дай малко Меркурий, тук и после там, тогава нещата ще ти се случват. Не може да се прескача период или онова, което следва, утре е след днес- нали знаеш защо Монголия все още е на ниво оцеляване и юрто-домова инфраструктура( то пък такава няма, няма и да има скоро), прескочиха един обществен строй ? Това правиш и ти, и всички които имат(ме) акцент Стрелец/Юпитер. Сега имаш Сатурн върху стелиума си в Стрелец-това е важното, къде отиде през девет планини в десета при Сатурн в Козирог ? Сега е момента да стъпиш на нещо сигурно, което е предпазливо обмислено и упорито, задълбочено да го следваш. Да видиш реално какво можеш, а не какво си мислиш, че ще можеш. Плутон нали ти направи опозиция на Луна 10/4-ти , значи каквото е оцеляло след него, е най-издръжливо то от теб с него работиш, всичко останало отива за рециклиране . Сатурн иска работа и то здрава, с Луна : " От какво наистина се нуждая ? "
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

rodopis

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 306
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #1655 -: Октомври 16, 2017, 02:28:11 pm »
Ама предишния път, когато Сатурн е бил в козирог плутон не е бил...
И това е така  :) Ще видим какво ще стане. Плутон като минаваше през 4-ти дом, смених 4 жилища... От сегашна гл. точка мога да кажа, че е било за добро и от позицията на времето има израстване, но тогава ме болеше много.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #1656 -: Октомври 16, 2017, 03:10:50 pm »
От опозицията на Сатурн към стелиума и аз нямам добри спомени, много удари под кръста и предателства, откровено използвачество и цинизъм, интриги. Но като върна времето назад, квадратурите му сякаш не бяха толкова зли и неблагодарни.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

rodopis

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 306
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #1657 -: Октомври 16, 2017, 03:48:52 pm »
Досега най-тежко ми е било на съвпада му със стелиума. Квадратурите му, ме стимулираха и бяха градивни. Пак водих битки, но някак си имах енергия и не се страхувах, не се изморявах и в крайна сметка спечелих. 

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #1658 -: Октомври 16, 2017, 04:02:16 pm »
Съвпада със стелиума изживях по време на първото си студентство, бяха най-безгрижните ми години /относително/. Тогава ме удари в сърдечните дела, чувствах се самотна в голяма приятелска компания. Но и най-хубавите ми приятелства бяха тогава, все още се градяха на друга основа, не каквито са сега. Когато се дипломирах, все още беше в знака на стелиума и видях доста зор да намеря работа по специалността и като цяло работа. По специалността намерих две години по-късно, когато тр. Сатурн мина през Десцендента. Дотогава трябваше да работя каквото намеря, за да се издържаме вкъщи.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Santi

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 660
  • Nonsense
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #1659 -: Декември 03, 2017, 10:46:11 pm »
Опозицията Сатурн-Слънце по остта 4-10 дом се 'изявява' доста буквално - активиране на заболяване при родител, заради генетична предразположеност/сложна обстановкаа на работното място, включваща значително завишени отговорности...

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #1660 -: Декември 05, 2017, 09:29:19 pm »
Днес Сатурн мина през десцедента ми. Почерпих майка с ябълкова торта по този повод  😊. През 6ти транзита беше много позитивен , научих много в работата. Започнах да ям здравословно, спортувах много. Ще ми липсваш Сатурн през 6-ти  :'(
« Последна редакция: Декември 05, 2017, 09:33:50 pm от greg07 »

lina

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 320
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #1661 -: Декември 05, 2017, 11:18:41 pm »
И аз скоро ще го изпращам (тр. Сатурн) от 6ти и мисля да му благодаря (и му благодаря) за същите позитивни и ползотворни неща, които Грег споменава. Разбира се, те са съпроводени с много лична отговорност и дисциплина, но на който програмата е по Сатурн, би следвало тези неща отдавна да ги е научил как точчно се случват, за да има добри резултати накрая.

Дори и опозицията му с нат. Луна мина като повей някакъв. :-* Пък аз й треперех толкова заради спомена от съвпада на същите двама  ;D

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #1662 -: Декември 05, 2017, 11:43:11 pm »
При мен най-гадните транзити на Сатурн бяха през 1ви и 5ти особенно през 5ти е разказа ми се играта ...

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #1663 -: Декември 06, 2017, 12:21:26 am »
При мен най-гадните транзити на Сатурн бяха през 1ви и 5ти особенно през 5ти е разказа ми се играта ...
Какво толкова се е случило, трудно раждане ли имаше?  :012:

При мен гаден е транзита му през 4-ти дом, преди 28-29г и сега също, а преди да напусне 4д ще извърши квадрат с Юпитер У4 в 8д. - ще имам ядове покрай наследството и догодина

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #1664 -: Декември 06, 2017, 01:03:15 am »
Какво толкова се е случило, трудно раждане ли имаше?  :012:

При мен гаден е транзита му през 4-ти дом, преди 28-29г и сега също, а преди да напусне 4д ще извърши квадрат с Юпитер У4 в 8д. - ще имам ядове покрай наследството и догодина

Влюбване в неподходящи хора. Много болка, отхвърляне ... интересно след това никакви интимни връзки та до сега 5 години близо