Автор Тема: Транзити на Сатурн  (Прочетена 290695 пъти)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #1665 -: Декември 06, 2017, 05:09:03 am »
Влюбване в неподходящи хора. Много болка, отхвърляне ... интересно след това никакви интимни връзки та до сега 5 години близо

Грег, влюбването не е само по 5-ти дом-виж Венера, Луна, Нептун, как са поставени в натала и какво ги държи. Сатурн в 5-ти показва,че трябва любовните дела да са най-важните в периода, ако искаш да ги изживееш като по  5-ти, а това често е  свързано с контрол над същите и оттам идва не -радостта в тази сфера или пък че, често се отказваме да работим върху тях- аз правя последното, мързи ме, предпочитам да започвам нов проект, вместо след като се влюбя да си дам възможност да опозная другия.  ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #1666 -: Декември 06, 2017, 08:00:59 am »
Влюбване в неподходящи хора. Много болка, отхвърляне ... интересно след това никакви интимни връзки та до сега 5 години близо

като си говориш за тр.сатурн в 5 дом,редно е да се спомене,че неподходящите хора са защото имаш да учиш урочета по натал

луна каре уран ,привличат те  партньори с ексцентрични отклонения
венера, У5,12 д.- заточена каре нептун/7д./нереални очаквания във връзките,неправилни преценки за партньор
сатурн каре слънце,ест.сигнф. на 5-домните трепети,изисква сериозно отношения от твоя страна в  любовта,
марс е диспозитор на венера и сатурн, съвпад е с венера и каре към нептун-
осмисли как се заявяваш в една връзка,в квинконс с плутон в 5 дом-повтаряш едно и също,а трудно се променяш,
изолираш се вместо да промениш поведението си

трябва да преодолееш твой вътр.бариери,който ти пречат да имаш самочувствие в една връзка
много трудно достижимо с дадените ти венера и луна,като сигнф.на партньори,които привличаш
и не на последно място 5 дом е 12 сатурнов преди възврат,разочарованието ,болката,отхвърлянето  е все по 12,
преживяваш ги,когато грешиш в избора си на партньор,избираш такива,който не са дълготрайно важни за теб
любовта не е само емоции и кекс,тя е доверие,отговорност,споделеност,взаимност,грижа ,мисъл ,позитивно заредена за другия,да започва и да свършва деня ти

« Последна редакция: Декември 06, 2017, 08:07:31 am от strelicka »

Небула

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 20
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #1667 -: Декември 06, 2017, 08:33:44 am »
Мдам, и на мен ми излиза в момента транзитния Сатурн от 5 дом - в любовните дела - голям невървеж. Ноо, сега отива в 6 дом - да видим какво ще се доказваме на служба и със здравето. Аз от това съм доволна, защото се налагат поправки по 6 дом и ще внесе дисциплина.

Между др. - здравейте! ana125 от предишните форуми (но си промених името тук, защото решх, че не ми носи късмет). Чета ви отвреме - навреме, но чак сега се включвам.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #1668 -: Декември 06, 2017, 09:06:20 am »
Здравей, Ана 125 или Небула  ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #1669 -: Декември 06, 2017, 10:23:00 am »
Айде добре дошла, и при мен Сатурн ще излиза от 5ти дом, той барабар с уран върху венерата ми ме отказаха от всякакви любовни връзки. :D
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #1670 -: Декември 06, 2017, 10:52:16 am »
Аа вас само от връзки ви отказаха, а мен докъде ме докараха-тръгнах на църковно училище, спрях цигарите, водката ,джойнта ,джина ,само на червено вино останах и при това тъжна и вече друга -пуста  :012:

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #1671 -: Декември 06, 2017, 12:36:59 pm »
само на червено вино останах   :012:
Сира или Малбек  ;) ?
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #1672 -: Декември 06, 2017, 12:39:34 pm »
Сира и Каберне, ама от седмица и вино не пия .

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #1673 -: Декември 06, 2017, 01:49:05 pm »
Влюбване в неподходящи хора. Много болка, отхвърляне ... интересно след това никакви интимни връзки та до сега 5 години близо
щом има толкова продължително влияние този транзит, може би е сключвал напрегнат аспект- с Луната например
Пропуснах при мен и транзита му през 12д, че не беше никак лек последния път, може би защото съвпадна с уранова опозиция, менопауза и от този род, но поне не са умирали хора от семейството, както при двата му прехода през 4д.  :(

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #1674 -: Декември 06, 2017, 04:08:25 pm »
При сегашната опозиция на Сатурн су Слънцето ми в 4 дом, загубих 2лели и мой втори братовчед по бащина линия все. За седмицата ,когато застана стационарен срещу Слънцето миналия месец ,починаха братовчед ми -млад мъж също Риба 3 градуса след мен и леля ми -не сестрата на баща ми, тя още се лекува, а първата му братовчедка .Отделно когато отново Юпитер и Сатурн застанаха в точен секстил в тия градуси спечелих делото срещу общината  -те не обжалваха, което е танто за кукуригу, защото при същия аспект през февруари ми беше съставен наглият общинско ченгеджийски акт.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #1675 -: Декември 06, 2017, 05:22:17 pm »
Ооо, Бека! Спечелила си онова дело? Честито!
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #1676 -: Декември 06, 2017, 06:35:12 pm »
Благодаря. Решението излезе още октомври, но Общината можеше да обжалва в 14 дневен срок -той отдавна мина, тъй че мисля ,вече мога да го заявя официално. Иначе удоволетворението не е пълно, защото съда присъжда, че съм извършила действието, но не нося отговорност за него.. заради невменяемост  ;D Относно събитийните карти мисля, че първата беше вярна, а втората за второто дело или ненужна ,или вече трябваше аз да се разглеждам по 1, а не по 7дом, като аутсайдер ,защото след първото дело бях дръпнала пред общината и те бяха вече догонвdщите, защото под клетва в съда 2та общинари и 1 ченге излъгаха на съдийски въпрос ,а то бе ключово за моята защита . :D

Небула

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 20
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #1677 -: Декември 06, 2017, 08:31:31 pm »
Сира и Каберне, ама от седмица и вино не пия .
Ау, клетата...  :38: Що така, аз пък при транзита на Сатурн в 5-ти се пропих, тъй да се каже... ::) Сега ще го видим Сатурн в 6-ти какво ще ме прави - ще ме дръпне за ушите със самоограничаване по всички линии вероятно.

За делото - честито! Щом не са обжалвали, това е краят на сагата.

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #1678 -: Декември 06, 2017, 08:51:25 pm »
Ох да, клетите ние  :012:

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #1679 -: Декември 07, 2017, 03:58:50 pm »
Транзита на Сатурн у9,у10  през 7дом-криза в брака,прекъснах връзка с близки хора,уреждане на документи,чести срещи с адвокати,нотариуси.Спря стационарен в опозиция на луната ми,спря завинаги и месечният ми цикъл,мама сключи брак отново с баща ми.