Автор Тема: Транзити на Сатурн  (Прочетена 287618 пъти)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12538
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #2010 -: Юни 02, 2023, 08:26:57 pm »
Държат ли колената и "върти " ли ви се земята по някое време през деня ?  :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1186
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #2011 -: Юни 03, 2023, 02:22:26 pm »
Върти ми се, дори мислих, че или нещо ми има, или прекалявам с кафето, което е факт, Сатурн квадратура 3-9.

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2095
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #2012 -: Юни 03, 2023, 03:42:45 pm »
Такива оплаквания нямам, тр Сатурн ми е в тригон с АЦ и Луната, малко ме понаболяват ставите, но се търпи. Отделно имам някакви пъпки по челюстта, мисля, че нещо хормонално вече ме тресва , например предкритическата.
Чака ме съвпад на Сатурна с МЦ, та да видим какви ще ги надроби.
Иначе вчера тр Венера беше в съвпад с наталния ми Сатурн У7,8, получих много комплименти за стила ми на обличане, даже и от шефката. Децата всеки ден ми казват, че няма как да съм на повече от 35.😂😂😂
Отдавна съм забелязала, че когато Венера ми се мотае в 1- ви, изглеждам по- добре и получавам повече комплименти.
« Последна редакция: Юни 03, 2023, 03:44:41 pm от Корея »
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13548
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #2013 -: Юни 03, 2023, 05:30:47 pm »
Държат ли колената и "върти " ли ви се земята по някое време през деня ?  :)
да, но след почти седмица предимно на чай, с толкова глад и лежане е нормално да съм замаяна като стана права  :) нагласихме се с моя златен рибчо с този Марс в Близнаци в 8-ми соларен, голямата кашлица - тъкмо отшуми, и пак болни
Сатурн транзитен в 6д е в опозиция с нат. Уран У6 в 12д. , след 42' ще е точна

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7338
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #2014 -: Септември 27, 2023, 07:58:52 am »
Сатурн се върна в съвпад с нат.ми Венера.

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #2015 -: Септември 27, 2023, 09:49:04 am »
Детето как е?
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12538
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #2016 -: Септември 27, 2023, 11:52:21 am »
Сафо, "студено" ли ти е в сърдечните дела и разбра ли  какъв тип близост искаш да имаш ? Усети ли разлика при първия съвпад, когато транзитни Сатурн, Венера, Юпитер са били в различни фази или знаци и сега ? Три пъти ще премине Сатурн през Венера, значи завинаги или поне в следващите 30 г ще те натовари с нови отговорности в нейните сфери и сигнификации. Ако нещо, което ти е важно по Венера и си го отлагала дълги години, защото те е било страх, сега ще разбереш защо, както и ако носиш някаква тежест, бреме, свързани с взаимоотношения ?
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7338
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #2017 -: Септември 27, 2023, 05:11:26 pm »
Детето как е?
Тери,физически е добре,ЯМр не показва никакво нарушение на нервните връзки.
Днес си хванал такси и си се прибрал човека.Утре ще отиде за епикриза и болничен.
Благодаря!
Странно,додекатемория МЦ при него е съвпад съвпада Марс/Венера в 8ми натален,където сега е сол.Асц.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7338
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #2018 -: Септември 27, 2023, 05:19:01 pm »
Сафо, "студено" ли ти е в сърдечните дела и разбра ли  какъв тип близост искаш да имаш ? Усети ли разлика при първия съвпад, когато транзитни Сатурн, Венера, Юпитер са били в различни фази или знаци и сега ? Три пъти ще премине Сатурн през Венера, значи завинаги или поне в следващите 30 г ще те натовари с нови отговорности в нейните сфери и сигнификации. Ако нещо, което ти е важно по Венера и си го отлагала дълги години, защото те е било страх, сега ще разбереш защо, както и ако носиш някаква тежест, бреме, свързани с взаимоотношения ?
Рени,студено,отчуждено...незнам все още какво точно искам-на приливи и отливи съм.
Продадох/ме едната кола,дъщерята на приятелка роди,(незная дали е от това,но сега се случи)не помня какво беше при първия съвпад.По натал са в секстил Венера и Сатурн-би трябвало да не е толкова зле.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7338
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #2019 -: Септември 27, 2023, 05:20:40 pm »
Мама има Юпитер урп.на 1ви дом в 0*на риби,на к3,опозиция Венера.Сатурн влезе в риби съвпад с него и най-после получи парите ,които един човек и дължеше от около 5 години.Не го остави на мира,докато не се издължи.Не е малка сума,4цифрена.
Занимава се с органи на властта тези дни.Около нея ,в съседи и т.н.Явно ,предизборно се размърдват да отчетат неква дейност в малките селца.
Аха,опаричила съм се тогава,благодарение на мама.

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #2020 -: Септември 27, 2023, 05:26:13 pm »
При три пъти транзит на Сатурн върху Венера, трябва да даде нещо скромно финансово или просто промяна на отношението спрямо парите , изобилието , любовта ...

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7338
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #2021 -: Септември 27, 2023, 05:39:38 pm »
При три пъти транзит на Сатурн върху Венера, трябва да даде нещо скромно финансово или просто промяна на отношението спрямо парите , изобилието , любовта ...
Грег,финансовите въпроси не ме вълнуват ,не работя,но съм материално осигурена.Мъжете ми (мъжа и сина)да са живи и здрави. ;)
Венера при мен е упр.на 6ти и 12ти домове и е в 10ти.В момента слабея,само кокали съм.

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #2022 -: Септември 27, 2023, 06:03:30 pm »
Здравословен проблем ли имаш или просто искаш да отслабнеш?

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7338
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #2023 -: Септември 27, 2023, 07:03:40 pm »
Здравословен проблем ли имаш или просто искаш да отслабнеш?
Не,сигурно от притеснения покрай сина.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7338
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #2024 -: Ноември 02, 2023, 08:28:57 am »
Сатурн се е закотвил в риби ,в критичен 0*,на 4.11.23г.вдига котва,ден на Сатурн(събота),задушница-тръгва директен.