Автор Тема: Транзити на Сатурн  (Прочетена 290703 пъти)

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #90 -: Юни 16, 2014, 10:28:13 pm »
Тогава пишете изказвания, речи-с прости думи
Повечето жени са така след раждане :)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #91 -: Юни 16, 2014, 11:22:56 pm »
Thunder,ти  по принцип как се изразяваш -не се ли вманиачаваш прекалено в тази област ?!? :)
Аз виждам в периода Сатурн съвпад Плутон в 3-ти и квадрат Марс  в 11-ти ,като и двамата са управители 3-ти ,а Плуто тригон Меркурий по натал,който е уАСЦ  .
Уран вече държи и Луна,и Меркурий-според теб какво се случва в главата ти ,след като процесите там са ускорени не 2 пъти ,а 500 пъти ,дали ще помниш къде му е мястото на нещото     :57:
« Последна редакция: Юни 16, 2014, 11:32:16 pm от Рени »
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #92 -: Юни 16, 2014, 11:46:41 pm »
Имах предвид,че прекалено си акцентирала вниманието в тази област и когато мозъка ти е под 220 W сбор от идеи,емоции,преживявания ,разни други "безалкохолни " е нормално да се включи защита -Сатурн,за да го предпази ,ограничавайки дейността му . :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #93 -: Юни 17, 2014, 12:03:15 am »
Ами аз като ти казвам да си пишеш речите, ти не слушаш...
Рутината помага

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #94 -: Юни 17, 2014, 12:07:01 am »
Тъндъре, да не мислиш, че тия, дето говорят красиво и витиевато, задължително ги бива да мислят? Вече се убедих в обратното.  ;D
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #95 -: Юни 17, 2014, 12:27:15 am »
Папи, проблема е точно, че винаги когато мога, предпочитам да пиша, отколкото да говоря. Но понякога, за мое голямо съжаление, нещата няма как да станат. Срещаш някой на улицата или на някое друго място, не можеш да извадиш една пачка листи, на която си записал мисленият си диалог с този човек.  :D :D :D :D

Иначе Лили точно, че определено не го мисля, но се дразня, когато умственият багаж на хората се съди именно по това колко сложни думи има в речника им.  :)

Започвай да приемаш ,всякакви багажи -ти знаеш как ,защо да се дразниш?!? Бъди ларж към слабостите на хората,имаш и  "кралски/благороден " акцент в натала си-ползвай го не само в обноските  ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #96 -: Юни 17, 2014, 12:46:10 am »
Хахахах, как да приемам, то съвсем ще се побъркам.  :57: :57: :57:


Като си побъркан ,никой не те закача за нищо-наслаждавай се на "безотговорният" момент. :72:
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #97 -: Юни 17, 2014, 12:59:31 am »
Thunder,нямах предвид ,буквалният смисъл на това понятие-просто се "забавлявай" с поднесеното ти в периода . ;)

При мен непрекъснато има ,нещо такова насочено: "Ти луда ,ли си ?!? " .Аз казвам -да ,по рождение и ми личи ,затова не е възпитано да ме сочите.
А някои направо са убедени в същото и го твърдят:"Ти си луда !!1"-Да ,знам -е моят отговор и продължавам да казвам истината.
Виж колко е готино да си "алтафин ". :57:
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #98 -: Юни 17, 2014, 07:48:21 am »
А, то това е ежедневие - а аз си мисля, че искаш да предприема следващата крачка и да си говоря със себе си и духовете на другите и така , нонстоп.  :012: :012: :012: :012:

Thunder,сега се сетих ,че Меркурий е ретро ,а при теб тази му фаза,ти влияе достатъчно силно ,защо тук да е намесен толкова Сатурн?!? Това е някакъв кратък период ,при който мозъка ти не е в "кондиция" ,значи е активиран от нещо "бързо " като транзит,прогресия -Сатурн активира на 7 г. дадена точка /планета със съответния (не)благотворен аспект. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Happy58

  • Гост
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #99 -: Юни 17, 2014, 09:22:29 am »
Thunder,ти  по принцип как се изразяваш -не се ли вманиачаваш прекалено в тази област ?!? :)
Аз виждам в периода Сатурн съвпад Плутон в 3-ти и квадрат Марс  в 11-ти ,като и двамата са управители 3-ти ,а Плуто тригон Меркурий по натал,който е уАСЦ  .
Уран вече държи и Луна,и Меркурий-според теб какво се случва в главата ти ,след като процесите там са ускорени не 2 пъти ,а 500 пъти ,дали ще помниш къде му е мястото на нещото     :57:

малиййй :) - не е лесно. И аз бях така, когато кръста беше върху неаспектираното ми меркурийче :) - направо се видях в чудо :)

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #100 -: Юни 17, 2014, 09:13:55 pm »
Дракс, тази награда в кавички ли е последно? Или наистина е било нещо хубаво? За Сатурн през Мц питам.
На мен ми транзитира през 9 дом в момента, доближи се до Мц и тръгна ретрограден. Усещам повече отговорности, повече успехи, но и в същото време на моменти така яко забивам, все едно ме сковава. Може да не е само от Сатурн, че са много транзитите сега. Все пак по-скоро усещам чисто психологически повечето отговорности. Знам, че мога да се справя с тях, справям се, но съм като спънат кон, докато ми загреят реотаните.  ;D После е лесно, но докато загрея...
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #101 -: Юни 17, 2014, 09:32:32 pm »
Да, аз го уважавам също. Точно това е - усещам му натиск, който ме блокира и трябва да счупя стената с глава, за да продължа да си върша заниманията. Но не съм се отказала, малко на инат, малко с мъка на моменти, поне докато се позагрея.
Въобще, добро място намери да транзитира - между Мц и съуправител на 10 дом.  ;D ;D ;D
Не е лош период, не се оплаквам. На моменти искам времето да минава и да стъпва на Мц, за да видя какво е. Но осъзнавам, че имам още да уча и това ретроградие ще ми даде шанс да попълня пропуските.

Каквото стане, просто ми е любопитно. На момента ще му мисля, когато е на Мц.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Вещичка

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1727
  • Виждам те!
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #102 -: Юни 17, 2014, 09:34:05 pm »
Сатурн само Уран го оправя  :012:.
Здравият разум е сбор от предрасъдъци придобити до 18 годишна възраст! - Айнщайн

Вещичка

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1727
  • Виждам те!
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #103 -: Юни 17, 2014, 09:45:06 pm »
Моите са в тригон-не му бера много грижа на Урана към Сатурна. ;)

И моите са в точен тригон, а Сатъра е стационарка по натал, така че изобщо не ми пука  :043: :043: :043:...
Здравият разум е сбор от предрасъдъци придобити до 18 годишна възраст! - Айнщайн

Happy58

  • Гост
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #104 -: Юни 17, 2014, 09:51:48 pm »
моите са в опозиция, ама какво от това ..... като мина Уран през Сатурн първо, а после през МС, освен работа, нищо друго не се случи