Автор Тема: Транзити на Сатурн  (Прочетена 290846 пъти)

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #120 -: Юли 03, 2014, 07:46:37 pm »
Докладвам астрологична нередност. Транзитният сатурн през асцендента е накачил 10 кг по теглото на мой близък за 20 дни.  Според мен има объркан метаболизъм, видът му не е "добър". Натално е позициониран в 6 дом, в падение, опозиция с диспозитора си-марс, а управлява 3дом. Тр. сатурн прави и квадрат с натална венера?

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #121 -: Юли 03, 2014, 07:51:28 pm »
Докладвам астрологична нередност. Транзитният сатурн през асцендента е накачил 10 кг по теглото на мой близък за 20 дни.  Според мен има объркан метаболизъм, видът му не е "добър". Натално е позициониран в 6 дом, в падение, опозиция с диспозитора си-марс, а управлява 3дом. Тр. сатурн прави и квадрат с натална венера?

А Юпитер какво прави

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #122 -: Юли 03, 2014, 07:57:05 pm »
Тъкмо се замислх за юпитера, понеже този е стрелец, а юпи нали е в рак сега, транзитира му през 8 дом, но дали е достатъчно? Слънцето е във  2 дом, а той "трупа", юпитер е диспозитор слънце. Сега ще видя др. прогностични методи. В солара има луна в рак в 9 сол. към 8 натален.
Да, пр. луна напуска рак, преди 2-3 месеца е била опасно близо до юпитер, аз отдавна го видях, че качва, сега е почти " бременен" стрелец. Гледам, че и Мей споделя за тр. сатурн към светило, или др. важен пункт, когато е качила кг. Тр.Уран е върху натален сатурн в 6, може и това да дава чуден нвякакъв метаболизъм. Този човек работи много натоварена работа, със стрес и отговорност, само се спи-6 часа, яде се-и работа. Няма почивка, кара кораб.
Старият управител на асц. марс транзитира също през 1 дом и тр. сатурн е връз него, това е 2 "за" свиване, но не.
« Последна редакция: Юли 03, 2014, 08:11:48 pm от enigma »

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #123 -: Юли 03, 2014, 08:26:09 pm »
Някой при стрес и напрежение трупат килограми
Дай картата, ако искаш?

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #124 -: Юли 03, 2014, 08:46:13 pm »
Картата на капитана

Happy58

  • Гост
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #125 -: Юли 03, 2014, 08:49:56 pm »
Енигма, форума нещо не ми дава да цитирам, затова - без цитат. Накратко, за да не разводнявам с цифри, но все пак да ти дам инфото: този човек има много "застояла енергия" - и във физически и във всякакъв план - трябва му движение, освобождаване на принципите - да не критикува толкова и да не иска да държи всичко под контрол. В допълнение - да си направи кръвни изследвания и контрол на възпроизводителните органи. И третото - ако се е влюбил, да си изживее любовта, но не само платонически, да не служи на морал и принципи.
Всичко това го казвам, с ясното съзнание, че той няма да го направи - дори едва ли би послушал и теб, и когото и да е.

добавка: много чувствителна душа, блокирана от тази силна енергия .... може и костите да проверите.
« Последна редакция: Юли 03, 2014, 09:00:22 pm от Happy58 »

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #126 -: Юли 03, 2014, 08:54:11 pm »
Не си го обяснявам, да не би да има някакво хормонално нарушение

Happy58

  • Гост
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #127 -: Юли 03, 2014, 09:06:03 pm »
Енигма - още една идея - прочети на Д. Фроули аюрведичната астрология.

При всички положения му е дошло времето, да си обърне сериозно внивание на здравето. Сатурн+У6 в 1 дом, Уран влиза в 6 дом ... Ако не се лъжа, Уран е алтернативен вид лечение.

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #128 -: Юли 03, 2014, 09:23:13 pm »
Енигма, форума нещо не ми дава да цитирам, затова - без цитат. Накратко, за да не разводнявам с цифри, но все пак да ти дам инфото: този човек има много "застояла енергия" - и във физически и във всякакъв план - трябва му движение, освобождаване на принципите - да не критикува толкова и да не иска да държи всичко под контрол. В допълнение - да си направи кръвни изследвания и контрол на възпроизводителните органи. И третото - ако се е влюбил, да си изживее любовта, но не само платонически, да не служи на морал и принципи.
Всичко това го казвам, с ясното съзнание, че той няма да го направи - дори едва ли би послушал и теб, и когото и да е.
Да, Хепи, направо е заблатен, тоз асц. скорпион е много инатлив, слънце квадрат плутон, марс опозе сатурн във взаимна лоша рецепция, слънце в 2 дом-телешки акцент, също фиксиран. Понякога мисля, че съседни различни стихии-стрелец и скорпион, толкова са си чужди, че  вторият знак е прекомпенсирал. Говори много, като за венера в 3 водолей, стелиум в 11, стрелец....но е скришен, никога нищо лично не казва. Близките му твърдят, че ...не го познават, има "тайна" страна. Да не говорим, че макар и навътре в 1 дом, Нептун много умее да те омае и прилъже за...това ,което иска да /не/ видиш. Рени, :08:, казаха,че приличам на теб в изказа и това ме радва. :-* като си говорим за нептун...
Хепи, ти това с  :-*цифрите ли го твърдиш? Нали двойна 9-ка, защо заблатено? А л.г. е 6 и пр. венера върху хирон-това ли да го тълкуваш като любов. За нея кой да го знае, поиска ли-никой няма да разбере, а хора като него не искат да ги знаят.
Иначе като приятел е много добър, личните разговори са табу, елегантно се сменя темата с усмивка. За ходенете на преглед-май е от мъжете, които не ходят никога.

Но...колко ви звучи откачено не ми пука, аз като го видях скоро някак знам, че не му е наред здравето съвсем-нещо кръвна картина. Уж е червендалест по принцип, е някак е бял по лицето, върху червеното. Хе ;), изказването ми е  :57:, но усетът не ме лъже.
« Последна редакция: Юли 03, 2014, 09:33:04 pm от enigma »

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #129 -: Юли 03, 2014, 09:58:22 pm »
Класиката-сатурн през първи носи проблеми със здравето, не е напълнял от хубаво
При мъжете проблемите с щитовидната жлеза сякаш са по-редки, но пък те често са в основата на подобни резки промени в кг-те

anita

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 13
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #130 -: Юли 04, 2014, 10:18:45 am »
И при мен Сатурн през асцендента ме направи дебеланка :( правих си изследвания на щетовидна железа,изследванията бяха перфектни, не мога да разбера на какво се дължи това надабеляване мисля си,че от Юпитер той ми транзитира през 8 дом където ми е наталната луна в Рак.

Tanya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 635
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #131 -: Юли 04, 2014, 10:55:26 am »
При мен транзитиращия Сатурн е в съвпад с наталния Марс в 8-ми и в опозиция към телешкото Слънце У6. Този транзит действа съвсем буквално  :lol_hitting: - липса на енергия, на моменти се чувствам като парцал, проблеми със сливици и щитовидна жлеза, които са си  точно по Телец и за капак - оперативно вадене на мъдреци / Сатурн, 8-ми дом, Марс /  :57:
"За да създадеш приятелство с Бог, трябва да си му равен, в противен случай това е лошо приятелство и ще се превърне в просия."
                                    Свами Рама

Happy58

  • Гост
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #132 -: Юли 04, 2014, 11:26:40 am »
Да, Хепи, направо е заблатен, тоз асц. скорпион е много инатлив, слънце квадрат плутон, марс опозе сатурн във взаимна лоша рецепция, слънце в 2 дом-телешки акцент, също фиксиран. Понякога мисля, че съседни различни стихии-стрелец и скорпион, толкова са си чужди, че  вторият знак е прекомпенсирал. Говори много, като за венера в 3 водолей, стелиум в 11, стрелец....но е скришен, никога нищо лично не казва. Близките му твърдят, че ...не го познават, има "тайна" страна. Да не говорим, че макар и навътре в 1 дом, Нептун много умее да те омае и прилъже за...това ,което иска да /не/ видиш. Рени, :08:, казаха,че приличам на теб в изказа и това ме радва. :-* като си говорим за нептун...
Хепи, ти това с  :-*цифрите ли го твърдиш? Нали двойна 9-ка, защо заблатено? А л.г. е 6 и пр. венера върху хирон-това ли да го тълкуваш като любов. За нея кой да го знае, поиска ли-никой няма да разбере, а хора като него не искат да ги знаят.
Иначе като приятел е много добър, личните разговори са табу, елегантно се сменя темата с усмивка. За ходенете на преглед-май е от мъжете, които не ходят никога.

Но...колко ви звучи откачено не ми пука, аз като го видях скоро някак знам, че не му е наред здравето съвсем-нещо кръвна картина. Уж е червендалест по принцип, е някак е бял по лицето, върху червеното. Хе ;), изказването ми е  :57:, но усетът не ме лъже.

Енигма, всичко, което написах е по цифрите (освен алтернативното лечение, което е от уран на куспидата на 6 дом). Сега, той какво ще направи - си е негов проблем - ние можем само да видим, каква е ситуацията - оттам нататък топката е в неговото поле, животът си е негов.
За любовта - не е необходимо да ви признава - ти просто му го кажи, той да го знае, но не изисквай да ти сподели - какво споделяне с тези 9-ки :) !!!! Абсурд. А и ако е женен, още повече - той няма и да си позволи да се отдаде на тази любов и оттам още повече проблеми ще му дойдат.

Знам, че тук си говорим за астрология, обаче така ме "сърби" да казвам информацията, която виждам в цифрите, че .... особено при проблем :) За което се извинявам на тези, на които нумерологията не е присърце (ама ти не си от тях :) ).

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #133 -: Юли 04, 2014, 01:55:58 pm »
Енигма, всичко, което написах е по цифрите (освен алтернативното лечение, което е от уран на куспидата на 6 дом). Сега, той какво ще направи - си е негов проблем - ние можем само да видим, каква е ситуацията - оттам нататък топката е в неговото поле, животът си е негов.
За любовта - не е необходимо да ви признава - ти просто му го кажи, той да го знае, но не изисквай да ти сподели - какво споделяне с тези 9-ки :) !!!! Абсурд. А и ако е женен, още повече - той няма и да си позволи да се отдаде на тази любов и оттам още повече проблеми ще му дойдат.

Знам, че тук си говорим за астрология, обаче така ме "сърби" да казвам информацията, която виждам в цифрите, че .... особено при проблем :) За което се извинявам на тези, на които нумерологията не е присърце (ама ти не си от тях :) ).

Ами, казвай си, като прецениш.Който го е страх от мечка не ходи в гората, който пита, трябва да е готов да чуе и за бодлите на розите.
Благодаря! :58:

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #134 -: Юли 04, 2014, 04:31:23 pm »
Енигма, всичко, което написах е по цифрите (освен алтернативното лечение, което е от уран на куспидата на 6 дом). Сега, той какво ще направи - си е негов проблем - ние можем само да видим, каква е ситуацията - оттам нататък топката е в неговото поле, животът си е негов.
За любовта - не е необходимо да ви признава - ти просто му го кажи, той да го знае, но не изисквай да ти сподели - какво споделяне с тези 9-ки :) !!!! Абсурд. А и ако е женен, още повече - той няма и да си позволи да се отдаде на тази любов и оттам още повече проблеми ще му дойдат.

Знам, че тук си говорим за астрология, обаче така ме "сърби" да казвам информацията, която виждам в цифрите, че .... особено при проблем :) За което се извинявам на тези, на които нумерологията не е присърце (ама ти не си от тях :) ).

Хепи, с риск да съм нахална понеже въпросният г-н е с много 9-ки, както казваш, за теб 9 е марс, или плутон?
Иначе-не изисквам да ми споделят, но го правят. Но този човек и със себе си не споделя-той е контрол и самообладание. Той е Ледения, или-Скалата също става. Обаче аз още не знам защо толкова проявявам интерес към неговите качества, мен сатурняци ме привличат-като интерес.




« Последна редакция: Юли 04, 2014, 10:42:03 pm от enigma »