Автор Тема: Транзити на Сатурн  (Прочетена 290862 пъти)

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #195 -: Октомври 09, 2014, 06:22:48 pm »
 :38: Благодаря ти,Рени.
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #196 -: Октомври 09, 2014, 08:51:31 pm »
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #197 -: Октомври 10, 2014, 03:59:32 pm »
Да дам отчет и аз за Сатурн в 1 дом, тъй като скоро излиза от тук:

Съобразяване с обстоятелствата. Това е. Поемаш дълбоко дъх, стискаш зъби и си викаш "И това ще мине" - защото не си в позиция да действаш, да избираш и да променяш.
Аз имам повече огън в картата си, отколкото вода, бидейки водно Слънце. Този период ми взе здравето, чувствах се като спъната и с вързани ръце. Не знам какво ще е във втори дом. Но повече ми харесваше в 12д.
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

Babyblue

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 698
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #198 -: Ноември 08, 2014, 09:51:57 pm »
През следващите 2-3 години /не съм го изчислявала точно/ и съвсем скоро, тр сатурн ще стъпи в 5тия ми голям и интерсептиран дом.
Който скоро го е преживявал ,нека разкаже пресни спомени ,за да съм подготвена :012: :)

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #199 -: Ноември 08, 2014, 09:57:25 pm »
А обратно да попитам-някой при транзит на сатурн през 12, 1 да е бил ок?

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #200 -: Ноември 08, 2014, 10:08:33 pm »
Да,аз.
Дори тогава се изненадах,че нищо не "тегне над мен".Моят натален Сатурн съвпада с К12 и първото му възвръщане и втори транзит през 12Д беше като ново прераждане и изграждане на нови "духовни" основи за мен-старите вярвания бяха разрушени.
Говоря буквално за Вяра,духовни виждания,"религиозен светоглед",морал .  :)

А през 1Д като транзитираше дори качих килограми-преди това бях нездраво слаба.  :)
Наистина Сатурн през 1Д укрепва здравето.  ;)

Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #201 -: Ноември 08, 2014, 10:23:40 pm »
К12 в кой знак от асц е?

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #202 -: Ноември 08, 2014, 10:32:11 pm »
К12 в кой знак от асц е?
асц Рак съм,12Д Близнаци,ако питаш това.  :)
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #203 -: Ноември 09, 2014, 12:48:29 am »
Мерси

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #204 -: Ноември 09, 2014, 01:19:48 am »
А обратно да попитам-някой при транзит на сатурн през 12, 1 да е бил ок?
Когато за пръв път премина през 12д.1д бях ученичка в 8ми/10ти клас и нямам спомени за някакви кой знае какви негативни събития, беше ми малко трудно докато свикна с новото училище и съученици в 9кл, и се държах резервирано спрямо тях, но свикнах и в 10к вече бях приятелка с почти всички в училището, покрай спорта се бях прочула  :012:
Втория път когато тр Сатурн посети 12д ме подкара менопаузата и леко бях психясала, но този период съвпадна с урановата опозизия по 6/12д

Babyblue

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 698
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #205 -: Ноември 09, 2014, 08:44:02 am »
През следващите 2-3 години /не съм го изчислявала точно/ и съвсем скоро, тр сатурн ще стъпи в 5тия ми голям и интерсептиран дом.
Който скоро го е преживявал ,нека разкаже пресни спомени ,за да съм подготвена :012: :)
A? :012:

Flora

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1168
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #206 -: Ноември 09, 2014, 10:15:15 am »
При мен другата седмица тригонът му с нат МЦ става точен. Не знам дали ще има някакви физически проявления. Кога казвате влиза в стрелец? Догодина- завръщането, преди да излезе от скорпиона ще направи още един тригон, този път  към натален меркурий.
Sometimes I wake up in the morning
To red, blue, and yellow skies
It's so crazy I could drink it like tequila sunrise
I feel free when I see no one
And nobody knows my name

nerealna

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 592
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #207 -: Ноември 09, 2014, 09:15:56 pm »
През следващите 2-3 години /не съм го изчислявала точно/ и съвсем скоро, тр сатурн ще стъпи в 5тия ми голям и интерсептиран дом.
Който скоро го е преживявал ,нека разкаже пресни спомени ,за да съм подготвена :012: :)
първо сатурн в пети ще те отрезви и приземи по отношение на интимните връзки, ще преосмислиш отношението си към любовта. след това може да ти предостави мъж със сериозни намерения, а когато влезе в 7-ми дом, да вдигнете сватба  ::)

Babyblue

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 698
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #208 -: Ноември 09, 2014, 09:44:47 pm »
първо сатурн в пети ще те отрезви и приземи по отношение на интимните връзки, ще преосмислиш отношението си към любовта. след това може да ти предостави мъж със сериозни намерения, а когато влезе в 7-ми дом, да вдигнете сватба  ::)

Мерси Нереална :)
Аз просто питах ,ако някой скоро го е преживял да сподели пресни спомени от този транзит.

Иначе ми стана много смешно, като каза,че като влезел в 7ми дом може да вдигна сватба :012:
Това ми се видя като след 100 години :012:
И не е лъжа.
При транзита през 7ми ще съм вече баба :-\

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #209 -: Ноември 09, 2014, 09:58:46 pm »
Сатурн в пети при мен се прояви като по книга, връзка с по-възрастен от мен партньор , освен това , наистина , липса на радост, жизненост и т.н. и другото , което помня е наистина преосмисляне на партньорските отношения. според мен при този транзит шанса за длготрайни отношения е малък , на мен ми подейства просто утрезвяващо ...