Автор Тема: Транзити на Сатурн  (Прочетена 290900 пъти)

Happy58

  • Гост
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #315 -: Ноември 25, 2014, 12:57:01 pm »
Не знам вие как го усещате и какво ви се случва, но при мен такива неща като възврат, собствена опозиция, квадратура .... няма никой - никакви събития - само нещо като тъга (а може пък и някаква депресия да е). Може това да е за хубаво, а може и да не е - не знам.

Tanya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 635
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #316 -: Ноември 25, 2014, 01:04:10 pm »
Не знам вие как го усещате и какво ви се случва, но при мен такива неща като възврат, собствена опозиция, квадратура .... няма никой - никакви събития - само нещо като тъга (а може пък и някаква депресия да е). Може това да е за хубаво, а може и да не е - не знам.
Как е аспектиран Сатурн в натала? Учудвам се, че няма събития при негови транзити  ???.
"За да създадеш приятелство с Бог, трябва да си му равен, в противен случай това е лошо приятелство и ще се превърне в просия."
                                    Свами Рама

Happy58

  • Гост
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #317 -: Ноември 25, 2014, 01:17:08 pm »
Как е аспектиран Сатурн в натала? Учудвам се, че няма събития при негови транзити  ???.

ха-ха, аз съм "много Сатурн" :) - от 12 възможни аспекта (9 планети, 2 оси и нодална ос) имам 9 бройки :), и Луната (У1) е в Козирог, а ако броим и биквинтила като аспект (1 гр обрис), имам 10. Само нодалната ос и Меркурий нямат никаква връзка със Сатурн.

Just_a_Dream

  • Гост
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #318 -: Ноември 25, 2014, 01:22:31 pm »
Как е аспектиран Сатурн в натала? Учудвам се, че няма събития при негови транзити  ???.
Може да си си изчистила кармата. Може да няма на какво да те научи вече. При мен не донесе лоши събития при последната ми Сатурнова криза, нито пък при съвпад с натален Плутон, за който се носят легенди.

Happy58

  • Гост
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #319 -: Ноември 25, 2014, 01:27:27 pm »
Само да уточня - нямам събития при неговия си цикъл. При аспекти с други планети или осите в картата - има.

Happy58

  • Гост
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #320 -: Ноември 25, 2014, 01:29:00 pm »
Може да си си изчистила кармата. Може да няма на какво да те научи вече. При мен не донесе лоши събития при последната ми Сатурнова криза, нито пък при съвпад с натален Плутон, за който се носят легенди.

Според мен, просто съм родена с енергията му и затова не я усещам толкова тежко -  цял живот се усещам "стегната", плащаща карма.

Денят ми на раждане пак е сатурнов - събота - за 3 минутки само :)

Tanya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 635
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #321 -: Ноември 25, 2014, 01:30:26 pm »
Може да си си изчистила кармата. Може да няма на какво да те научи вече. При мен не донесе лоши събития при последната ми Сатурнова криза, нито пък при съвпад с натален Плутон, за който се носят легенди.
При мен имаше множество събития, аз се учудвам, че при Хепи нищо не се е случило.
При теб, в кой знак / дом е Сатурн? Имам приятелки с есенциално силен Сатурн - във Водолей и Везни - при тях нямаше някакви драматични събития, дори напротив - периодът се оказа изключително плодотворен.
"За да създадеш приятелство с Бог, трябва да си му равен, в противен случай това е лошо приятелство и ще се превърне в просия."
                                    Свами Рама

Just_a_Dream

  • Гост
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #322 -: Ноември 25, 2014, 01:57:16 pm »
При мен е в 3-ти дом, управлява пети. В секстил със Слънце и Венера, каре и половина с Луната. Хепи, права си за това, че може и да сме свикнали с енергията му. Обаче има и друго откакто станах по-отговорна, по-пестелива и по-изпълнителна ударите му доста се смекчиха.

nerealna

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 592
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #323 -: Ноември 25, 2014, 02:06:53 pm »
откакто тр. сатурн ми е в пети, нямам никакво желание за приятелски събирания. вече отказах 2 покани за коледни купони.

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #324 -: Ноември 25, 2014, 02:53:33 pm »
Ох, Нереална - моят в момента е във втори - как искам да нямам никакво желание за харчене....  :85:
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

nerealna

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 592
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #325 -: Ноември 25, 2014, 03:00:23 pm »
Ох, Нереална - моят в момента е във втори - как искам да нямам никакво желание за харчене....  :85:
:012:
ми не знам ... във втори ми донесе допълнителни пари към заплатата, от чуждестранни партньори. сатурн ми упр. 7 дом, в 12- ти е в натала.

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #326 -: Ноември 25, 2014, 03:03:38 pm »
При мен управлява посредата на 3 и съуправлява 4 и е в 11 - значи ще ми донесе нови пари от близки и роднини иншалла  :85: Дано само не ми вземе, че ще се разправяме.
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

nerealna

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 592
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #327 -: Ноември 25, 2014, 03:12:57 pm »
При мен управлява посредата на 3 и съуправлява 4 и е в 11 - значи ще ми донесе нови пари от близки и роднини иншалла ..Дано само не ми вземе, че ще се разправяме.
може да получиш наследство.
като цяло харесвам сатурн - дава много , качествени и трайни неща, макар и по трудния начин.

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #328 -: Ноември 25, 2014, 03:31:55 pm »
в момента Сатурн ми е 6 ти дом, като кандидатсвам за работа, дори и някой да се поинтересува от мен , като работедател , веднага , след това , се случва неща , или променят позицията или назначават някой друг или не знам какво , но реален контакт и възможност няма Сатурн все едно премахва всичко. Преди три седмици , се обадиха от една организация , но телефона не беше с мен , след това това отоговорния човек излязъл в отпуска и докато направим контакт назна4или друг. За утре имах уговорена , среща , след това променили изискванията и дори планувана среща , без да сме се срещнали отпадна.

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #329 -: Ноември 25, 2014, 03:32:37 pm »
Пази Боже да е наследство.... да са живи и здрави родителите ми. Предпочитам сама да си вадя парите  :-* не знам - все и 11д трябва да е намесен, той пък е 2 от 10  ::) ти сега ме замисли с това наследство.
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински