Автор Тема: Транзити на Сатурн  (Прочетена 290840 пъти)

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #345 -: Ноември 28, 2014, 11:38:27 am »
Рени , трябва ли да смятаме , че Юпитер в неговата ретроградна фаза в Лъв ,в такъв случай е по-вероятно да донесе събитие , отколкото в директна фаза?

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #346 -: Ноември 28, 2014, 11:44:45 am »
Без значение каква е фазата на Юпитер, Сатурн или другите планети има вероятност за събитие, спецификата тук е защо при някои има еди-какво си събитие, а при други, да кажем  не импонира на очакванията ни/им за светло бъдеще и късмет-това е важното за транзита на Юпитер при директна и ретро фаза и аз изброих при кой каква е тенденцията. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Smarta

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 537
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #347 -: Ноември 28, 2014, 11:49:24 am »
Рени, благодаря ти за обяснението!  :-* Най-накрая стоплих.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #348 -: Ноември 28, 2014, 11:52:59 am »
Рени, благодаря ти за обяснението!  :-* Най-накрая стоплих.

Моля . :38:
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #349 -: Декември 03, 2014, 06:20:45 pm »
Ингресът на Сатурн в Стрелец.Честито на всички с добри натални аспекти Сатурн/Юпитер!  :08:
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Just_a_Dream

  • Гост
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #350 -: Декември 03, 2014, 06:22:34 pm »
Йееееееее!  :clap: :72: :-*

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #351 -: Декември 03, 2014, 06:37:49 pm »
Ингресът на Сатурн в Стрелец.Честито на всички с добри натални аспекти Сатурн/Юпитер!  :08:

Ох, крайно време беше  :)
Я, аз имам Сатурнов възврат в 8-ми в момента  :)

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #352 -: Декември 03, 2014, 06:48:56 pm »
Ингресът на Сатурн в Стрелец.Честито на всички с добри натални аспекти Сатурн/Юпитер!  :08:


 :cheer: Натално са ми в тригооооннн!  :012:
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #353 -: Декември 03, 2014, 07:33:01 pm »
Кво пък му се радвате, дядо ви Сатурн да не е дядо ви Коледа, да ви отрупа с дарове и празн. звънчета или Марс, че да си ви отупа феса. Със Сатурн бият траурни камбанки  ;D

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #354 -: Декември 03, 2014, 07:46:50 pm »
Кво пък му се радвате, дядо ви Сатурн да не е дядо ви Коледа, да ви отрупа с дарове и празн. звънчета или Марс, че да си ви отупа феса. Със Сатурн бият траурни камбанки  ;D
:d030: Сатурн изгражда.Сатурн свива излишествата.Сатурн минава,за да научи планетите на реализъм,да създаде издържливост,където я няма,от руините да изгради крепост и по-здрава структура.Аз харесвам транзитите на Сатурн(и Плутон).Те не минават,за да унищожават.  ;)
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #355 -: Декември 03, 2014, 07:57:31 pm »
Много книги си чела, на живо газил ли те е фадрома на Сатурн без упойка. :012: Пожелавам ви да махате с розови копринени кърпички и за напред  щом съзрете дядо Ви. :58:

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #356 -: Декември 03, 2014, 08:26:21 pm »
Мен ме е газил Плутон през асц и стелиума там, сега с квадрати ми гази другите лични планети в Овен. Сатурн ми направи опозиция към тях през 2011-2012 г., мина и през МЦ. Не е като да не са ме газили двамата. Не мога да отрека, че на моменти почти ме бяха сгазили. После я разбрах онази метафора с феникса. За Плутон и Сатурн засега съм съгласна с Дракониада.
При първия Сатурнов възврат след две години ще видим дали ще продължа да се съгласявам  ;D
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #357 -: Декември 03, 2014, 08:40:20 pm »
Сатурн,ако му се подчиняваш на законите т.е. нямаш проблем с дисциплината,къртовската работа и разумните харчове когато минава през дом укрепва темата му.Той не търпи никакви излишества и разточителства,ако основата на дома не е стабилна..И все пак характерът на трз Сатурн много зависи от аспектите на наталния и в какви точно отношения е с управителя на дома и знака,в който гостува.
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #358 -: Декември 03, 2014, 09:01:50 pm »
Госпожици :012: :012:  разбирам ги тез мъдрости-верни са, но не са в състояние да ме накарат радостно да приветствам Сатурн и да пърхам трепетно с мигли от предстоящ транзит. Цената на тая сатурнова мъдрост не горчи единствено ако  си роден дебил или прескочил фаза какавида директно в ИВАН Рилски.От грешница още не съм я докарала до светица цикля на ниво мъченица и ми нагарча Сатурна. Помня още шампанското ама кърпичката от розова дантела е черна дрипа ;D

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #359 -: Декември 03, 2014, 09:09:15 pm »
Мен Сатурн сега само ще ми направи квадрат към Слънцето и после ще има да ме тригони, тригони - дооокато излезе от Стрелец.  И натален тригон с Юпитер си има. Изобщо...пей сърце ;D

Ребека, това са болкоуспокояващи - не приветствия  :cheer:
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.