Автор Тема: Транзити на Сатурн  (Прочетена 290697 пъти)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #375 -: Декември 03, 2014, 10:47:41 pm »
Да се стяга подвижния кръст . :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Happy58

  • Гост
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #376 -: Декември 04, 2014, 08:50:24 am »
Ингресът на Сатурн в Стрелец.Честито на всички с добри натални аспекти Сатурн/Юпитер!  :08:

ама то това след 2-3 седмици някъде бе, :) аз си мислех, че днес :)

На мен ми е важен този ингрес - да видим какви ще ги свърша :) - в момента на ингреса тр Сатурн секстил Слънце, а по натал опозиция. В момента тр сатурн е в тригон с Юпитер, а натално също е в тригон. Тук става интересна верижка - трябва да се разкодира :)

Тя Рени откога ми говори за някакви такива работи, ама нали е много загадъчна и не можах да я разбера :)

всъщност, като направих наум решетката, май наистина се случват точно тези събития. А аз се чудех, защо се бавят - те чакали моите транзити да влезнат в действие :)

poli_z

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 136
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #377 -: Декември 04, 2014, 09:50:10 am »
Честито ми тр сатурн на К5  :012: :012: ???
И моя скоро ще кацне на К5 в Стрелец ??? но първо ще направи съвпад с нат. Меркурий и квадрат с нат. Луна. Този аспект ми изглежда доста неврозен....
От където и да го погледна, няма да е леко време...
 
Има ли някой подобни аспекти да сподели опит?

Love-me

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 175
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #378 -: Декември 04, 2014, 10:07:39 am »
От съвсем скоро съм щастлива собственичка на транзитен Сатурн в тригон със Слънцето ми.  :cheer:
Това в комбинация с току-що преминалата прогресивна Луна в нейната си огнена стихия (Лъв, а по натал е в Овен), мисля да очаквам малко повече хубавини и успехи през следващите месеци.

Ще се радвам да споделите какъв период беше при вас тригонът на Сатурн със Слънцето?

Serve, love, give

Just_a_Dream

  • Гост
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #379 -: Декември 04, 2014, 10:32:12 am »
Как ще ми се отрази ингреса на Сатурн в Стрелец при положение, че по натал Юпитер и Сатурн са във великодушие. Да поясня-великодушие е когато две планети са със взаимно разменени управители помежду си,но без да се аспектират една друга и в това се явява разликата и със взаимната рецепция.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #380 -: Декември 04, 2014, 02:23:04 pm »
Как ще ми се отрази ингреса на Сатурн в Стрелец при положение, че по натал Юпитер и Сатурн са във великодушие. Да поясня-великодушие е когато две планети са със взаимно разменени управители помежду си,но без да се аспектират една друга и в това се явява разликата и със взаимната рецепция.

Ще ти се отрази неотразимо - ти си Слънчев Водолей, с акцентиран 5-ти дом. ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Just_a_Dream

  • Гост
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #381 -: Декември 04, 2014, 02:25:00 pm »
А дано... ама надали   :012:

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #382 -: Декември 04, 2014, 02:31:09 pm »
Just, АСЦ Дева или Везни ?
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Just_a_Dream

  • Гост
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #383 -: Декември 04, 2014, 02:32:08 pm »
Обаче друго ми прави впечатление... От няколко години така сме се сдушили със Стария Козел, че даже не разбрах кога е започнала и кога е свършила Сатурновата ми криза  :043:

Just_a_Dream

  • Гост
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #384 -: Декември 04, 2014, 02:33:29 pm »
Just, АСЦ Дева или Везни ?
Дева съм. От постовете не личи ли, че съм Мара Подробната  :012:

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #385 -: Декември 04, 2014, 02:52:54 pm »
Дева съм. От постовете не личи ли, че съм Мара Подробната  :012:

Везните по нищо не отстъпват на Мара в "под робата ". ;)

Ако Меркурий ти е във Водолей-наблюдавай всеки бърз транзит, когато прави аспект със Сатурн в Стрелец и Уран
Ако Меркурий ти е в Риби-със Сатурн и Юпитер
Ако Меркурий ти е в Козирог-Слънце и Сатурн
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #386 -: Декември 04, 2014, 03:11:08 pm »
Везните по нищо не отстъпват на Мара в "под робата ". ;)

Ако Меркурий ти е във Водолей-наблюдавай всеки бърз транзит, когато прави аспект със Сатурн в Стрелец и Уран
Ако Меркурий ти е в Риби-със Сатурн и Юпитер
Ако Меркурий ти е в Козирог-Слънце и Сатурн

Рени с транзитни Сатурн и Уран ли имаш в предвид или натални?

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #387 -: Декември 04, 2014, 03:23:39 pm »
Транзитни, Greg 07. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #388 -: Декември 04, 2014, 09:59:28 pm »
Ще се радвам да споделите какъв период беше при вас тригонът на Сатурн със Слънцето?
Ами каквото и да те удря,ще има един да те изправя и да ти дава сила.  :043: -Това съвсем сериозно.
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Love-me

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 175
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #389 -: Декември 04, 2014, 10:59:51 pm »
Ами каквото и да те удря,ще има един да те изправя и да ти дава сила.  :043: -Това съвсем сериозно.

Хаха, ще го видим това с ударите кой кого ще удря :19:

Истината е, че няколко часа след като написах това във форума колежката ми ме информира, че напуска. Тя беше от дълги години във фирмата и вършеше огромно количество работа. Сега голяма част от тази работа ще падне върху мен. Толкова явно и силно проявление на тригона не съм очаквала. Но съм забелязала, че аспектите на Сатурн към Слънцето все професионални проявления ми носят. При опозицията, която при мен беше и възврат, ме съкратиха от една предишна работа.
Serve, love, give