Автор Тема: Транзити на Сатурн  (Прочетена 290704 пъти)

Oposit

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 872
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #390 -: Декември 05, 2014, 03:10:50 pm »
Прецизирах орбиса на тр.Сатурн в моята карта на 5*-сестра ми се обади щяла да се развежда .В нейната карта е подчертано многократно-тр.СЛВ на ДСЦ,тр.Плутон на МЦ и тн. .Спусък мисля е тр.Марс ингрес в стрелец-натален Юпитер съвпад Асц.у9д,а тя е в чужбина .Ситуацията малко е ,,лъжливото овчарче,, ,не е за пръв път-водолей със Уран в 7д,но много кармични планети са замесени,може и да стане този път .В моята карта е представена от Венера 1,40* стрелец,9д ,мисля тр. Сатурн /мой у11/в 1д овен/я е задействал/,точно се чудих как ще се изрази като няма как при мен лично-избил е при сестра ми,тежкия Сатурн в/у Венера не може да не даде изява,Венера,Марс са акцент на последното СЗ,трябваше да е по-скоро положителен обаче .Венера много добре изразява сестра ми-наталната е секстил Уран-тя е слънчев Водолей,моя-в стрелец-тя има Юпитер на АСЦ .

Happy58

  • Гост
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #391 -: Декември 05, 2014, 03:22:09 pm »
Прецизирах орбиса на тр.Сатурн в моята карта на 5*-сестра ми се обади щяла да се развежда .В нейната карта е подчертано многократно-тр.СЛВ на ДСЦ,тр.Плутон на МЦ и тн. .Спусък мисля е тр.Марс ингрес в стрелец-натален Юпитер съвпад Асц.у9д,а тя е в чужбина .Ситуацията малко е ,,лъжливото овчарче,, ,не е за пръв път-водолей със Уран в 7д,но много кармични планети са замесени,може и да стане този път .В моята карта е представена от Венера 1,40* стрелец,9д ,мисля тр. Сатурн /мой у11/в 1д овен/я е задействал/,точно се чудих как ще се изрази като няма как при мен лично-избил е при сестра ми,тежкия Сатурн в/у Венера не може да не даде изява,Венера,Марс са акцент на последното СЗ,трябваше да е по-скоро положителен обаче .Венера много добре изразява сестра ми-наталната е секстил Уран-тя е слънчев Водолей,моя-в стрелец-тя има Юпитер на АСЦ .

а тя какви прогресии/дирекции има?

при моя съвпад на тр Сатурн - нат Венера не се е случило нещо (в натала са в опозиция). Ти на СЗ-то ли наблягаш, за да има проявление при този транзит?

Oposit

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 872
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #392 -: Декември 05, 2014, 03:46:15 pm »
Хепи,много неща са ,виждам ги,забелязвам трудност да ги систематизирам,подредя по сила .Темата е за Сатурн,да не излизам,другия сигнификатор на сестра ми в моята карта Меркурий,у3,4,7 във 7д везни също е засегнат от съвпад на тр.СЛВ в моята карта,не съм я питал да публикувам картата и е скорошно,още оглеждам .Целта ми е да направя паралел за косвените сигнификатори по моята карта,до каква степен показват,естествено нейната е много по -активирана .

Oposit

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 872
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #393 -: Декември 05, 2014, 04:11:43 pm »
Хепи,това,че тр.Сатурн при теб,не е дал ефект може да се обясни с неутрализиране на транзитния от наталния.+1-1равно на 0 .

Happy58

  • Гост
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #394 -: Декември 05, 2014, 04:20:55 pm »
Хепи,това,че тр.Сатурн при теб,не е дал ефект може да се обясни с неутрализиране на транзитния от наталния.+1-1равно на 0 .

ха-ха-ха, добре, добре :) - ще го запомня :) за следващия път

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #395 -: Декември 07, 2014, 03:44:31 pm »
При мен за сега Сатурнов възврат в 6 ти дом , управител 8 ми , даде отслабване с около 10 кг , значително намаляване на цигарите. Много грижа за тялото , редовно пия магнезий , пробиотици и т.н.

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #396 -: Декември 10, 2014, 11:33:04 am »
При мен за сега Сатурнов възврат в 6 ти дом , управител 8 ми , даде отслабване с около 10 кг , значително намаляване на цигарите. Много грижа за тялото , редовно пия магнезий , пробиотици и т.н.

 :clap: И аз имам наблюдения, че така се проявява. Резултатите ще ги задържиш, докато не опозира възврата откъм 12д.
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #397 -: Януари 03, 2015, 02:38:30 pm »
Честито ни Сатурн в Стрелец! ;D
Някой с нещо да е запомнил квадрата на тоз добитък към Слънцето?
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #398 -: Януари 03, 2015, 03:27:52 pm »
аз съм бил бебе когато е бил там, в 6 ти дом , постоянни ларингити , лекара и т.н. когато е настъпил Уран, управител 9 ти , сме заминали да живеем за път в чужбина.

Kler

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 909
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #399 -: Януари 05, 2015, 09:26:02 am »
около 3 градуса след последния съвпад на сатурн с уран във 2ри дом - проблеми с детето, че и доста време ще ги решавам май. водолей ми е на К5.

Ива

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 40
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #400 -: Януари 05, 2015, 09:51:09 am »
Тази година тр.Сатурн Г4  / през месеците януари,април,октомври / ще прави квадратура към нат. Марс Г8.
Преди 14 год. съм имала същия аспект.Тогава се премистихме в нов дом.
Повтаряеми ли са събитията?

Квадратурата е от  3/12 дом. В нат. карта Сатурн К8,а Марс К12.

Oposit

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 872
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #401 -: Януари 09, 2015, 07:40:47 pm »
 В момента навлюдавам трансита на Сатурн в/у натална Венера-очаквам съвитие 1.понеже Сатурн винаги дава съвития 2.Тежка и видима планета прави аспект съвпад с натална върса ,чувствителна планета 3.съвитието ще е сапомнящо се, саради тройното преминаване на Сатурн по време на ретроградно-директното му движение в периода .Чудя се оваче когач Сатурн ще даде съвитие-на 5* от нат.Венера вече имаше проявление в емоциално състяние на сестра ми,доколкото Венера е един от нейните сигнификатори в моята карта .Мисля емоциално при мен се проявява в хладна апатия,чак депресия -не ,но е трудно да се дефиринцира,понеже Сатурн мина напоследък една след друга емоционалните ми планети-Луна,Нептун,сега Венера .Апатията не е тежка,понеже главния сигнификатор на емоциите -прогресивна Луна ми е в рак,5дом-отвътре ми иде да правя ремонти в дома,нововъведения,майсторене като хови .Очаквам съвитие когато Сатурн на 2* след Венера,но има вариант да се окаже и на стационарните положения на Сатурн,около нат.Венера,например на 5* стрелец .Съивтието трявва да е с характеристики на 9дом,а ресултата по 2 и 11 дом .Ивинение а лапсусите,клавиатурата се прецака .

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #402 -: Януари 11, 2015, 10:00:45 pm »
днес Сатурн ми прави квадрат към наталното МЦ,  Сатурн е управител 8 и в 6 ти, в момента си транзитира там 6 ti dom, някой имал ли е подобен опит с такъв транзит?
« Последна редакция: Януари 11, 2015, 10:54:00 pm от greg07 »

Happy58

  • Гост
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #403 -: Февруари 05, 2015, 04:12:06 pm »
Да попитам - ако в картата на възрастен човек Сатурн минава на МЦ - как би могло да се изтълкува. Работа/кариера/брак/ - всичко това вече е минало - какво би могло да бъде. По принцип Сатурн в картата се намира в 6 дом, човека цял живот е с хронични заболявания. И този съвпад ми е мътен ....

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #404 -: Февруари 05, 2015, 05:29:50 pm »
Моята майка почина, когато Сатурн мина през Мц.
Сатурн ми е упр на 12 дом, класически упр на 1 дом и се намира в 8 дом, в съвпад с у9/10.
Даде ми важна промяна.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.