Автор Тема: Транзити на Сатурн  (Прочетена 291116 пъти)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #540 -: Август 04, 2015, 02:20:15 pm »
Когато е транзитирал през 1ви натален дом съм се преместила да следвам в друг град и тогава имах проблеми с жени (съквартирантки) точно до излизането на транзит Сатурн от 1ви дом.
Проблемите с жени може да са от негативен апскет на тр Сатурн или тр Плутон към наталната Луна, а за преместването трябва да участва 4д.  - например, ако поставиш натално Слънце или нат. Сатурн за АСЦ, тр. Сатурн да попада в 4д на тази карта.

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #541 -: Август 04, 2015, 02:42:07 pm »
Обратното е било, транз Сатурт минава през 1ви дом, а натален сатурн е в 4 ти дом.

Били ли са в квадратура?
Frankly, my dear, I don't give a damn.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #542 -: Август 04, 2015, 03:13:58 pm »
Обратното е било, транз Сатурт минава през 1ви дом, а натален сатурн е в 4 ти дом.
Аз разбрах от коментара ти, че тр. Сатурн е минавал през 1-ви дом по това време, наталния не знам къде ти е и кой дом управлява, а това, което написах е един от методите за прогностика по отношение на промени в дом/семейство/населено място, когато не се знае час на раждане, а дори да се знае методът е работещ и в този случай. Описано е като тр. Сатурн "долен квадрат" с н. Слънце и/или с н. Сатурн в книгата на Грант Леви.
И така без натала ти, само по един транзтит няма как да се даде точна информация, например при мен когато тр Сатурн прекоси 1-ви дом също имах проблеми с жени, но не беше от транзита на Сатурн, а от тр Уран съвпад с Луната и тр. Плутон квадрат с нея по същото време. Тр. Сатурн в 1д ми разруши зъбите, които сега правя  ;D

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #543 -: Август 04, 2015, 03:31:07 pm »
При мен в момента е в 1-ви. Изпопада ми косата. Нищо не помага - ни витамини, ни маски, ни терапии.
Косата капе и от стрес- луковичката в основата на косъма е притисната, косъмът не може да диша, умира и пада.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #544 -: Август 05, 2015, 02:38:45 pm »
При мен в момента е в 1-ви. Изпопада ми косата. Нищо не помага - ни витамини, ни маски, ни терапии.

Общувай повече и стой на проветриви места, даже ако имаш възможност някъде където се събират ветровете, на открито място, на кръстопът. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #545 -: Август 05, 2015, 02:58:32 pm »
Тази вечер ще нося  дарове на Хеката на някое кръстовище пък белким ми се сгъсти перчема  ;D Относно тръгването на Сатурнчо директен-няма що голям оптимизъм ме налегна чак ми цъфнаха мензухарчета на черните погребални гащи  :012:

Strelec

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 241
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #546 -: Август 09, 2015, 02:19:41 pm »
Ако някой има наблюдения,как му се е отразил транзита на сатурн през 2 дом нека сподели. На мен започва да ми мачка стелиума,като започва с уран,слънце,юпитер,нептун... ???

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #547 -: Август 09, 2015, 02:27:24 pm »
Чакам влизане във 2 дом, но там няма планети. Сега, като отново навлезе в Стрелец, ще ми направи квадратура с ключова планетка, оттам нататък само тригони предстоят в близките 2 години.

Една приятелка - стелиумен Стрелец с Луна в Близнаци, по време на транзита на Сатурн през знака взе решение да сключи брак. Но нейните планети са по оста 3/9 дом.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

art7ess

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 694
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #548 -: Август 09, 2015, 02:39:42 pm »
През 6-и буквално ми взе здравенцето:Д :57:
преди да се обърне ми изчезнаха всичките шантави болести, само за да се върнат обратно по време на ретроградието.
нямам търпение да влиза в 7-ми вече, почистила съм хората около себе си, така че очаквам направо награди:Д  да бе:Д

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #549 -: Август 09, 2015, 02:50:35 pm »
Моята най-голяма чистка в живота беше при транзит на Сатурн през Везни, не пожали никого и нищо.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #550 -: Август 10, 2015, 01:18:19 am »
Ако някой има наблюдения,как му се е отразил транзита на сатурн през 2 дом нека сподели. На мен започва да ми мачка стелиума,като започва с уран,слънце,юпитер,нептун... ???
на мен на два пъти ми е минавал през 2-ри дом, и двата пъти съм имала финансови ограничения, но въпреки това и двата пъти съм ходила в чужбина и си изкарах страхотно- като абитуриентка на спелео експедиция, а сега, преди 3г, с йогите :)

Happy58

  • Гост
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #551 -: Август 10, 2015, 08:30:02 am »
Ако някой има наблюдения,как му се е отразил транзита на сатурн през 2 дом нека сподели. На мен започва да ми мачка стелиума,като започва с уран,слънце,юпитер,нептун... ???

При последното преминаване оттам Нептун е бил в отсрещния 8 дом, а Сатурн е квадратирал наталната нодална ос, така че влиянието е било примесено, но ще споделя. Във 2 дом имам Марс, У10. След съвпада с Марс (и точния квадрат с оста) започнах много силно да желая да напусна работа и бях много раздвоена. В крайна сметка се реших, защото отношението към мен не ме удовлетворяваше. Но пък направих много добра вътрешна оценка на себе си. И си поисках двойна заплата за това, което накрая трябваше да свърша - учудващо за Сатурн във 2 дом - дадоха ми ги тези пари. По същото време ме потърсиха от старата ми работа и подготвиха почвата за директната фаза на Сатурн през дома - просто получих по-приятна работа и пак за същите пари.
Мисля, че Сатурн в квадрат с оста и съвпада с Марс ме направиха по-силна, по-уверена и така в резултат получих нещо по-добро като положение, възнаграждение и отношение. Но определено първо трябваше да премина през сериозни вътрешни терзания. Резултатът беше наградата за тях.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #552 -: Август 10, 2015, 11:21:57 am »
Имаме една много хубава българска поговорка,която според мен би била полезна как да подхождаме към транзитите на Сатурн в съответните домове: " Страх лозе пази". :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #553 -: Август 10, 2015, 07:05:53 pm »
Ако някой има наблюдения,как му се е отразил транзита на сатурн през 2 дом нека сподели. На мен започва да ми мачка стелиума,като започва с уран,слънце,юпитер,нептун... ???
Виж в какви натални отношения е Сатурн с У2 и К2 първо,а ако има втори знак във втори дом и с неговия управител преди да  пишеш "мачка стелиума".Имай предвид,че Сатурновите съвпади могат да изграждат(с много труд) стабилност за цял живот.При хармонични нат аспекти тежкият труд няма да те стресира,при негативни такива трябва да вложиш цялото си старание и отдаденост и то ще бъде  възнаградено поне с това да не пропаднеш по-надолу.Избягвай кредити и разчитай само на личните си усилия.
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #554 -: Август 10, 2015, 07:31:13 pm »
:012: Саде Сати - пик, трети точен съвпад с натална Луна, от тук нататък остават има няма година и половина да напусне сидерален скорпион и още 2,5 да излезе и от сидерален стрелец. Ей го къде е, 20-та година и ще се свърши :012:.

аз ще видя светлинката преди теб,моята е по средата на скорпи  ;) ма преди това ще мине и през Слънцето К4 в каре към асц-марс-уран - плуто  :-X