Автор Тема: Транзити на Сатурн  (Прочетена 290657 пъти)

Happy58

  • Гост
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #690 -: Октомври 30, 2015, 03:39:48 pm »
Има два аспекта към планети в 8 дом - секстил ма тр. Юпитер към натална Венера и тригон на тр.Нептун към нат. УРан, екзалтиращ в 8 дом. Ето карта за часа към натала - виждат се и аспектите:

как му намери часа ....  ??? аз едвам успях да намеря рожденната дата на моя хирург :)  но си струваше - перфектен е :)

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #691 -: Октомври 30, 2015, 03:47:53 pm »
Това е картата на съпруга на Алена, този с големия огнен тригон.
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Happy58

  • Гост
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #692 -: Октомври 30, 2015, 03:56:01 pm »
Това е картата на съпруга на Алена, този с големия огнен тригон.

е как съпруга - в пост 692 на картата пише psych Consult ...

уффф, то това било на събитието към натала ..... голяма шматка съм :)

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #693 -: Октомври 30, 2015, 03:59:53 pm »
Да, синастрията беше, за да видя домофикацията за този час, както и така се очертават транзитите :)
Над силата е само умението да я владеем!

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #694 -: Ноември 05, 2015, 12:58:18 pm »
Бях писала май за една стелиумна скорпионка, слънце, луна, Меркурий, Нептун в съвпад в скорпион и неаспектиран Сатурн в падение, че ще я следя как й се отразява транзита на Сатурн в скорпион. Е, нищо й няма.

Знам, че човек не може да знае на кой какво му е писано, но не разбрах как искаха да уволняват хора, и уволниха хора, които съвестно си гледат работата, а тя стои. Прави разни простотии за да види другите колеги как ще реагират, да ги провери дали знаят какво правят. Понеже тя е най-знаещата, а тя постоянно прави грешки. Аз ли съм проста и разсеяна вече не знам, но явно когато Сатурн е неаспектиран, е много добре :lol_hitting:
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Happy58

  • Гост
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #695 -: Ноември 05, 2015, 02:05:09 pm »
Бях писала май за една стелиумна скорпионка, слънце, луна, Меркурий, Нептун в съвпад в скорпион и неаспектиран Сатурн в падение, че ще я следя как й се отразява транзита на Сатурн в скорпион. Е, нищо й няма.

Знам, че човек не може да знае на кой какво му е писано, но не разбрах как искаха да уволняват хора, и уволниха хора, които съвестно си гледат работата, а тя стои. Прави разни простотии за да види другите колеги как ще реагират, да ги провери дали знаят какво правят. Понеже тя е най-знаещата, а тя постоянно прави грешки. Аз ли съм проста и разсеяна вече не знам, но явно когато Сатурн е неаспектиран, е много добре :lol_hitting:

може би просто при нея няма аспект за оставане без работа, или промяна или нещо подобно.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #696 -: Ноември 05, 2015, 10:36:06 pm »
Бях писала май за една стелиумна скорпионка, слънце, луна, Меркурий, Нептун в съвпад в скорпион и неаспектиран Сатурн в падение, че ще я следя как й се отразява транзита на Сатурн в скорпион. Е, нищо й няма.

Знам, че човек не може да знае на кой какво му е писано, но не разбрах как искаха да уволняват хора, и уволниха хора, които съвестно си гледат работата, а тя стои. Прави разни простотии за да види другите колеги как ще реагират, да ги провери дали знаят какво правят. Понеже тя е най-знаещата, а тя постоянно прави грешки. Аз ли съм проста и разсеяна вече не знам, но явно когато Сатурн е неаспектиран, е много добре :lol_hitting:

Марс съвпад Юпитер във Везни ли е ?
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #697 -: Ноември 06, 2015, 08:28:26 am »
 :) как го улучи Рени? Марс, Юпитер и уран са в съвпад във везни, като Юпитер е на 0 градуса и са в квадрат с венера в козирог. Освен това по прогресии венера беше на 29 градус, което явно също оказа влияние ::)
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #698 -: Ноември 06, 2015, 01:39:20 pm »
Тери, не съм го улучила, чета информацията, която сподели за дамата със стелиум в Скорпион -Сатурн е бил в Овен '67-'69 г. Марс в знак на екзалтация на Сатурн, а Сатурн в знак на трон на Марс, говорим за жена Слънчев Скорпион. Комбинацията Юпитер-Марс няма събаряне откъм можене и знаене, Марс де факто (се) е защитавал периода с философска нагласа, безцеремонно и напред... :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #699 -: Ноември 06, 2015, 01:41:23 pm »
Тр. Сатурн в 4 дом - у дома се чувствам като в затвор, тези стени ме задушават. Напълно съм зарязала и домакинската работа и домашните здраво недоволстват.
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #700 -: Ноември 06, 2015, 01:50:56 pm »
Тери, не съм го улучила, чета информацията, която сподели за дамата със стелиум в Скорпион -Сатурн е бил в Овен '67-'69 г. Марс в знак на екзалтация на Сатурн, а Сатурн в знак на трон на Марс, говорим за жена Слънчев Скорпион. Комбинацията Юпитер-Марс няма събаряне откъм можене и знаене, Марс де факто (се) е защитавал периода с философска нагласа, безцеремонно и напред... :)

Ако под напред разбираш продължителен болничен по време на съкращенията ::) Казват, че съвпадът на тр. Сатурн с натално слънце е времето, когато човек получава всичко, което е заслужил с действията си през последните години, до 7-10 години назад.

Тр. Сатурн в 4 дом - у дома се чувствам като в затвор, тези стени ме задушават. Напълно съм зарязала и домакинската работа и домашните здраво недоволстват.

Не е от това :) и при мен е все още в четвърти, но слава богу, че излезе окончателно от скорпион, веднага усетих разликата :cheer:
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #701 -: Ноември 06, 2015, 01:52:36 pm »
Тр. Сатурн в 4 дом - у дома се чувствам като в затвор, тези стени ме задушават. Напълно съм зарязала и домакинската работа и домашните здраво недоволстват.

А Юпитер в момента минава ли през важна радикална точка - Асцендент, светило...?
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #702 -: Ноември 06, 2015, 02:01:46 pm »
А Юпитер в момента минава ли през важна радикална точка - Асцендент, светило...?

Във втори дом е, предстои квадратура със Сатурн - У6.
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #703 -: Ноември 06, 2015, 08:45:12 pm »
Ако под напред разбираш продължителен болничен по време на съкращенията ::) Казват, че съвпадът на тр. Сатурн с натално слънце е времето, когато човек получава всичко, което е заслужил с действията си през последните години, до 7-10 години назад.

Марс във Везни е стратег и тактик, а тук,  с Юпитер -стратег за/в бъдещето. Тери, не познавам картата на дамата, дадох мнение в общия случай. Да, много е силен момента/периода , когато Сатурн прави съвпад със Слънце, нещо като "начало на края". Сатурн влезе в Скорпион с Марс също в Скорпион, това беше бонус за Слънчевите Скорпиони. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #704 -: Ноември 07, 2015, 07:56:15 am »
Ти ме подсети, че марс ще има ретроградно движение в скорпион следващата година :)

А по въпроса с госпожата, така и не успях да измъкна час на раждане, иначе би било интересно да разгледаме картата, странно човече е тя.
Frankly, my dear, I don't give a damn.