Автор Тема: Ретрограден Меркурий  (Прочетена 268513 пъти)

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #1935 -: Юни 21, 2020, 03:49:51 pm »
Стреличка,Горна Бела Речка.На Лакатник вземам отбивката за Вършец през Миланово.
Правят всяка година Фестивал на козето мляко на 24.05.,ама вече и кози няма ;)

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #1936 -: Юни 21, 2020, 05:54:54 pm »
Стреличка,Горна Бела Речка.На Лакатник вземам отбивката за Вършец през Миланово.
Правят всяка година Фестивал на козето мляко на 24.05.,ама вече и кози няма ;)
да ние ходим на  оплетня/след веца свражен/ и елисейна,отбивката за седемте престола,на бов и лакатник заради вецовете умря риболова,ти отбиваш след култовото заведение "водопада",сега не знам как се казва реновираха го като градска дискотека,имаше и рафтинг от там ,
м-да и ние си купувахме и хапвахме вкусно козе сиренце от семейство работливи и приятни хора и медец,до миналата година,всичките кози ги изкупиха да направят стадо за субсидии и край,няма кози в района
съсипва всичко човешката алчност,дано нямате повече такива нелепи инциденти,да стрелят без посока,не ми се мисли ако уцелят някой човек
а трафика с тировете ще е до ноември,тази година,жалко,повече няма да си причиним такова пътуване,абсурдно е,през петрохан да ги бяха пренасочили
миналата година на веца-лакатник имаше свлачище,цяло лято преминавахме с едни смешни светофари еднопосочно
« Последна редакция: Юни 21, 2020, 05:59:03 pm от strelicka »

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #1937 -: Юни 25, 2020, 02:13:12 am »
Дойде ли ретро Меркурий и почвам да забравям пароли, да ми блокират програми. Този път в допълнение изгоря хард диска на компютъра, и 1 ценна 32GB флашка с доста инфо си отиде.
Телефонът и той си прави дискотека - включва и изключва, когато си поиска, само с прокси ми се отваря форума. През м. ноември '19, когато беше предишната ретро фаза си купих нов телефон, но оттогава си стои прибран в шкафа и не ми се занимаваше да инсталирам, синхронизирам и пр. глупости, явно сега ще трябва да го пускам в работен режим...
Няколко часа търся вкъщи и не успявам да намерям диска за инсталиране на принтера/скенера :-[ Свалих драйвер от сайта на Canon, но нещо не се получава... ???

Тоя път съм тотален технически блокаж  ;D :D

- тр. Меркурий в съвпад с нат. Лилит в 5 дом квадрат нат. Венера/У3;
- тр. Венера в 3 дом квадрат нат. Венера/У3.

PS. Най-после принтера тръгна, трябвало е само да го включа...  :-[ :-[ :-[
« Последна редакция: Юни 25, 2020, 10:26:36 am от romantica »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #1938 -: Юни 25, 2020, 03:13:29 pm »
От няколко дни валят покани за приятелство въе фейсбук, не са хора от миналото, че да са по ретро Меркурий в Рак, не на.ирам обяснение... И друг път по ретро Мерк се е случвало и аз приемах ли приемах нови приятелства, които на по-късен етап трих от списъка с приятели...

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #1939 -: Юни 25, 2020, 03:30:15 pm »
Акрукс, Меркурий се обърна в квадрат с моя Марс в 15°на овен. Ти мисля имаше нещо там, у7? Луна? Може да прави хубави аспекти към к1/к7.
Аз работя на телефон, записвам поръчки, тези дни ми се обадиха няколко дами, много темпераментни. Буйстват по телефона, не се познаваме, ама карат ми се, нареждат, заповядват.😥
« Последна редакция: Юни 25, 2020, 03:33:43 pm от Сафо »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #1940 -: Юни 25, 2020, 05:06:37 pm »
Сафо, имам Юпитер у4, съу7 в овен 15гр, но предполагам е от тригона на Мерка с нат. Нептун у7 и Марс у3 в 3д.

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #1941 -: Юни 25, 2020, 05:25:23 pm »
Аз пък получих анонимно писмо :D точно като по филмите - адресата и подателя са напечатани, изрязани и залепени върху плика.
Frankly, my dear, I don't give a damn.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #1942 -: Юни 25, 2020, 05:39:03 pm »
Хахаха, някоя обожателка на мъжа ти :)

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #1943 -: Юни 25, 2020, 07:58:11 pm »
Хахаха, някоя обожателка на мъжа ти :)

Аз съм разведена Акрукс, виж колко си изостанала с инфото. И темата на писмото не беше лична, абе майтап. :D
Frankly, my dear, I don't give a damn.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #1944 -: Юни 25, 2020, 10:11:42 pm »
Аз пък получих анонимно писмо :D точно като по филмите - адресата и подателя са напечатани, изрязани и залепени върху плика.
взех те за Сафо, нали пиша от телефона...

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #1945 -: Юли 12, 2020, 12:37:01 pm »
Меркурий стационарно-директен 5*на рак.
При мен тригон нат.Юпитер в 6дом.Измих един прозорец с голям зор,а вечерта(вчера)изпих голямо количество твърд алкохол,още ме боли глава. ;D

julia

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 266
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #1946 -: Юли 13, 2020, 04:24:04 pm »
На 5 градус на Рака се намира наталната ми Венера ,а прогресивната ми Луна също в момента е на 5 градус на Рака в съвпад с наталната ми Венера.Действието се развива на куспидата на 5 натален дом.Чакам отдавна раздвижване по 5 дом ,но засега няма изгледи.... :)Луната ми управлява 5 дом,а Венера 8 и в наталната ми карта са в квадрат,но и във взаимна рецепция.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #1947 -: Юли 14, 2020, 05:00:15 pm »
На 5 градус на Рака се намира наталната ми Венера ,а прогресивната ми Луна също в момента е на 5 градус на Рака в съвпад с наталната ми Венера.Действието се развива на куспидата на 5 натален дом.Чакам отдавна раздвижване по 5 дом ,но засега няма изгледи.... :)Луната ми управлява 5 дом,а Венера 8 и в наталната ми карта са в квадрат,но и във взаимна рецепция.
нужда от любов, спокойствие, домашен уют, рекичка, язовир, релакс. Може да започнеш йога, или други подобни, пилатес..  Музика... При майка ти има ли събитие? Венера транзитна ще мине през тази точка най-скоро, следи периода.

kalina_1986

  • Гост
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #1948 -: Юли 16, 2020, 08:32:02 pm »
Откакто Меркурий е директен се оправиха проблемите вкъщи с крушките и кафе машината.
Всички крушки бяха пощуряли и изведнъж започваха да светят приглушено.
Кафе машината пък правеше кафе цяла сутрин, можеше да полудееш докато си чакаш кафето. Даже бях решила да купувам нова, и ето, на директен Меркурий всичко си проработи отново.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #1949 -: Юли 16, 2020, 09:12:03 pm »
Вчера, като по чудо, си оправих телефона- повече от седмица системна грешка не ме допускаше до приложенията, беше трудно да го ползвам дори за обикновен телефон, не ме допускаше да вляза в настройките, за да отстраня проблема... до вчера. А бях решила да го нося на сервиз вчера по обяд, странни неща се случват по ретро Меркурий  ::)