Автор Тема: Ретрограден Меркурий  (Прочетена 267992 пъти)

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #2010 -: Май 12, 2021, 10:54:24 am »
Кога се очаква Меркурий пак да стане ретрограден?

guapa79

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 297
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #2011 -: Май 12, 2021, 02:02:06 pm »
Кога се очаква Меркурий пак да стане ретрограден?
30 май – 23 юни

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #2012 -: Май 12, 2021, 09:03:35 pm »
Кога се очаква Меркурий пак да стане ретрограден?
30 май – 23 юни
Благодаря!

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1189
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #2013 -: Юни 06, 2021, 07:28:10 pm »
Днес си мислих, че не помня какво е било преди Сатурнова опозиция и на ретрограден Меркурий приятелка ми изпрати снимки оттогава, от преди смартфоните. Не мога да спра да ги гледам.
Все едно е друга реалност. Не знам по какво се разпознах, по блузата, по чантата  :D :D
Все едно не съм аз, а точно такава съм била винаги.
Овенки и Лъвици, малко сме дебелички, имаме леки коремчета под блузите  :D, нещо ни е минало, дали Юпитер в Скорпион, каре Сатурн в Лъв? Може би, не знам, но да ви кажа по-хубаво и свежо от младостта няма. Триумф на Юпитер над Сатурн!

starinthenightsky

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1640
    • Beauty explorer
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #2014 -: Юни 08, 2021, 09:36:20 am »
Негласно по антисия и Венера в Рак,  ми се пробутва опцията предварително накисване, за да смъкне някакви дамги. Срещу които смятах, че съм развила дебелокожие. ;D
« Последна редакция: Юни 08, 2021, 09:44:40 am от starinthenightsky »

Лисана

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 376
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #2015 -: Юни 09, 2021, 04:46:13 pm »
Аз съм започвала постоянна работа, за която съм подписвала договора по ретро Меркурий. В последствие там останах 5 г., като заплатата ми постоянно нарастваше по време на ретро периодите на Меркурий и постоянно преподписвах допълнително споразумение...

Започвала съм и работа по ретро Меркурий, която е била обявена за срочна (за период от 6 месеца) и в последствие удължена за по-дълъг период.

Меркурий при мен е У4,7 в 1 дом.
До сега всяка работа, която съм започвала е била стартирана на ретро Меркурий, а не съм сменила една и две  ;D. При мен е в 11 - ретрограден, У12, 3. Напускала съм в търсене на по-добро, имали са и добри и лоши страни. Но най-много проблеми и тягостна атмосфера съм имала на единственото място, на което изчаках и започнах на директен Меркурий, а го направих нарочно, с надеждата за развитие и задържане там.
Освен един случай, когато на дълъг път в чужбина, по време на ретро Меркурий колата се счупи брутално и едвам се прибрахме в Бг, други характерни за периода проблеми не съм забелязвала.
Това ме навежда на мисълта, че може би наистина трябва да си гледам по-скоро личните транзити, но и понеже закономерността се е повторила доста пъти, може би наталното ретроградие по някакъв начин подпомага при мен дейностите през тези периоди.
« Последна редакция: Юни 09, 2021, 04:47:45 pm от Лисана »

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7366
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #2016 -: Юни 09, 2021, 08:35:08 pm »
Ретро Меркурий съвпад с Луната ми в 1ви-падна ми гласа,напъвам се ,за да говоря.
Марс е в критичен градус,както Рени отбеляза,съупр.6/у12домове.

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #2017 -: Юни 09, 2021, 09:15:30 pm »
Прецака ми се тотално и генерално пералнята.
На предния ретро период сдаде багажа, после се пооправи с малко ръчкане и не си купих и сега ще разнасям легените до тази на майка ми  , докато влезе в правия път да си взема нова.
Другата седмица сме квестори на изпити, много се радвам, че са ми дали място в коридор, защото няма да треперя да не объркам някой документ.
« Последна редакция: Юни 09, 2021, 09:17:01 pm от Корея »
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #2018 -: Юни 11, 2021, 11:28:53 am »
Днес и утре , Меркурий, управител на СЗ, е казими в градуса на затъмнението. Това би трябвало да придаде специфика при проявите и на затъмнението, и на сферите, които със знаците Близнаци и Дева ?
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Novak

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 42
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #2019 -: Юни 11, 2021, 12:40:23 pm »
Здравейте, сигурно е малко тривиален въпрос, но при ретро Меркурий подходящо ли е да се правят ремонти на коли? При мен Мерк е У1, не е ретро, позициониран е в 9 дом, но съвпад с МЦ, Водолей. К3 ми е в Лъв - и в момента транзитните Слънце и Мерк все още са ми в 12 дом. Да изчакам ли Мерка да тръгне директен. Чувала съм, че по ретро е ок да се поправя нещо, но все пак искам да проверя и с по-знаещи, че говорим за автомобил все пак.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7366
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #2020 -: Юни 11, 2021, 12:46:03 pm »
Ретро Меркурий е добър период за ремонти на автомобили, да.

Novak

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 42
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #2021 -: Юни 11, 2021, 03:43:17 pm »
Ретро Меркурий е добър период за ремонти на автомобили, да.

Благодаря, Сафо. Тогава изобщо няма да го чакам да става директен.

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #2022 -: Юни 12, 2021, 09:04:36 am »
ретро меркурий близнаци,миналото ме среща навсякъде....
с експериментална цел-с натален ретро,сега по ретрото поръча метална врата,да видим каква ще е изработката и поставянето
при мен ми опъна у3 с квадратура,на кавги и изправяне на кривите краставици със съседи ,криминално -проявени,с отнети книжки,но не жълти,а за шофиране под въздействието на развеселителни субстанции,искаха да си направят гнезно в мазето и дни на отворени врати 24/7- 365 дни,все пак плутон ми у3 на асц.с марс-уран,влязах сама в гнездото,о ужас,жива да не бях това ,което видях,добре ,че  при споменаване на полицията се разлетяха с изцъклени очи,втори опит правят да завземат територия през която минава всичко-парно,вода,комуникации

мунданно-опозе марс-плутон си действа

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #2023 -: Юни 18, 2021, 07:23:26 am »
доживях събуждане на институции от будна кома ;D

вдигнаха 8 гаражни клетки ,изключително грозна гледка,на която се наслаждавахме има-няма 20 години

има надежда ;)

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7366
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #2024 -: Юни 18, 2021, 08:54:43 am »
доживях събуждане на институции от будна кома ;D

вдигнаха 8 гаражни клетки ,изключително грозна гледка,на която се наслаждавахме има-няма 20 години

има надежда ;)
Понеже винаги се съмнявам в добрите намерения на държавната администрация, та като те прочетох и си помислих:Аха, някой е купил земята и ще строи блок/ове за великото преселение. 😊🏢🏗️