Автор Тема: Ретрограден Меркурий  (Прочетена 266765 пъти)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #2085 -: Юни 04, 2022, 12:36:55 am »
на 3-4.06 -едновременно са стационарни меркурий и сатурн
Да, само че Мерка е стационарно директен, а сатъра стационарно ретрограден

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7343
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #2086 -: Юни 04, 2022, 07:30:35 am »
Меркурий директен на 5.06.около 3 часа сутринта ми показва в програмата.
Стационарен утре  в точен квадрат Слъцето ми.
Слънцето ми е упр.на 4ти дом-задействах сота у дома,а ММ направи от това трагедия,все едно съм подпалила къщата.

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #2087 -: Юни 04, 2022, 07:40:55 am »
на 3-4.06 -едновременно са стационарни меркурий и сатурн
Да, само че Мерка е стационарно директен, а сатъра стационарно ретрограден
да,за първият пречки и зло по темите му остават в миналото,за втория повишават се критичността,контрола,страхове,свързани със сигурност и стабилност

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4534
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #2088 -: Юни 04, 2022, 10:53:27 pm »
Днес по случай стационарно ретро Сатурн, бях запланувала да ремонтирам скъсаната корда на две герданчета с тежки естествени камъни.Обикновенно нося някои от часовниците си за батерия на часовникаря или все от сорта символични актове при стационарен Сатурн. ;) Но!Днес моя фаворит Сатурн, доведе у дома ми, моя много любима приятелка,по-възрастна от мен, при това естествено Дева  ;D.Ама тази е от златните Деви, с ангелско сърце.Днес Сатурн й е в куинконс точен със Слънцето в Дева.И да космическата шега на моя лорд Шани-отрупа ме с подаръци,единият от които ..часовник :D Ама като го сверих нещо не тръгна,явно батерията е заминала,докато е бил в кутията. ;DОбичам мръсните му небесни шеги! ;D

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7343
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #2089 -: Юни 05, 2022, 05:59:20 am »
Честит ни прав път.В ранни зори съм се излюпила,по Меркурий нали са птиците+Венера,сладкопойни.И други пиленца са писали. ;D

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7343
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #2090 -: Юни 05, 2022, 06:02:54 am »
на 3-4.06 -едновременно са стационарни меркурий и сатурн
Да, само че Мерка е стационарно директен, а сатъра стационарно ретрограден
да,за първият пречки и зло по темите му остават в миналото,за втория повишават се критичността,контрола,страхове,свързани със сигурност и стабилност
Меркурий ми е упр.на 1,2,5ти домове,Сатурн на 9 и 10ти.Меркурий ст.директен в квадрат Слънцето ми,Сатурн стац.ретрограден съвпад Слънце.
Добре си живеех,когато нямах представа,че съществуват седемте самураи-богове. ;)

starinthenightsky

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1640
    • Beauty explorer
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #2091 -: Юни 05, 2022, 08:33:54 am »
Питам се нещо. Защо форумът - астрологичен, не се използва по предназначение, а за отделяне на лична енергия за заяждане въз основа на нещо споделено от друг във форума ? Под сурдинка понякога е някаква подмолна борба, жужене за надцакване -  кой е по по най, кой най много знаЙ и може ?! Сафо, о, ти, добронамерена съфорумке, щом сладкопойните птици ти оставят кисел вкус, прави нещо, което те кефи. Впрегни цялата си енергия за селебритито - Твоите Път и Истина в Живота. Все пак откак си тук оставяш впечатление за негов пръв царедворец и глашатай, ескорт - носиш му плаща във всяка една от темите в този форум.
« Последна редакция: Юни 05, 2022, 08:53:43 am от starinthenightsky »

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1186
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #2092 -: Юни 05, 2022, 01:16:33 pm »
Един е смешникът, който се прай, че много знай и все си твърди, че бил знаел, ама не бил казал и то не е от тоз форум.
Други подобни са епизодични или минало.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7343
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #2093 -: Юни 05, 2022, 01:21:40 pm »
Стар, напълно добронамерена съм. Видях, че Алфа Таури е писал, след това прочетох и теб. Разбирам, че си безкрайно чувствителна, а аз зная, че съм често досадна. Кво да прайш?! Но, ако желаеш, разбира се, винаги можеш да се изявиш в някоя тема. Няма да се пречкам.👍🍀

starinthenightsky

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1640
    • Beauty explorer
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #2094 -: Юни 05, 2022, 03:04:41 pm »
Не се хаби да се обясняваш. Добронамерените хора си личат. Благодаря, че благоволи и ми позволи да се изявявам, без да ми пречиш. След като ти ми даде зелена светлина, може и на алеята на славата в Холивуд да получа звезда. Добре, че има такива като мен, които споделят искрено, че се надяват на късмет, че други на този фон да си избиват комплексите за малоценност и да покажат какви дефицити имат като чисто човешки качества. Само слабият или недостоен човек, който не е сигурен в собствените си качества и ценност осмива и се забавлява на човек в по-неизгодна позиция. Силният човек не се опитва да уязви или унижи друг човек, заради това, че е показал слабост.

Игнор на съскащите, хапещи индиректно през фалшива усмивка във форума.
« Последна редакция: Юни 05, 2022, 03:12:53 pm от starinthenightsky »

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2096
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #2095 -: Юни 05, 2022, 05:43:44 pm »
Хайде сега и вие се задърлете, няма само с Акрукс да правим шоу, я!
До кой градус ще се върне Сатурн, аман ако пак нагази Слънцето ми, не , че нещо разбрах като мина , де.
Плутон и той се връща върху Мерка ми, а още пазя чудни спомени кога ми гази Венерата какви ги сътвори.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7343
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #2096 -: Юни 05, 2022, 11:13:47 pm »
Не се хаби да се обясняваш. Добронамерените хора си личат. Благодаря, че благоволи и ми позволи да се изявявам, без да ми пречиш. След като ти ми даде зелена светлина, може и на алеята на славата в Холивуд да получа звезда. Добре, че има такива като мен, които споделят искрено, че се надяват на късмет, че други на този фон да си избиват комплексите за малоценност и да покажат какви дефицити имат като чисто човешки качества. Само слабият или недостоен човек, който не е сигурен в собствените си качества и ценност осмива и се забавлява на човек в по-неизгодна позиция. Силният човек не се опитва да уязви или унижи друг човек, заради това, че е показал слабост.

Игнор на съскащите, хапещи индиректно през фалшива усмивка във форума.
Благодаря за чудесния анализ и псих. портрет. Вече ще зная, че "пиленце" е обидна дума.

starinthenightsky

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1640
    • Beauty explorer
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #2097 -: Юни 08, 2022, 11:49:25 am »
Хайде сега и вие се задърлете, няма само с Акрукс да правим шоу, я!

Когато мътилката затлачва - хубаво е че изплува, за да я филтрираме, за да може да се избистри енергийното поле. По този начин се отваря пространство за чиста и хубава енергия. Достатъчно съм отразявала хора, които усещам като токсични.
« Последна редакция: Юни 08, 2022, 11:53:25 am от starinthenightsky »