Автор Тема: Ретрограден Меркурий  (Прочетена 268376 пъти)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #45 -: Февруари 25, 2014, 03:41:58 pm »
В сравнение с всички предишни работни места е песен, но има и негативи – дребни неща, но дразнещи. Още не съм напуснала, засега нямам намерение.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12554
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #46 -: Февруари 25, 2014, 03:45:44 pm »
В сравнение с всички предишни работни места е песен, но има и негативи – дребни неща, но дразнещи. Още не съм напуснала, засега нямам намерение.

Благодаря ,за споделеното.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #47 -: Февруари 26, 2014, 04:38:01 pm »
Изненадващо ми се обади една стара приятелка, с която отдавна нямаме контакт. Бях я срещнала случайно в градския транспорт по време не предишното ретроградие. Получих покана за дамско парти по повод 8 март. Добър повод да се видим – работим и живеем в различни краища на града и трудно може да се организира среща.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Diyana

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1702
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #48 -: Февруари 26, 2014, 05:31:03 pm »
И аз се срещнах с няколко бивши колеги - не се бяхме чували от години...
De omnibus dubitandum est

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12554
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #49 -: Февруари 27, 2014, 11:26:45 am »
Днес Меркурий е стационарен в 18* Водолей,който има планети ,прогресия в тези градуси,може днес и утре поне за малко да се почувства гений ,а защо не и за по-дълго ,ако ползва по предназначение ,идеите и мислите ,които ще го озарят тези дни .
Ако няма в тези градуси,може да се обърне внимание на домовете /планетите с Близнаци /Дева ... ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12554
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #50 -: Февруари 27, 2014, 02:28:15 pm »
Днес Меркурий е стационарен в 18* Водолей,който има планети ,прогресия в тези градуси,може днес и утре поне за малко да се почувства гений ,а защо не и за по-дълго ,ако ползва по предназначение ,идеите и мислите ,които ще го озарят тези дни .
Ако няма в тези градуси,може да се обърне внимание на домовете /планетите с Близнаци /Дева ... ;)
имам Венера в този градус

Супер,ако Венера е добре поставена по натал и получава леки аспекти от другите планета ,тези два дни може да да те зарадва подарък,парична сума,благодарност ,услуга от разстояние;тел.обаждане,вид комуникация също;ако се занимаваш или притежаваш умения в областта на писането,рисуването,моделирането,вид преподаване тези дни са удачни за изява.Възможност за промяна в отношението ти към другите ,солидарност.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Happy58

  • Гост
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #51 -: Февруари 27, 2014, 02:50:22 pm »
Днес Меркурий е стационарен в 18* Водолей,който има планети ,прогресия в тези градуси,може днес и утре поне за малко да се почувства гений ,а защо не и за по-дълго ,ако ползва по предназначение ,идеите и мислите ,които ще го озарят тези дни .
Ако няма в тези градуси,може да се обърне внимание на домовете /планетите с Близнаци /Дева ... ;)
имам Венера в този градус

Супер,ако Венера е добре поставена по натал и получава леки аспекти от другите планета ,тези два дни може да да те зарадва подарък,парична сума,благодарност ,услуга от разстояние;тел.обаждане,вид комуникация също;ако се занимаваш или притежаваш умения в областта на писането,рисуването,моделирането,вид преподаване тези дни са удачни за изява.Възможност за промяна в отношението ти към другите ,солидарност.

а ако е зле поставена? :) ама доста зле :)

засега, днес, цял ден работа, ама не от любимата ми, но ... учудващо, че се справям, без да ми прилошава, както обикновено. Венера е и в 3. дом.

Имам си и Марс на 18гр, ама в Лъвче :), ааа и СЛВ/ЮЛВ на 17,5гр (ако се брои :) ) - май доста станаха :)

Аааа, забравих - довечера съм на оперета :)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12554
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #52 -: Февруари 27, 2014, 08:27:57 pm »
имам Венера в този градус
Супер,ако Венера е добре поставена по натал и получава леки аспекти от другите планета ,тези два дни може да да те зарадва подарък,парична сума,благодарност ,услуга от разстояние;тел.обаждане,вид комуникация също;ако се занимаваш или притежаваш умения в областта на писането,рисуването,моделирането,вид преподаване тези дни са удачни за изява.Възможност за промяна в отношението ти към другите ,солидарност.
Благодаря, Рени! Венера У2, У9 във 2д везни, в тригон със Сатурн У5, 6 в 5д водолей, но в опозиция с Юпитер У4,7 в 8д
Действително чаках Мерка да стане директен тези дни и да изпратя в конкурс мои произведения, отделно ми се иска да напиша нещо ново за един друг конкурс, но засега не ме спохожда Музата
хм, то тези дни трябва да излязат резултатите на един конкурс, в който участвах само за спорта, не се надявам да получа нещо от там, но кой знае...

Моля   ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12554
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #53 -: Март 20, 2014, 10:20:32 pm »
Меркурий е в градуса,в който спря преди да тръгне ретро и пак в компанията на Нептун-сънищата ви сбъдват ли се,кой ви се "обажда "и това ,което "чувате " ,вярно ли е ?!?
И честито на "печелившите " ,които имат натален аспект Меркурий/Юпитер . :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #54 -: Март 20, 2014, 10:32:12 pm »
Сбъдна ми се-отпреди 2 вечери

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12554
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #55 -: Март 20, 2014, 10:38:00 pm »
Сбъдна ми се-отпреди 2 вечери

Надявам се приятно сбъднато. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #56 -: Март 20, 2014, 10:43:08 pm »
Не

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12554
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #57 -: Март 20, 2014, 10:47:52 pm »
Не

 :(

На к6 ти е,квадрат пр.2/8 и евентуално може някой МП...
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #58 -: Март 20, 2014, 11:07:23 pm »
А-засега всичко е под контрол :)

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #59 -: Март 20, 2014, 11:10:15 pm »
Рени и на мен ми се сбъдна един сън от онзи ден. Не в преувеличения начин, който го сънувах, но се скарах с човека, който сънувах, че ми вика. :)