Автор Тема: Ретрограден Меркурий  (Прочетена 268642 пъти)

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #1110 -: Януари 04, 2016, 10:17:19 am »
слънцата в подвижни знаци,който сатурн стрелец ги активира с  напр.асп.

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #1111 -: Януари 04, 2016, 02:28:47 pm »
Благодаря Ви  :)
Над силата е само умението да я владеем!

Happy58

  • Гост
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #1112 -: Януари 05, 2016, 03:53:36 pm »
Днес дребосъка при мен работи на пълни обороти :) - въобще не ми е скучно :). Всъщност, започна ме още от вчера. Приключвам неща, които влачех от септември, после други от декември, една пратка по спиди някъде се загубила, налага се да завърша един неприятен превод, намерих си една грешка в касата, която не знаех през декември къде е .....

не е скучно, хич даже :)

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #1113 -: Януари 05, 2016, 03:56:03 pm »
На мен ми се отложи договора за работа  :012: Още ще ме мотаят, ами се чудя кога ли ще ми писне  :012:

Happy58

  • Гост
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #1114 -: Януари 05, 2016, 03:59:28 pm »
На мен ми се отложи договора за работа  :012: Още ще ме мотаят, ами се чудя кога ли ще ми писне  :012:

няма да ти писва  :96: - имаш ЖП11 - успокой напрежението и изненадата ще дойде. Просто си кажи "ОК, да видим какво ще стане" :)

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #1115 -: Януари 05, 2016, 04:04:56 pm »
Хепи, имам чувството, че само ме мотаят. Вече ми слагат името във вестника, а казали на бившия гл. редактор, че трябвало да ходя на обучение. Изпратих си всички документи, не знам какво още искат от мен. Трая си, защото ме кефи работата, ако не беше така, да съм си хванала шапката.

А и сутринта се наводнихме  ;D "Обичам" периодите на ретро Меркурий  :57:

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #1116 -: Януари 05, 2016, 04:23:27 pm »
В 1-ви дом и Плутон ми е там.

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #1117 -: Януари 05, 2016, 05:18:32 pm »
Забелязала съм че първите дни при мен повече се усеща неадекватността. Вчера обезпокоих зъбарката, напипах подутина и реших, че ми никне зъб, на което тя много се смя. Успях да се парфюмирам с течна черна боя за обувки, не чета надпис, опаковката такава, мирише на момина сълза.
Сега се смея, обаче сутринта припалих наум/меркурий нали има квадрат марс сега/ като ми се обади приятелка продавачка в скъпарски магазин и ме кара да говоря с италианец за номера, цветове. Аз не съм говорила от 15 години...разбрахме се, после им блокира пост-устройството, и втори път си говорихме с римлянина. :D Случката обаче се е разчула, и ме поздравиха други че мога да заработвам, зевзеци има около мен. Че така-неочакван контакт с непознат другоземец на чужд език като за период на ретрограден меркурий.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #1118 -: Януари 05, 2016, 05:57:57 pm »
При мен пък оборотът ми падна, за разлика от колежката ми. Дано само да не ме мъмрят за това.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #1119 -: Януари 05, 2016, 06:01:17 pm »
Весо, а защо трябва вие да сте виновни? От вас ли зависи оборотът? Вие да не сте викачи, а? Не мога да проумея идиотската политика на вашата фирма.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #1120 -: Януари 05, 2016, 06:11:24 pm »
И аз не мога, но според тях това се дължи само на липсата на подходящо предлагане. Да не говорим, че на всеки 3 часа получаваме смс-и, че се представяме слабо и трябва да предприемем спешни мерки.
Те клиентите си пропиляха парите покрай празниците, как да купуват?..  :lol_hitting:

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #1121 -: Януари 05, 2016, 06:14:01 pm »
Има категория клиенти, които никога нищо не купуват от такъв тип лавки. Ръководството разбира ли коя е основната ви таргет група? И именно тази група сега е без пукнат лев в джоба.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #1122 -: Януари 05, 2016, 06:31:43 pm »
Знаят коя е тази група, но искат още. А тези клиенти се поотдръпнаха, понеже видяха, че не печелят, както им се казва в рекламите.
Чак се чудя защо ни пращат и книги да продаваме. Те повечето хора не четат дори написаното на гърба на лотарийните билети, камо ли да се хванат да четат и книги.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #1123 -: Януари 05, 2016, 06:44:24 pm »
Явно зависи от смяната- в този студ и сняг няма как да има опашка от хора рано сутринта, ако тя е втора смяна- тогава има повече оживление по улиците.
Да, втора смяна е тази седмица.

rroza

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 213
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #1124 -: Януари 06, 2016, 09:22:02 am »
Ретро Меркурий и мунданната му квадратура с Марс започнаха да си показват рогата. Вчера се уговорихме с мъжа ми да се видим днес.Няколко часа след уговорката ми писа да отменим срещата без разумна причина.
При мен Меркурий У4,7 в 1Д .Тр.Меркурий в 12 Д прави квадрат към Слънце У6 и Венера У3,8 във 2Д. Тр.Марс в 8 Д  им прави опозиция.
При него дир.Венера У1,8, в 7Д в момента е в точен съвпад по знак и градуси с моето Слънце,а дир. Меркурий У9,12,пак в 7Д, съвпада точно с Венерата ми.Тр.Мерк ги квадратира от 4Д,а тр.Марс ги опозира от 1 Д.