Автор Тема: Ретрограден Меркурий  (Прочетена 268414 пъти)

Bin

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 467
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #1230 -: Април 27, 2016, 09:36:21 pm »
За трети път проследявам стационарен Меркурий-при мен подчертано дава наложително пътуване,което по някаква причина пропада,отлага се има елемент на чакане и връщане -днес сутринта отивам да пътувам-автобусите за тоя час вече спрени,има таксита-те пък пътуват само пълни след чакане нямаше хора-върнах се .Взех автобус следобед-на връщане също изненада-също пропаднали линии,голямо чакане .След чакането взех минаващ,който пътува по много обиколен маршрут за двойно време :o .Иначе също подчертано на мен специално ми върви на добри покупки по това време-много на сметка пак .Проблеми с пътуване,успех в покупките -това е при мен :72:

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12554
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #1231 -: Април 27, 2016, 10:10:56 pm »
За трети път проследявам стационарен Меркурий-при мен подчертано дава наложително пътуване,което по някаква причина пропада,отлага се има елемент на чакане и връщане -днес сутринта отивам да пътувам-автобусите за тоя час вече спрени,има таксита-те пък пътуват само пълни след чакане нямаше хора-върнах се .Взех автобус следобед-на връщане също изненада-също пропаднали линии,голямо чакане .След чакането взех минаващ,който пътува по много обиколен маршрут за двойно време :o .Иначе също подчертано на мен специално ми върви на добри покупки по това време-много на сметка пак .Проблеми с пътуване,успех в покупките -това е при мен :72:

Меркурий във Венерин знак, така продължаваш да поддържаш интереса към нещо, което дава импулс -при теб това са покупките. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #1232 -: Април 27, 2016, 10:39:14 pm »
Такава каръщина отдавна не е била при мен:
Изпуснах си лаптопа, падна с гръм и батерията му изхвърча на метър, работи уж и добре, че е той, че таблетът ми не иска да се върже към никой нет-ни домашен, ни съседски.Видях се в чудо, как ли не го пробвах, не ще и не ще. 
На  всичкото отгоре днес идваха да сменят нещо си там от Близу, бърникаха по кабели и модеми нетни и към кабелната и накрая  изгориха телевизора.Добре, че има един стар  резерва, та нов ще купуваме след 24-ти.
В пристъп на умопомрачение си разпорих от ръчкане портфейла и онази бележка с ПИН кода я намерих на топка в отделенията, където държа само лична и банкови карти. Как се оказа там, нямам отговор.
Ако не бях му разшила подплатата, никога нямше да я намеря.
Отделно имам една непотърсена пратка и май ще пия една студена вода и ще си я върна .
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Bin

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 467
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #1233 -: Април 27, 2016, 11:18:17 pm »
Меркурий във Венерин знак, така продължаваш да поддържаш интереса към нещо, което дава импулс -при теб това са покупките. :)
-----Има го и този момент-Меркурий в телец-покупките бяха дрехи-венерини неща.на предишната стационарност-май в овен-покупките бяха инструменти-мъжки.марсови неща-оръжия доколкото са разрешени имам вече,няма накъде по-вече ::)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12554
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #1234 -: Април 27, 2016, 11:42:24 pm »
-----Има го и този момент-Меркурий в телец-покупките бяха дрехи-венерини неща.на предишната стационарност-май в овен-покупките бяха инструменти-мъжки.марсови неща-оръжия доколкото са разрешени имам вече,няма накъде по-вече ::)

Имах предвид натален Меркурий при теб как е поставен и как  всеки път ретроцикъла на същия събужда нещо непроявено, застояло във всеки предходни 3 месеца, чрез покупки ти сподели. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Bin

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 467
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #1235 -: Април 28, 2016, 07:17:59 am »
Грешка,последната стационарно директна фаза на Меркурий е била на 15* козирог,януари,нямам спомен за тогава .Явно е добре да се следят по-добре аспектите,имам тенденция да регистрирам повредени средства за комуникация само-и това го има-писал съм как фадрома ми скъса кабела на интернет на стационарен Мерк. ,но всеки път има различни модификации,смятам да обърна внимание по-нататък  :)

Happy58

  • Гост
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #1236 -: Април 28, 2016, 09:06:38 am »
На мен пък напоследък ми хрумват неизпълними идеи и желания.  :85:

сигурна ли си, че са неизпълними?

Happy58

  • Гост
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #1237 -: Април 28, 2016, 09:20:41 am »
Имате ли проблеми с влизането в пощата си в abv.bg и google.bg/com?

Влизам навсякъде, по всички страници, само тук не става ....

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #1238 -: Април 28, 2016, 09:28:50 am »
Аз влизам  ::), пробвай през телефона или друг доставчик на интернет и ако не стане - подай сигнал за злоупотреба - веднага блокират достъпа, до доизясняване на случая :)



Вчера имаше големи обърквации в комуникацията между мен, майка ми и сестра ми :)
Над силата е само умението да я владеем!

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #1239 -: Април 28, 2016, 10:04:12 am »
И бих добавила - да не се напряга човек за това, че е "нереализируемо" :) Аз съм забелязала, че истински получаваш нещо, когато можеш да преживееш загубата му :)

Искрено пожелавам да ти се сбъдне желанието.
Над силата е само умението да я владеем!

Bin

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 467
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #1240 -: Април 28, 2016, 10:16:51 am »
Поправка-сега се сетих,че изгодните покупки на инструменти бяха по стационарен Марс в стрелец,наталният ми е в дева-дева е по майсторенето :017: .Наталният Меркурий е във везни-оттам  може би дрехи .Оставам с впечатление ,че изгодните покупки са в областта на съответната стационарна планета в момента,мисля да проверя това .Също се замислям ,като че ли стационарни положения на бавни планети не регистрирам самостоятелно-предполагам спирането на бързите прави по-голямо впечатление-Меркурий като че ли прави най-голямо впечатление стационарен ::)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #1241 -: Април 28, 2016, 10:59:29 am »
Цикълът на Меркурий е започнал в Овен в аспект с управителя си, който се намира в Стрелец. Ретроградният Марс в Стрелец управлява Уран, който ти аспектира картата. Ураниански профил ли са ти новите контакти ? Може ли да станат причина да излезеш от установения досега стереотип, навици, да направиш нещо ново, нетипично за теб и различно ?

Не, не е точно ураново, повече отговаря на долния текст - деветодомно и юпитерово. А усилията бяха положени в края на миналата година, Меркурий беше в Стрелец. Резултатът идва със закъснение. Всъщност това в края на миналата година беше поредният опит, но за пръв път ме отразиха, а мислех, че е поредният проформа отговор.

При мен всичко става с труд и дългогодишни усилия, спънки. Някои, без да полагат същите усилия, бързичко се изстрелват нагоре в йерархията или безгрижно си щракат с пръсти вкъщи. Или просто има кой да свърши мръсната работа вместо тях, а те да оберат каймака.



« Последна редакция: Април 28, 2016, 11:01:59 am от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Mirabella

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1880
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #1242 -: Април 28, 2016, 11:37:55 am »
Браво, Лили, за успеха! Да има още!

При мен ретро Меркурий е в 3-ти дом - насрочват се отлагани срещи.

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #1243 -: Април 28, 2016, 12:00:27 pm »
Преди малко ми съобщиха, че имотната сделка за момента се проваля. Другата страна не е представила документ, а ваденето му струвало няколко хиляди лева ... Аз от самото начало бях много против този имот и имах силно вътрешно безпокойство ... :( Сега ми е мъчно за това, което родителите ми преживяват ... :(
Над силата е само умението да я владеем!

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #1244 -: Април 28, 2016, 12:07:09 pm »
Кофти, но нека не се форсират нещата с тази сделка, докато не се извадят и представят всички необходими документи. По-добре е да се забави във времето, да се изчака още малко, отколкото в един момент да разбереш, че нещо с имота не е наред или са те измамили.

Какви са тия документи за по няколко хиляди лева?  :017: Някакви разрешителни, документи за смяна на статут?
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui