Автор Тема: Ретрограден Меркурий  (Прочетена 268458 пъти)

rroza

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 213
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #1305 -: Май 17, 2016, 09:25:55 am »
При мен- все още чакам пратка от американски сайт,пусната преди 40 дни.Чакам отговор от сервиза за телефона ми ,оставен там преди месец.Чакам да ми доставят поръчаното масло+филтри  за колата вече втора седмица.

Mirabella

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1880
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #1306 -: Май 17, 2016, 05:57:46 pm »
Там, където тече ток, с ножица не се реже. :012:

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #1307 -: Май 17, 2016, 09:05:32 pm »
По ретро Мерк скроих успешно отмъщение.
Писах за онази пратка, която една неориентирана овца поръча и не си взе, блокира ми телефоните и т.н.Прибрах си я .
Направих си фалшив профил в същия сайт, поръчах нещо от нейните неща и днес вече е дошло.
Познайте дали ще го взема.  :19:
Много мразя селски тарикати и никога не подавам и другата буза на такива.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #1308 -: Май 17, 2016, 09:16:43 pm »
 :043: :043: :043:

Леле! Наталният ти Меркурий как е поставен, какви аспекти има? Имаш много продуктивен ум, аз до такъв пъклен план никога не бих стигнала, просто не бих могла да го измисля.  :012:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #1309 -: Май 17, 2016, 09:22:16 pm »
Това нищо не е.. :57:
Имам гениални идеи понякога, сериозно.Ако се сетя нещо по за пред хора, ще го допиша.
На К8, отмъщението е моята слабост, никога не си зарязвам коня в реката и ако мога сама, не го оставям в Божиите ръце.Стига да съм достатъчно афектирана, след успокоението веднага идва идеята за връщането тъпкано.
Сериозно, имах трудно детство и все прощавах ..
Сега, когато мога и знам как, защо да оставям ненаказано зло?;)
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #1310 -: Май 17, 2016, 10:44:18 pm »
Значи, не си мислете, че отмъщавам на всеки засегнал ме.Не..
Но винаги, когато съм прецакана съзнателно, виновният задължително го отнася, мисловно няма как да не  съм го пустосала и го стига наказанието. Убедила съм се в силата на моите мисли, особено негативните.
В споменатия случай се подразних много и реших да действам. Няма действие без противодействие.
Моят Меркурий е в точна опозиция с диспозитора си Сатурн по оста 2/8.
Имам много изострено чувство за справедливост.И само помагам на режисьора, пък той, ако реши, го случва.
« Последна редакция: Май 17, 2016, 10:46:15 pm от Корея »
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #1311 -: Май 17, 2016, 10:52:24 pm »
При мен, с моя Меркурий и Марс, само на приказки може да се докара. Но имам силно енергийно натоварена и въздействаща мисъл, не е изключено и тя да случва, т.е. да стига по-лесно но Режисьора. Никога обаче не съм предприемала действия да върна някому нещо, само изпращам мислоформи. А според ведическата карта именно там ми е силата, бива си ме в мантрите  :012: - и благотворни, и зложелателни.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #1312 -: Май 18, 2016, 03:35:41 pm »
Търсих един шрифт, успях да го намеря в руски сайт, реших, че е някакъв форум за диазйнери и се логнах с данните от фб, пък то било някаква подобна руска социална мрежа, разбрах чак, когато разни хора започнаха да ми пращат покани за приятелство и нали съм "много" социална се изтрих  ;D
Ретро Мерк ми е някъде в края на 1-ви дом и като цяло е доста стресиращ период :)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #1313 -: Май 18, 2016, 03:45:36 pm »
При мен периодите на ретро Меркурий винаги са по-натоварени откъм професионални ангажименти, този път повече от обичайното усещам как трупам напрежение и не мога да се отпусна и спокойно да релаксирам, да не мисля за нищо. Дългогодишната липса на заредена с положителни емоции почивка /при мен такова понятие няма/ започва много силно да се усеща вече. Попадам в категорията на "късметлиите", които цял живот си "почиват", когато просто нямат работа, не вършат нищо. Правилно са казали хората, че трябва повече да се обичаме и да се ценим - някои жени наистина го умеят, дори ако разполагат с по-скромни възможности, а аз не.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #1314 -: Май 18, 2016, 07:53:02 pm »
Днес ми светна и за една друга проява на ретрото- мързи ме да чистя. :D
Щом майка ми се възмути от мен , смятайте.
С Дева на К 4 съм относителна чистофайница, обаче сега...
« Последна редакция: Май 18, 2016, 09:15:18 pm от Корея »
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #1315 -: Май 18, 2016, 07:56:27 pm »
Днес ми светна и за една друга проява на ретрото- мързи ме да чистя. :D

Добре, че е ретро Марс, та се поразмърдах малко вкъщи. А иначе с натален Марс в Риби на ИЦ обичам да вирея сред плесени, прахоляци и капеща вода - изобщо не ми прави впечатление, аз съм над нещата!  ;D :57:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #1316 -: Май 18, 2016, 09:18:38 pm »
По изключение само по време на прогресивна Луна в Дева /2009-2010 г./ се бях вманиачила да правя възвратно-постъпателни движения със стирката по два пъти в седмицата, но бързо ми мина ентусиазмът и се промениха приоритетите.  :012:

При Лили е продуктивно, доколкото си спомням успява да си завъди някакви неща  :012:

Цял бостан завъдих в кухненската мивка, да видим това лято какво ще покълне.  :57:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #1317 -: Май 19, 2016, 08:04:29 am »
в неделя съм се разчистила в маниакалност по дева и дъщеря ми /Телец/ по вайбър изпраща снимки и изведнъж ,без да го докосвам,телефона се самоизключи, включвам го - вайбъра изчезнал,наложи се пак да  го качвам- ретро мерк в телец

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #1318 -: Май 19, 2016, 09:13:24 am »
Днес прецаках любима риза :( поради повреден термостат на ютията :( Вчера гладих едни памучни блузи на малкия и едва ги изгладих - едва грееше, хем беше вкл. на памук. А днес .... на коприна - направо се е възпламенила :( Много ми е мъчно  ???
Над силата е само умението да я владеем!

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #1319 -: Май 22, 2016, 11:59:48 am »
Какви съвпадения се получават понякога  :)

На втория ден лечебно гладуване получих неприятен симптом /повтарящ се от години/ и се разтърсих в нета за добър хомеопат във Варна. Попаднах на една млада докторка, името ми се стори познато - имам същото име в скайпа. Проверих мейла и се оказа същата - през 2012 г. съм ѝ правила астрологична прогноза. Интересно, тогава ми каза, че живее в чужбина и се занимава с медицина. И дума не обели за това, че е хомеопат.  ;D
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui