Автор Тема: Ретрограден Меркурий  (Прочетена 268592 пъти)

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #1350 -: Септември 07, 2016, 10:29:59 pm »
Значи търговците с бакалийки да не блеят-бозъ, а в магазинчетата за бельо- килоти, наполеонки, но с реклама за ретро ;D  Иначе при мен Меркурий не пропуска- докато другите спят в 12 нощеска аз търся програма за възстановяване на изтрита карта със фото  :012:

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #1351 -: Септември 07, 2016, 11:21:15 pm »
Искам незабавен и честен отговор-ще запазим дискретност-кой от нашият форум работи в отдел реклама и маркетинг на лидл? Тези имат астролог -от 5. 9 са пуснали ретро седмица, в която ще продават бонбони Черноморец ! и подобни /дето се черпихме наужким/  :012:
Политиците елегантно според егото им се е-аваха  в изказвания с ретрото, търговците копирайт,това е, рекламите, са много интересна тема меж,другото, има някой страхотни, други-ужасни, но проучват психологията, влиянието на подсъзнанието, БТВ-Лейди канал на тв има едно нашепване, то ти влиза на ниво неосъзнато

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #1352 -: Септември 08, 2016, 11:11:40 am »
По ретрограден Меркурий почнах да върша глупости.  ;D Станах консултант към една козметична мрежова компания. Ама такъв порив отвътре ме ръчка, че няма спирка. То аз съм така, като реша че нещо ще правя, не ме интересува какъв е моментът - действам.
Та, сега се осланям на ретроградния си прогресивен Меркурий да помага  :57:

Транзитна Венера току е минала над натална Луна във втори дом и върви към собствената си опозиция,  Юпитер ще направи ингреса си също там. Дирекционна Венера в квадратура към АСЦ/ДСЦ, прогресивна Луна пред ингрес в Рак.

Интересно ми е каква е картата за часа на регистрацията :) Ще я погледна и нея. :)
« Последна редакция: Септември 08, 2016, 11:37:52 am от delphin »
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #1353 -: Септември 08, 2016, 02:41:43 pm »
При мен в натала е директен, не е дори в сянка, но по прогресии е ретро и му остават още 2г и малко да го изтърпя  :012: Сега е стационарен. При мен управлява 4 и 7 дом, та .... нямам търпение да ме облее светлината в тунела скоро  :012: Иначе - не забелязвам катаклизми при ретроградията. Нещо чак толкова фрапиращо - не :)  ;D
Над силата е само умението да я владеем!

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #1354 -: Септември 08, 2016, 02:53:57 pm »
Елате да видите при мен кво става по ретроградията-кошмар тук астро клишетата действат, всички техники около мен полудяват .Вярно и че шанса да се проявят е по-голям процент, отколкото човек който за ден пипа копчето на бойлера ,тивито и кафемашната  :012:

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #1355 -: Септември 08, 2016, 03:23:10 pm »
При мен, както обичайно, по ретро Меркурий се активизират разговорите, контактите и писмената работа. В момента направо ми пуши главата - започнах ремонт и дойде голяма тясно специализирана поръчка.  :91:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #1356 -: Септември 08, 2016, 04:39:01 pm »
Моят натален Меркурий е директен, но досега не съм забелязала ретро-фазата му да ми се отразява кой знае колко зле :) А пък сега при новото начинание, което е обмисляно много отдавна, да видим как ще са нещата :)
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #1357 -: Септември 08, 2016, 04:40:48 pm »
Да не си мислите, че водя преговори и въртя сделки за милиони?  :012:

Пада ми батерията на телефона от дълги разговори с приятелки и покрай текущия ремонт.  :043:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #1358 -: Септември 08, 2016, 05:15:27 pm »
 И аз не ги намирам за лоши ретроградията, но днес си търсех и друго значение, като разбръкване на картите, заради необходимост от периодичен рефреш на системата.Тъкмо потвърдих, че оставам на втората работа, и се наложи да я отстъпя, но докато сме ретро-не се знае как ще се врътнат нещата, не съжалявам, другият е повече нуждаещ се, пък и финансово ми се изсипаха придобивки сред години отлив.
Извинявам се на набедената от мен жена, от която се жалвах тук, пратила ми е парите :-X, няма емотка за срам.
Във всеки клучай, позволявам на меркуий да е Хермес и да знае какво прави, поне така искам да вярвам.

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #1359 -: Септември 08, 2016, 06:22:16 pm »
 :38:
Делфин, че защо пък. Ретроградията на Меркурий са неговите най-продуктивни периоди, на реализация. Вече като какъв ще го определиш, зависи от всичко останало.

Направи ми впечатление, че на 13 септември, когато е долният съвпад на Меркурий, се намира в същия градус като опозицията Юпитер във Везни - Уран в Овен и тригонът Сатурн в Стрелец - Уран в Овен. В точна квадратура е с Марс в Стрелец. Успоредно с това, диспозиторът на ингресиращия Юпитер във Везни, Венера във Везни е квадратирана от Плутон и в опозиция с Уран в Овен. Нодалната ос и Венера са в антисия.

 ??? Този ден ще ми е адски гаден :( Кулминация на гадостта :(
Над силата е само умението да я владеем!

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #1360 -: Септември 08, 2016, 08:33:27 pm »
Този ден ще ми е адски гаден

Защо така предварително си нарочваш гадните дни

Току що получих смс, че печеля 170к долара-от чужбинско
Освен, че се ядосах на такситата преди няколко дни, аз съм ок с ретрото

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #1361 -: Септември 08, 2016, 10:33:23 pm »
:38:
 ??? Този ден ще ми е адски гаден :( Кулминация на гадостта :(

Юпитер е анаретен и е диспозитор на слънцето ти
Frankly, my dear, I don't give a damn.

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #1362 -: Септември 08, 2016, 10:56:12 pm »
Ами а хич не си ги определям, ама като видя дебели черни черти на оквадратване в ЗЕТ ми призлява  :012:

Тр. Плутон прави точен до секунди квадрат с нат.Юпитер У1,У 9, У10 ... и диспозитор на Слънцето, както е отбелязала Тери ... аман вече от този Плутон - поне е за последно - ще го направи и директно и ще се махне да ми осекстилва Венерата  :29:

Паралелно имам тр.Марс на МС в опозиция на наталния От там прави точен квадрат към тр.Хирон в 1 дом.

Долният съвпад на Меркурий със Слънцето ми квадратира оста ИС/МС с двата марса в двата й края - транзитен и натален.

Честно казано се опасявам от неконтролируема агресия у дома или травма, проблеми със здравето ...

Има и две светлинки в тунела - Венера от трона си прави секстил към Луната ми и тр.СЛВ влиза в тригон с нат.Меркурий. Надявам се да е много шум за нищо, но първосигналните ми асоциации - бяха потрес и ужас  :012: Лошото е, че хубавите аспекти бързо ще отминат, а Плутон ще си виси там да ме дразни :012:
Над силата е само умението да я владеем!

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #1363 -: Септември 09, 2016, 12:53:09 am »
И на мен не ми е голям въртел Меркурий. Дребни разминавания по комуникацията. Обичайните проблеми с телефона. Но ми върнаха стари заеми няколко човека.
Даже не съм си поглеждала картата тези дни. Брей, имала съм и възврат на Венера днес. Възврат на Марс съм проспала.  :012:
Нещо хич ме няма в помненето в последно време. Явно много неща са ми на главата и в край на деня всички дреболии са се изпарили.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Happy58

  • Гост
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #1364 -: Септември 09, 2016, 11:39:05 am »
И на мен не ми е голям въртел Меркурий. Дребни разминавания по комуникацията. Обичайните проблеми с телефона. Но ми върнаха стари заеми няколко човека.
Даже не съм си поглеждала картата тези дни. Брей, имала съм и възврат на Венера днес. Възврат на Марс съм проспала.  :012:
Нещо хич ме няма в помненето в последно време. Явно много неща са ми на главата и в край на деня всички дреболии са се изпарили.

може би от квадрата на тр Нептун/тр Сатурн ....  ???