Автор Тема: Ретрограден Меркурий  (Прочетена 268566 пъти)

Kler

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 909
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #1365 -: Септември 09, 2016, 12:05:26 pm »
днес е в точен куинокс с уран - за сега срив в системата и повреден телефон са налице.  :-X

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #1366 -: Септември 09, 2016, 01:45:07 pm »
На мен месинджъра ми прави номера - за първи път или поне аз сега установявам :)  :012:
Над силата е само умението да я владеем!

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #1367 -: Септември 09, 2016, 06:19:14 pm »
Тъкмо се похвалих, че ретро Мерк не ми действа, ама обкръжението е изпростяло и пощуряло и пак съм принудена да го търпя.  :o

Днес ми е най-натовареният ден и не спряха да ми накъсват телефона. При това хора, които изрично бяха предупредени за заетостта ми и потвърдиха, че уж ме чуват и разбират. В крайна сметка, за пореден път, се разбра, че най-безцеремонно си гонят личния интерес и нищо не ги впечатлява, ако ще бомба да падне - важното е да да получат това, което им трябва! На момента!

А да ги оправдаеш с младост и незрялост - не може, това са хора на по 45-50 години. И манталитетът е "да минава номерът!". И когато ти прелее чашата и им го кажеш в очите, пак се правят на ни лук яли, ни лук мирисали. Сякаш си им длъжен!

Вчера ме издразни друг случай, но днес е кулминацията. Ама те наистина си мислят, че целият свят им е задължен. Гонят си интереса, не им пука за човека отсреща и изискват от него, без да са направили никакъв жест от тяхна страна. Такава безмозъчност никъде не съм виждала. Всъщност и глупави не са, напротив - те отсрещния го мислят за глупак за издояване! Тарикатлъци на дребно по варненски, тяхна запазена марка.  :72:



« Последна редакция: Септември 09, 2016, 06:29:37 pm от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Mirabella

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1880
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #1368 -: Септември 09, 2016, 07:20:33 pm »
Изключвай си звука на телефона. Аз така правя, докато съм на работа. Защото и мен така ме търсят вампирите, но да си звънят - не ги чувам, не им вдигам.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #1369 -: Септември 09, 2016, 10:55:29 pm »
Можете ли да си представите 20 пропуснати обаждания от един човек? Направо щях да експлодирам.

И за капак, като се прибирах с един късен тролей, получих неочакван и доста силен удар със скейтборд по лявото коляно. Но младежът и девойката бяха приятни, възпитани и не намерих сили да реагирам с нищо повече от блага усмивка. Всичко е в отношението, аз съм огледало. Ако някой вижда грозно отражение, да се замисли какъв сигнал излъчва.  ;)

---
И поредният ретро бисер, този път астрологичен.  ;D

Ама защо знанието се криело, не било масово и публично достъпно. И като кажеш да четат и да превеждат от запазените източници, оправданието е, че не знаели езици. Логиката е да ни се снесе всичко на тепсийка - да се намери някой доброволец да преведе цялото знание и да го изстреля безвъзмездно в пространството, за да могат по-несведущите да го четат в смлян и готов за консумация вид.  :lol_hitting:

« Последна редакция: Септември 09, 2016, 11:11:28 pm от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12554
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #1370 -: Септември 10, 2016, 05:37:23 am »


Направи ми впечатление, че на 13 септември, когато е долният съвпад на Меркурий. В точна квадратура е с Марс в Стрелец.

 И на мен това ми направи впечатление и понеже ми повтаря  натална същата конфигурация. :)
Стар, според теб, Марс би ли ускорил още повече иначе ускорената вече позиция- нали това е моментът, когато  планета е в своя най-забързан ход по време на ретро фазата си ?  ::)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #1371 -: Септември 10, 2016, 09:38:00 am »
Тъкмо се похвалих, че ретро Мерк не ми действа, ама обкръжението е изпростяло и пощуряло и пак съм принудена да го търпя.  :o

Днес ми е най-натовареният ден и не спряха да ми накъсват телефона. При това хора, които изрично бяха предупредени за заетостта ми и потвърдиха, че уж ме чуват и разбират. В крайна сметка, за пореден път, се разбра, че най-безцеремонно си гонят личния интерес и нищо не ги впечатлява, ако ще бомба да падне - важното е да да получат това, което им трябва! На момента!

А да ги оправдаеш с младост и незрялост - не може, това са хора на по 45-50 години. И манталитетът е "да минава номерът!". И когато ти прелее чашата и им го кажеш в очите, пак се правят на ни лук яли, ни лук мирисали. Сякаш си им длъжен!

Вчера ме издразни друг случай, но днес е кулминацията. Ама те наистина си мислят, че целият свят им е задължен. Гонят си интереса, не им пука за човека отсреща и изискват от него, без да са направили никакъв жест от тяхна страна. Такава безмозъчност никъде не съм виждала. Всъщност и глупави не са, напротив - те отсрещния го мислят за глупак за издояване! Тарикатлъци на дребно по варненски, тяхна запазена марка.  :72:
Анализирай това, хаха, 9 от 10 мои познанства са така. Защо е това според теб? Аз мислех преди, че е от поргресии в риби, но нещата продължават, сега обаче режа без да обиждам.
Наистина ми е любопитно защо така се получава, ти как мислиш?
Това с варненската селяния е клише, навсякъде има такива хора.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #1372 -: Септември 10, 2016, 09:45:43 am »
Нагли и безпардонни има навсякъде, мен ме дразнят тарикатлъците на дребно и неспособността да разберат, че отсрещният отдавна е наясно какви цели гонят. Ограничих познанствата, приятелствата също претърпяха сериозна ревизия. И не допускам да се появят нови, които да се градят на подобна основа. С лекота разпознавам такива хора.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #1373 -: Септември 10, 2016, 09:53:03 am »
Ми то ще останат двама :57:, ама енергията и времето ще са си твои, аз много съм им набрала, искам елегантно отстраняване, но не се разбира, сега мисля като на игра да кажа истината. Е, на едното място го направих и пак се продължи, но вече-абонатът не желае да бъде избран. :012:

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #1374 -: Септември 10, 2016, 06:08:24 pm »
Преди няколко дни четох, че при ретро Меркурий е възможно да се наблюдават повече кражби.
И днес при мен е факт ;D, някой е влезнал в стаята ми на работата и е задигнал препарата, за почистване на прозорци, който си бях купила. Реших да проверя всички стаи на етажа и го открих, почти изразходван :012:

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #1375 -: Септември 10, 2016, 06:22:09 pm »
Недей да издребняваш и ти по Луна-Меркурий  :29:

Пари за консумативи ли нямат? Не се ли осигуряват за сметка на бюджета?
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #1376 -: Септември 10, 2016, 08:32:37 pm »
Лили, не ми е за препарата, евтин е. Неприятното лично за мен е начинът, по който се действа, но всеки явно според нивото си ;D
Доколкото знам бюджетът е добър, щом връщат солидни суми, които не успяват да усвоят. Жалко, че не съумяват да закупят елементарни и необходими неща, с които да се подобри работния процес. За препаратите - купуват най-ниското качество, но се говори, че чистачката на етажа "пипа".

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #1377 -: Септември 10, 2016, 08:57:22 pm »
Защо всички се оплаквате толкова, когато Меркурий стане ретрограден?  Това, което ви се случва, е направо едва ли не по учебник, а аз реално в тези периоди не виждам особена промяна от периодите, в които е директен.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #1378 -: Септември 11, 2016, 11:28:46 pm »
Присмял се хърбел на щърбел  :72:
Къде съм се оплакал от ретро Мерка?  ::)

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #1379 -: Септември 13, 2016, 10:03:08 pm »
Ох, смешно Ви е на Вас, на мен ми се реве. Вчера се счупи, днес пак :(

Явно е по-добре да изтрия споделеното.
Над силата е само умението да я владеем!