Автор Тема: Ретрограден Меркурий  (Прочетена 268746 пъти)

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #1680 -: Ноември 25, 2017, 09:20:55 pm »
Или да прераглеждаш мнението си за някой мъж :)  :29:
Над силата е само умението да я владеем!

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12554
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #1681 -: Декември 02, 2017, 01:35:27 pm »
Единствената ретро планета в периода (ще) е Уран, така че Меркурий ще е посредник на взаимоотношения с Ураново- Водолейски акцент- по-аналитични, рационални, електрични, с натъртване на "Аз".
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #1682 -: Декември 04, 2017, 11:18:26 pm »
От дни проблеми с техниката- моята и на работа, уж се оправиха нещата, по- скоро се оказаха фалшива тревога.
Тази вечер си поръчах едни безумно скъпи ботуши онлайн, да видим ще я бъде ли или не.
Бях си объркала номера в друга доставка, то за бързаците и забляните всеки ден е ретро Меркуриев.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

rodopis

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 306
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #1683 -: Декември 05, 2017, 05:54:37 am »
Ретро меркурии в 4-ти дом заедно със Сатурн, който също транзитира там, съвпад  натални ЮЛВ и Нептун- послушах Ви покрай другата тема и опитах отново да подновя отношенията си този път с баща ми. След три седмици мълчание от негова страна (оставих му бележка и чаках да ме потърси) на 2-ри се видяхме . :)
Официално сме заровили томахавката (да видим дали ще е завинаги.
Подозирам, че и пълнолунието "има пръст" в това. 
Благодаря на всички, който покрай другата тема засегнаха и тази болезнена за мен и ме накара да се замисля отново за моята рода.  :-*

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #1684 -: Декември 05, 2017, 11:23:35 am »
И при мен ретроградието се изявява повече в битов план. Когато Меркурий се обърна ретроградно, се отпуши желание за пазаруване онлайн. Направих няколко поръчки от различни сайтове и сега чакам да видя как ще проработи ретро фазата. Декоративна ваза с лик на Буда вече един месец я гледам и я бях включила в списъка със желанията, вчера реших да я поръчам в един сайт. И днес ми се обаждат, че няма наличности. Открих я веднага в друг сайт, направих поръчка. Обадих се да питам дали поръчката е приета и се оказа, че и при тях я няма в наличност, а били основен доставчик за страната, всички магазини зареждали от тях. Та, явно нямам късмет с тази ваза. Но си поръчах още от три места различни аксесоари за декориране. Правя ремонт на основната си стая и тук всичко ще е издържано в такъв стил, с изящни статуетки, свещници и вази в етно стил. Сама съм си дизайнер, открих неподозирани способности /по заточена Венера навярно ;D/.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #1685 -: Декември 05, 2017, 12:00:19 pm »
Спалнята в котешки храм ли ще я правиш? Със статуетки на Басет и котешки маски, на пода тигрова кожа за филмов секс  ;D Ако искаш мога да ти изогрaфисам тоалета или терасата с византийски иконописи .Мога да правя мозайка-мазе в стил Тадж Махленски  :012: Новото ми хоби с иконите взе да ми поглъща доста средства, с които иначе можех да си купя безсмислени гащи и прочие ,ама вече се хвана Венерата ми на църковното хоро и ши ходи гола и оръфана като църковна мишка, ама на -все арт материали гледам  :012: Мога да ти позлатя тоалетната чиния хладилника пощенската кутия-всичко  :D Сетих се как преди няколко години щях да си купувам леко кичозен сутиен на Кавали с две Шиви на двете чашки-това не е майтап въпреки че при мен всичко звучи така  ;D
« Последна редакция: Декември 05, 2017, 12:02:16 pm от Ребека »

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #1686 -: Декември 05, 2017, 12:02:05 pm »
Ако искаш мога да ти изогрaфисам тоалета или терасата с византийски иконописи .

За терасата не се притеснявай, гълъбите вече са се постарали да я изографисат. Всеки ден ми оставят ароматно хайку.  ;D
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #1687 -: Декември 05, 2017, 12:04:02 pm »
Нахрани ги с жито и овесени ядки и ще умрат-аз така уморих един папагал докато го спасявах  :012:

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #1688 -: Декември 05, 2017, 12:22:24 pm »
По-добре с радиоактивна украинска елда  :lol_hitting:

Въх, полудях! За ваза Буда (Buddha - Меркурий) вече пиша запитване до трети онлайн магазин. Като си навия нещо на пръста, заприличвам на психопат.  :57:
« Последна редакция: Декември 05, 2017, 01:39:44 pm от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #1689 -: Декември 05, 2017, 01:48:41 pm »
Поздравления за добрия вкус-значи терасата ти е в украински соц .реализъм -умрели гълъби и чернобилско зърно  :012: Направи си Буда с декупаж или го нарисувай с бои за стъкло, той не е труден образ, нещо като снежен човек и готово  :012:

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #1690 -: Декември 05, 2017, 01:53:22 pm »
Направи си Буда с декупаж или го нарисувай с бои за стъкло, той не е труден образ, нещо като снежен човек и готово  :012:

Лесно е да се каже. Аз съм с две леви ръце, Бека. Нищо не умея да правя.  ;D

А иначе по темата за шопинга. Гледах и точех лиги по едни неприлично скъпи обувки и в момента, в който ги намалиха с 30% по стацио Меркурий, изгубих интерес. И пак са си скъпи, но поне вече влизат в категорията, която досега съм си позволявала. Но започнах да мисля лелчински и практично – вместо никому ненужни гащи си вземам нещо за дома. Тави, черги, кошове за пране.  :57:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #1691 -: Декември 05, 2017, 02:13:14 pm »
На този ретро Меркурий съм в истинско страдание, още като наближи усетих сътресение в силата и разбрах ,че идва  :012: На разпети четвъртък преди черния петък ,лаптопът ми ааа да издъхне-този път окончателно. Та се наложи спешно да купувам нов, за да използвам евентуално отстъпка и съответно преди да се е гътнал тотално, да тегля нужните за инсталиране на новия неща. Та от вторник миналата седмица съм в истински полублондински кошмар с много проблеми и безсилие при инсталиране на пиратски уиндоуси .Изпълних се с много хейт и сълзи и се зарекох тоя път ,въпреки всички трудности ,да се науча да си го преинсталирам сама, без да търся помощ, да се моля на този и онзи и да ми се правят на дървени философи. Уран премина през Венетата ми и тя реши че ще се научи .Успехът ми е частично променлив, непълен и тревожен ,но дано успея. Вече тотално се обърках. Много мощно ме споходи ретрото съвпад Сатурн -един лаптоп умира ,ама на другата кутия още не мога да и вдъхна душа .

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #1692 -: Декември 05, 2017, 02:19:09 pm »
Ех, нямам късмет по ретро Меркурий. Още един артикул отпадна, сатурново-венерин. Дървена кутия за бижута, с дърворезба, ръчна изработка. С това онлайн пазаруване съм като луд с картечница напоследък.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12554
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #1693 -: Декември 05, 2017, 02:20:32 pm »
Лили, това не е "лелчинксо"- тави, вилици, чинии, а потребност-може периодична, може да е  спяла дълбоко в теб, може да е необходимост практична. Сега, ако на мен ми се наложи да живея на друго място, естествено , че ще си купя 1 тиган, 1 тава и 5-6 вилици, но иначе -не, но много отдавна не ходя с бельо танга, нито със сутиен тип бриджитка. Леля съм, но не съм лелка.  :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #1694 -: Декември 05, 2017, 02:22:48 pm »
По-добре с радиоактивна украинска елда  :lol_hitting:

Въх, полудях! За ваза Буда (Buddha - Меркурий) вече пиша запитване до трети онлайн магазин. Като си навия нещо на пръста, заприличвам на психопат.  :57:

И аз съм така. Може да не ми е голям мерак, но разбера ли, че не е налично или не може да стане и заривам копита докато не се получи. Едни преустройства правя в кухнята, не знам какво ще излезе, но понеже все ми казват няма да стане - аз напук!

Frankly, my dear, I don't give a damn.