Автор Тема: Ретрограден Меркурий  (Прочетена 268450 пъти)

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #1995 -: Януари 27, 2021, 05:08:55 am »
Някой започвал ли е временна работа (обявена като такава)на ретрограден Меркурий, която после е станала постоянна ? :)
за временна е ок ретро Меркурий.Синът ми е започна постоянна на ретро,но по прогресия е с ретро(беше)и на всяко обръщане преподписваше увеличение.

rokoko

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 36
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #1996 -: Януари 27, 2021, 07:57:29 am »
Някой започвал ли е временна работа (обявена като такава)на ретрограден Меркурий, която после е станала постоянна ? :)
за временна е ок ретро Меркурий.Синът ми е започна постоянна на ретро,но по прогресия е с ретро(беше)и на всяко обръщане преподписваше увеличение.

Втори пример с увеличение супер :)
А сянката как я броим като ретро или не ?

starinthenightsky

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1640
    • Beauty explorer
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #1997 -: Януари 27, 2021, 05:25:46 pm »
На ретро Меркурий, откак прогресивния ми е ретро съм по-чуваема. ;D И като цяло през такива периоди, интелектуално, идейно съм по-продуктивна.

starinthenightsky

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1640
    • Beauty explorer
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #1998 -: Февруари 01, 2021, 11:17:10 am »
Май този път ще е от изключенията. За чуваемостта. Случайно изникна възможност да купя нещо което исках отдавна - беше само 1 бройка, но имах известни колебания по отношение на финансовата част. И накрая друг го купи.
« Последна редакция: Февруари 01, 2021, 11:19:29 am от starinthenightsky »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #1999 -: Февруари 01, 2021, 04:21:25 pm »
Някой започвал ли е временна работа (обявена като такава)на ретрограден Меркурий, която после е станала постоянна ? :)
Започвала съм постоянна работа, още първия час като отидох ме назначиха, а колежките после се чудеха, защото всички са били с изпитателен срок поне седмица, преди да ги назначат на работа. През следващите 5г на тази работа преподписвах/ме/ постоянно договори, главно заради промяна на основната заплата, която когато започнах беше 270 хиляди лева (уау, с три заплати съм била милионерка хахаха)

rokoko

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 36
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #2000 -: Февруари 01, 2021, 04:48:49 pm »
Уау доста отговори дадохте все положителни и то с увеличение на заплатата, то направо да се радвам, че ще подпиша на ретрограден или може би ключът тук е , че работата е обявена като временна и всъщност Мерк като се обърне ще я направи постоянна 😀

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #2001 -: Февруари 01, 2021, 06:08:48 pm »
Аз също съм подписвала договор за временна работа на ретро Мерк, после имаше възможност да стане и постоянна, но не ми харесаха хората и едва изчаках края , за да се махна. Имаше много надежди и суперлативи за това място, но се оказа отвратително гнездо на оси.
Отидох на много по- ниско платено , но със страхотни колеги.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #2002 -: Февруари 01, 2021, 07:40:45 pm »
Спря в съвпад със Слънцето ми у4 в 10 дом-има неща по дом,къща,при сина ми,при родители,техниката ми прави проблеми.

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #2003 -: Февруари 01, 2021, 08:49:23 pm »
При мен спря в квадрат с юпитер и понеже прогресивния ми меркурий е ретро ме осени една страхотна идея, чак се чудя досега как не ми е хрумнала. Само дето трябват доста пари за да я осъществя (юпитер), и ги нямам. ;D
Frankly, my dear, I don't give a damn.

rokoko

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 36
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #2004 -: Февруари 02, 2021, 02:06:23 pm »
Може ли да купя уред за готвене, който е с гаранция и след края на РМ да го сменя 🤔

guapa79

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 297
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #2005 -: Февруари 11, 2021, 06:22:21 pm »
Този взе, че ми развали и телефона, но ще изчакам до 22-ри за нов.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #2006 -: Февруари 11, 2021, 07:17:38 pm »
Този взе, че ми развали и телефона, но ще изчакам до 22-ри за нов.
ами при мен спря стационарно ретрограден съвпад Слънце,значи при теб е спрял върху Луната ти......

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #2007 -: Февруари 11, 2021, 10:30:14 pm »
Моята пералня сдаде багажа преди няколко дни, бях на косъм да поръчам завчера, но хубаво, че се сетих за Мерка и отложих . Много ми се смяха познати за довода, но няма да рискувам.
Иначе ретро Мерк направи съвпад с моето Слънце в 9- ти дом. Във въпросните дни се отървах от сума ти неуспешни покупки / нали напоследък се бях разпазарувала също онлайн/ , та всичко , което не одобрих за себе си, пласирах на познати или в групи за продажба. Такова чудо не е било, чак се втрогнах да проверя какво става в картата ми и установих причината.
Не мина и без бели- разлях едно кафе върху куп тетрадки и учебници, щетите бяха леки, за щастие.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #2008 -: Февруари 13, 2021, 05:55:39 pm »
днес ретро Меркурий съвпад с Венера,утре  с Юпитер

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #2009 -: Февруари 23, 2021, 04:50:41 pm »
В 26*на водолей е Слънцето ми.Меркурий ще се обърне ретрограден върху него.Пълнолунието на 28.01.е съвпад с к4(лъв).Слънцето ми е у4 дом,а Меркурий на 1,2,5 домове.
Занимаваме се с документи около жилището,но вероятно ще има и други неща.Майката на ММ е със Слънце в 17*водолей,опозиция сатурн/плутон.
При мен сизигията е в този градус-17 водолей. ???
В деня и часа в които Меркурий се обръща в ретроградно движение,транзитна Луна е върху Слънцето на сина ми,а тр.Марс е съвпад с Луната му.
Връщах назад годините,за да проверя кога Меркурий е бил ретрограден в същия градус.....и през годината в която съм заченала е спрял в 21*на водолей в точен тригон с Луната ми в 1ви дом.Меркурий е важен при мен ,диспозитор на Луната и у1,у2,у5 домове.
На стац.Меркурий ми се схвана крак(прасеца),днес вече ме поотпусна,майката на ММ счупила крак в глезена,а сина ми имаше два изпита.