Автор Тема: Ретрограден Меркурий  (Прочетена 268406 пъти)

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #2040 -: Септември 26, 2021, 04:26:39 pm »
Тази карта е за диференцирано заплащане, където общо взето всеки се хвали колкото може сам и отбелязва точки, после минава през комисия и накрая през директор .
Ако представлява интерес, ще пратя копие на съобщение.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #2041 -: Септември 27, 2021, 06:14:39 pm »
Утре, 27.09. около 8:10 ч, ако се сетите, може да споделите, след това  преживявания, настроение, реакция. Благодаря, предварително. :)
Моята реакция беше събуждане с рев.
Поспах си до 7.30, после излежавайки се , пак съм заспала . Та вероятно малко по- късно от посочения час сънувах гаден сън. Интересното е, че е изцяло по Меркурий , който при мен е У 4 и У 12.
Сънят: Свалях едни ужасно прашни пердета, видях отвън баща ми, който трябваше да се качи по стръмни високи стълби, за да влезе в къщата. Отидох при него, хванах го да му помагам и качвайки се, ми призна, че е толкова отслабнал и изнемощял, понеже има някакво запушване на червата. Изкачихме стълбите и тук се събудих с рев и много тревожна.
В следващия един час успях да се скарам здраво с майка ми , а следобед се прибрах с две кървящи рани от иначе удобни обувки.
Поправих много бързо въпросната карта, но тък пак ретро Мерк- някой свързал компютъра в учителската стая с принтера в дирекцията и картите излязоха там. Оправиха после проблема, де.
Иначе много изнервящ ден, хлапетата имаха много домашни и бяха тотално блокирали.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #2042 -: Септември 28, 2021, 11:16:33 am »
Утре, 26.09. Меркурий стационарен в 25 * Везни. На 28.09. сутринта след 8 ч обръща посоката и става ретрограден.
Местата с 24-26 * в кардиналните знаци и техните сфери може да са обект на "късо съединение", криза, рязко обръщане на ситуация, много силен ефект от ситуация, която предхожда спирането.
Да, квадрат марс/Венера в рак, 8ми дом на сина ми, квадрат нептун (козирог), 2ри дом.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #2043 -: Септември 28, 2021, 11:18:08 am »
Утре, 27.09. около 8:10 ч, ако се сетите, може да споделите, след това  преживявания, настроение, реакция. Благодаря, предварително. :)
негативни събития, не ми се споделя, не ме касаят лично, но и да

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #2044 -: Септември 28, 2021, 11:36:04 am »
Кога ще стане отново директен?

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #2045 -: Септември 28, 2021, 03:52:49 pm »
Кога ще стане отново директен?
18 окт.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12554
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #2046 -: Септември 28, 2021, 05:47:19 pm »
Благодаря за споделеното, Сафо и Корея.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1189
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #2047 -: Септември 28, 2021, 06:01:17 pm »
Утре, 27.09. около 8:10 ч, ако се сетите, може да споделите, след това  преживявания, настроение, реакция. Благодаря, предварително. :)
Небето беше подчертано с транзит на Луната в знака на Меркурий, пък неговият диспозитор в Скорпион. Оттам дойдоха и емоциите на деня.
Аз бях в тематиката, като за у4, прекарах деня предимно в леглото, в нищо правене, изтичане на времето, мръхтене, спомени за майчинство и майчини вълнения, енергия в сърдечната чакра, благодарност и вълнения, сълзи от майчино щастие, набухване с храна, запълване на празнини чрез прекомерно ядене на невкусни неща, ноконтролируемост, ненаситеност, незадоволство.

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #2048 -: Септември 28, 2021, 07:18:54 pm »
Прословутата анкетна карта 4 пъти я редактирах- аз, че съм забляна, съм, ама чак толкова.😅
Не смея да се зарадвам , че вече е готова- утре току- виж изникне още някое недоглеждане.
По транзита на Юпи- днес намерих 3 лв в трева- голям късмет, а! 😀
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12554
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #2049 -: Септември 28, 2021, 07:30:01 pm »
В посоченото от мен време, Меркурий привидно беше замръзнал, със скорост, чиято стойност е равна на 0. Така както проверявате, щетите от тр. Марс през АСЦ, така и тези няколко минути "слава " на Меркурий може да маркират срив, в домовете с Дева, Близнаци, които имат ъглов Меркурий, такъв управител на годината, доминантен в картата, стелиум в Близнаци, Дева и т.н. Не е задължително всеки да усети въздействието защото Меркури е сигнификатор на широка гама сфери: роднини, колеги, пътуване, комуникация, лечителство, кражби, измами, оракулство, крайници, съобщения и т.н.

„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #2050 -: Септември 28, 2021, 08:38:57 pm »

Синухе

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 218
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #2051 -: Септември 28, 2021, 11:29:30 pm »
На ретро Меркурий съвпад Плутон У3 ме заговори човекк,който съм познавал преди 25 години във фитнеса-живял е в съседния блок и като юноши сме играли заедно на конзоли.Тоя път ретро Мерк ми върна бая стар познат,точно по 3ти дом  :o

Отделно от това имам транзитен Сатурн съвпад Меркурий в 5ти дом....
Никой не резонира с планетите, така както ти!

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #2052 -: Септември 29, 2021, 07:04:29 am »
Утре, 27.09. около 8:10 ч, ако се сетите, може да споделите, след това  преживявания, настроение, реакция. Благодаря, предварително. :)
проблеми с асансьор и бравата на входната врата на блока,хроника персистенс
за асансьора огромна сума за ремонт,ще  събирам повече от година,ако въобще изобщо
аман от битовизми и мъртви души

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #2053 -: Октомври 03, 2021, 06:01:36 pm »
Днес Меркурий,ретрограден е в тригон с ретрограден Юпитер.В натала ми ,са в квадрат.Сол.асц ми е в дева,МС сол.в близнаци.Много напрегнат ден,"бъгава съм".Звънях на десетина човека,докато уцеля точният номер.На мен ми звънят непознати и търсят разни хора.
Двамата ретроградни са в тригон с близнашката ми Луна,възбуждат тревоги и лоши мисли.Разсеяна съм.Обаче измих прозорците днес,не всички,но достатъчно.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #2054 -: Октомври 04, 2021, 08:03:09 pm »
 Фейсбук, Месинджер, Инстаграм и Уатсап се сринаха в цял свят, в бг от час и нещо, защото влизах в месинджера, но като реших да проверя профила на един дето ми писал и няма достъп- помислих, че ме е блокирал/а, то е семеен профил  :)