Автор Тема: Ретрограден Меркурий  (Прочетена 268454 пъти)

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #2055 -: Октомври 04, 2021, 08:14:07 pm »
Това с блокирането и аз го установих- още преди време тук бях пуснала линкове на една инстаграмърка, вярваща в конспирациите около Ковид и като следващи стъпки беше описала мощни кибер и нет атаки и сривове.
Случайно или не, случва се.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #2056 -: Октомври 04, 2021, 08:39:58 pm »
Фейсбук, Месинджер, Инстаграм и Уатсап се сринаха в цял свят, в бг от час и нещо, защото влизах в месинджера, но като реших да проверя профила на един дето ми писал и няма достъп- помислих, че ме е блокирал/а, то е семеен профил  :)
Аз мислех че имам проблем и пусках мрежова диагностика  :) Акрукс ,дето се жалваше преди месец ,че нямаш достъп да публикуваш на собствената си страница във фейса, сега видях,че Алдебран няма от 2-3 месеца достъп. Каква е тази цензура ,направо изумително- на текстове написани в добър тон ?!

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #2057 -: Октомври 04, 2021, 09:40:34 pm »
Фейсбук, Месинджер, Инстаграм и Уатсап се сринаха в цял свят, в бг от час и нещо, защото влизах в месинджера, но като реших да проверя профила на един дето ми писал и няма достъп- помислих, че ме е блокирал/а, то е семеен профил  :)
Аз мислех че имам проблем и пусках мрежова диагностика  :) Акрукс ,дето се жалваше преди месец ,че нямаш достъп да публикуваш на собствената си страница във фейса, сега видях,че Алдебран няма от 2-3 месеца достъп. Каква е тази цензура ,направо изумително- на текстове написани в добър тон ?!
Тези дни четох нова публикация от него, но на личния му профил, той ми е приятел във фейса. Беше писал за Плутон... А на мене преди не ми бяха блокирали астро-страницата, а личния профил по политически причини, но понеже страницата е свързана с профила и не можех да я ползвам.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #2058 -: Октомври 04, 2021, 09:56:06 pm »
Това с блокирането и аз го установих- още преди време тук бях пуснала линкове на една инстаграмърка, вярваща в конспирациите около Ковид и като следващи стъпки беше описала мощни кибер и нет атаки и сривове.
Случайно или не, случва се.
Не, има срив, казаха и по новините в 19ч. https://btvnovinite.bg/svetut/fejsbuk-i-instagram-se-srinaha.html

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #2059 -: Октомври 04, 2021, 10:07:00 pm »
Точно , де, почва се със срив на Интернет, после енергийна криза и т.н .
Все повече от това, което прочетох тогава почва да се сбъдва, вече се говори и за енергийна криза в Европа.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #2060 -: Октомври 04, 2021, 10:38:54 pm »
Точно , де, почва се със срив на Интернет, после енергийна криза и т.н .
Все повече от това, което прочетох тогава почва да се сбъдва, вече се говори и за енергийна криза в Европа.
не съм чела това, за което споменаваш, но срив на Фейсбук имаше на всички континенти на 7 март 2012г, когато имаше силни магнитни бури

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #2061 -: Октомври 05, 2021, 07:09:07 am »

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #2062 -: Октомври 05, 2021, 08:23:42 am »
Одрасках колата при паркиране вчера.
Много некадърна работа, ама какво да се прави, случва се.
Чузя се, ако вчера Меркурий беше в 21 градус, дали това не индикира, че АЦ ми е там? Бяха ми правили.ректификация, но тя измести Слънцето на К6 и Юпитер в 11д, ккакто и 4/10 в Козирог/Рак.
А не мисля, че отговарям на Слънце в 6д най-малкото. Или пък Юпитер в 11д.
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #2063 -: Октомври 05, 2021, 09:23:49 am »
Точно , де, почва се със срив на Интернет, после енергийна криза и т.н .
Все повече от това, което прочетох тогава почва да се сбъдва, вече се говори и за енергийна криза в Европа.
Клаус Шваб и неговите книги.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #2064 -: Октомври 05, 2021, 10:13:32 am »
Одрасках колата при паркиране вчера.
Много некадърна работа, ама какво да се прави, случва се.
Чузя се, ако вчера Меркурий беше в 21 градус, дали това не индикира, че АЦ ми е там? Бяха ми правили.ректификация, но тя измести Слънцето на К6 и Юпитер в 11д, ккакто и 4/10 в Козирог/Рак.
А не мисля, че отговарям на Слънце в 6д най-малкото. Или пък Юпитер в 11д.
Гледай Марс по транзит... Като мина асц. трябва нещо да има, убождане примерно.

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #2065 -: Октомври 05, 2021, 12:28:03 pm »
Сафо, от 6 месеца не са спрели да ми слагат абокати и да ми взимат кръв  :D но ще дебна пак. Тъкмо е във Везни. Всеки 2г дебна и нищо.
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #2066 -: Октомври 05, 2021, 12:38:43 pm »
Одрасках колата при паркиране вчера.
Много некадърна работа, ама какво да се прави, случва се.
Чузя се, ако вчера Меркурий беше в 21 градус, дали това не индикира, че АЦ ми е там? Бяха ми правили.ректификация, но тя измести Слънцето на К6 и Юпитер в 11д, ккакто и 4/10 в Козирог/Рак.
А не мисля, че отговарям на Слънце в 6д най-малкото. Или пък Юпитер в 11д.
Меркурий не драска, а Марс- убожда, порязва, изгаря, удря главата- мене например на няколко пъти ме изгоря последния път като мина над АС и над Меркурий, който е в 1д близо до АС, уж внимавах като готвех, но се отплеснах и единия път бръкнах в тигана с пръсти, след това хванах  дръжката на тигана във фурната с гола ръка, забравих, че е метална  :)
ЯЯ, имаш на 21* във Везни Плутон, не те виждам с Плутон на АС  ::) С какъв час си записана в общината, където си родена? За ректификация е нужно приблизително точно време и значими събития.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #2067 -: Октомври 05, 2021, 08:00:09 pm »
Сафо, от 6 месеца не са спрели да ми слагат абокати и да ми взимат кръв  :D но ще дебна пак. Тъкмо е във Везни. Всеки 2г дебна и нищо.
Яя,разглеждали сме ти солара с асц в 25*на везни,възможно е Меркурий нещо да случва там,нали се обърна в този градус ,а при теб е у9,у11 домове.Плутон ако е в 12 дом,би трябвало на около 4/5 годинки когато си била ,да има събитие някакво в семейството,или ти да си боледувала на тази възраст.

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #2068 -: Октомври 05, 2021, 10:23:28 pm »
Сафо е права - друго я усетя, я не, обаче Марс на Ац. и квадратура към АЦ и Луна- винаги!
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #2069 -: Октомври 06, 2021, 09:29:32 pm »
Акрукс, записана съм с АЦ в 27гр. С приятелка си играхме и ректифицирахме до 25гр на АЦ.
Астроложка по 5 от 6 събития ми ректифицира до 21гр на АЦ с Плутон там, поради продължително раждане на майка ми. Което вече ми измества осите и някои планети по домове. Но, както казах, не се разпознавам така.
Сафо, боледувах пролетта на 8г., не на 4/5.
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински