Автор Тема: Ретрограден Меркурий  (Прочетена 268459 пъти)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #225 -: Юни 13, 2014, 11:50:55 pm »
Има опция за промяна в менюто с програмте, ще пробвам да възстановя авирата в предишния й вид.

А досадните реклами вече изскачат и на страницата на абв.бг. Плъзнали са навсякъде. Тая вечер всичко ми тръгна наопаки, не трябваше въобще с това да се занимавам.
« Последна редакция: Юни 13, 2014, 11:53:24 pm от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Diyana

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1702
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #226 -: Юни 13, 2014, 11:59:15 pm »
Не е нужно да пипаш авирата така, в линка, който ти пуснах, има как да се промени от контролния панел - с упътване в картинки. Но за целта трябва да си разкарала адклинъра, както ти е написала Тъндър - първо
double click on adwcleaner.exe to run the tool.
Click now on Uninstall, then confirm with yes to remove AdwCleaner from your computer.
De omnibus dubitandum est

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #227 -: Юни 14, 2014, 12:26:25 am »
Да, сега пробвах - деинсталирах и него. Успях да възстановя и уеб протекшън на авирата. Благодаря.  :)
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #228 -: Юни 14, 2014, 12:58:38 am »
да питам нещо по същество- някой от вас започвал ли е работа на ретро Меркурий и какви последици има

Мисля, че веднъж ми се беше случило. Започнах с голям оптимизъм и симпатии към работодателя - препоръчаха ми го като свестен и добър, а се оказа гнила работа. Една година изкарах там без договор (в офис), след първите няколко месеца всичко се влоши.

Ха, как можах да забравя! И сегашната си работа намерих по ретро Меркурий, всички бяхме назначени тогава - просто нямаше как да се избегне. Като цяло съм доволна от условията, които ми е предложил работодателят, но всичко друго е... знаете как върви, вече много пъти съм го коментирала - под всякаква критика, ако го сравнявам с всички предишни екипи. Чувствам се като в детски кръжок - с хора, които всеки ден научават нещо ново - все елементарни неща, които по принцип е редно да се знаят.

Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #229 -: Юни 14, 2014, 11:42:54 am »
Твоят въпрос ме накара да се замисля - може би наистина не е било добра идея да стартираме по ретро Меркукий. Не за мен лично, а за целия екип, за неговата работа. Минаха две години, а фирмата не е мръднала, няма никакво развитие.

--
По снощния въпрос - днес отново съм с уеб протекшън, не излизат никъде никакви реклами.
« Последна редакция: Юни 14, 2014, 11:45:14 am от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Mirabella

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1880
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #230 -: Юни 14, 2014, 12:00:03 pm »
Аз си стартирах блога по ретро Мерк и почти не съм писала в него. Тая работа с ретро Меркурий май си действа. ;D Днес дребни технически неуредици на работа, нищо сериозно.
Една позната получи интересно предложение за работа. Тя е новолунна стелиумна Дева - светилата, Венера, Марс и Меркурий в началото на Дева. Нямам час на раждане.

ThuNdeRGoDDeSS

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1087
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #231 -: Юни 14, 2014, 12:06:52 pm »
Моя блог също съм го стартирала по ретро Меркурий. Както и страницата ми във фейсбук! Но за тази страница толкова се ядосах, че я спрях временно, изчаках месец май някъде за една хубава благоприятна елекция и я пуснах пак.  :012: :012: :012: И наистина нещата се раздвижиха повече покрай нея, въпреки че сега нямам време да се занимавам. Блога думи нямам - вече е на три години, не знам, някъде 70 поста имам общо, което може да звучи скопосано, но реално погледнато, толкова много обичам да пиша, че това е много малко - би трябвало да са толкова годишно. Та така с ретро Меркурий начинанията.

Иначе Лили, хубаво, че ти се е оправил компа както трябва, при ретро Меркурий при мен така става - в един момент нещата изглеждат много заплетени, после сами се оправят. Вчера като правих картата за новолунието, първо я прекарах през SolarFire, после я направих астрокомска - не знам защо, но имаше разлика един час, хахахах, а съм задала абсолютно същите географски координати за построяването и на двете карти. Така и не разбрах от какво е това, просто се примирих. Иначе картите са напълно идентични - просто солар-а казва че новолунието било в 10:08, а астрото - в 11:08.  :D :D :D

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #232 -: Юни 14, 2014, 12:18:09 pm »
Иначе Лили, хубаво, че ти се е оправил компа както трябва, при ретро Меркурий при мен така става - в един момент нещата изглеждат много заплетени, после сами се оправят.

А хем вече зная, че около полунощ, когато съм вече преуморена и с тотално блокирана мозъчна функция, особено в края на раб. седмица, не е най-доброто време да правя и инсталирам нещо на компютъра. И друг път се е случвало така да се тръшна в 12 или 1 през нощта. А по това време вече и главата не ме слуша. Днес станах с нови сили и нещата не изглеждат толкова трагично, каквито ми се сториха снощи.  :012:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #233 -: Юни 14, 2014, 12:22:38 pm »
Интернетът от вчера ми е в патологично състояние ... Едвам - едвам зарежда форума - нищо друго!  :91: :banghead:

Diyana

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1702
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #234 -: Юни 14, 2014, 10:42:51 pm »
да питам нещо по същество- някой от вас започвал ли е работа на ретро Меркурий и какви последици има

Проверих си всичките стартове от последните 15-тина години - няма ретро Мерк. При партньора ми - десетина и нагоре договора - само един по стационарен мерк - там му се закучиха нещата и при ретрофазата на меркурий следващата година преподписва договор за същата корпорация, но при различни условия, длъжност и т.н.
De omnibus dubitandum est

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #235 -: Юни 14, 2014, 10:50:34 pm »
Днес си говорих по телефона с едно момиче и изведнъж гласа и изчезна и спрях да я чувам. Затворих й и пак я набрах и си я чувах, след 5 мин разговор отново се появи същия проблем и изкрещях РЕТРОГРАДЕН МЕРКУРИЙ да ти *** майката. :D :D
В последствие разбрах, че само аз не съм я чувал, а тя се е любувала на моите псувни. :D Но и нея доста я изтормози той - зодия близнаци е. ;D

Babyblue

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 698
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #236 -: Юни 14, 2014, 11:00:24 pm »
Това ретроградие,май е доста осезаемо за всички.

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #237 -: Юни 14, 2014, 11:21:35 pm »
Нещо не ми понася.Чувствам се изнервена и безсилна от пакостите на Меркур.Чак ми се доревава от иронията на съдбата в лицето на този крилат малък гей.Дори от Плутон не съм изживявала такъв стрес.

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #238 -: Юни 14, 2014, 11:25:31 pm »
И аз тия дни направо се чувствам лабилен. Тази седмица в даскалото ми разказаха играта този стрес от изпитвания и разни други тъпотии .. ;D
И колкото повече такива случки се съберат, толкова по - лесно нервите ми се опъват.  :banghead:
Сега се изнервям на неща, които по принцип не ми правят никакво впечатление ...  :lol_hitting:

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #239 -: Юни 14, 2014, 11:34:28 pm »
Обаче мен ме избива на агресия от безсилие,за да се успокоя бих убила някой.Явно овенските ми марс ,Венера не са добре.Не ретрото е коварен за всички.Ще ми се пръсне процесора вече,съвсем се бъгнах.