Автор Тема: Ретрограден Меркурий  (Прочетена 268672 пъти)

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #495 -: Октомври 20, 2014, 04:44:07 pm »
Здравейте , качвам картата си с транзитите за днес, отново поредното отложено интервю за днес, просто съм в ужас от толкова кандидатсване за работа и не можем да влезем в реален контакт .... не знам ретро меркурий ми такова майката, дали с тази венера утре тригон Асцедента , ще направим контакт?

просто кандидатсвам , явяват се с желание за контакт и след това из4езват в дън земя....
« Последна редакция: Октомври 20, 2014, 04:48:58 pm от greg07 »

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #496 -: Октомври 20, 2014, 05:07:43 pm »
Грег, трябва да ти е заложена скорошна професионална промяна и по други техники, само по текущи транзити е трудно да се предскаже започване на работа. За да проработят, нещо трябва да ги отключи, иначе има доста благоприятни транзити, които отминават безрезултатно.

В момента тече юпитерова опозиция към Слънцето - може и да се яви нова възможност, скоро транзитният Марс ще пресече Десцендента - залагай на повече активност, ти да си по-инициативната страна.

По сидерал Сатурн скоро ще смени знака - след 24ия градус, може и тогава да се отпушат нещата при теб.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #497 -: Октомври 20, 2014, 05:28:45 pm »
той квадрата на сатурн отмина вече , края на септември и повече няма да идва , поне така си мисля , той ве4е е на 22 градуса и нещо, но наистина с този Меркурий върху СЛВ , просто не ми се говори вече, при положение че имахме уговорен час, ина4е Лили и по солар и дирекции сега трябва да настъпи момента. Не само транзити сме гледали , но уви , Ретромерк е просто ....
тотално объркване :91:

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #498 -: Октомври 20, 2014, 06:57:13 pm »
Грег, сатурновите транзити искат да се изгради добра организация и разумен подход, Сатурн мрази хаотичността и непоследователността и тогава създава спънки и ограничения. Но когато избереш по възможност най-разумното и премислено решение, съобразено с обстоятелствата, ще получиш своя шанс - най-добрия с оглед на текущата ситуация.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #499 -: Октомври 20, 2014, 10:55:14 pm »
много ви благодаря Акрукс и Лили , това е вярно че сатурн изисква голяма прецизност , много ви благодаря за помоща. Да ви кажа нещо да се посмеете, за една от работата , момичето което правеше интервюта е катастрафирало , леко (слава богу ) и сега отново запо4ват избор на хора. този ретро меркурий :) много благодаря отново и на двете

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #500 -: Октомври 21, 2014, 08:55:24 am »
Това му харесвам на ретро Меркурий, че почти всеки път идват за превод идентични документи, само сменяш датата и имената. И вземаш същите парички. ;D
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #501 -: Октомври 21, 2014, 12:01:54 pm »
Забелязвам, че по ретро Меркурий стават най-глупави автомобилни катастрофи. Днес катастрофира автобус от линията, с която ежедневно пътувам. А можех да съм в него, но реших да хвана маршрутка. Разбрах, че има и пострадали. Някаква кола му е пресякла пътя.

Вчера една кола с див селянин вътре за малко да ме прегази на зелено на пешеходна пътека – нямаше завой, караше направо с бясна скорост без да му пука, че кара на зелен светофар. Спря на сантиметри от мен, изгледах го злобно и му посочих с пръст зеления светофар. Естествено, не се сдържах и викнах “малоумни селяни“, но на такива не им пука на канчето как ги назоваваш - те такива са по произход, по манталитет, по начин на мислене!
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #502 -: Октомври 21, 2014, 07:42:32 pm »
Вчера и днес ме потърсиха двама стари мои клиенти. Единият не се беше появявал от 2009та. Другата е по-отскоро, но с нея рядко се срещаме, а сега се оказа, че офисът й е на същия етаж и в същата сграда, където е моята нова работа.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Love-me

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 175
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #503 -: Октомври 22, 2014, 05:05:46 pm »
Лили, като те чета ми се струва, че никак не ти се ще Меркурий да става директен.  ;)
Serve, love, give

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #504 -: Октомври 22, 2014, 06:49:39 pm »
По ретро Меркурий проблеми рядко съм имала, дори не се сещам за дребни недоразумения. Днес ми се издължиха с един стар хонорар, от средата на лятото се трупа. Но това не е от ретро фазата, а защото повдигнах въпроса и бях доста настоятелна. Но по пътя хонорарът потъна в един магазин за обувки и чанти.  :043:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Just_a_Dream

  • Гост
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #505 -: Октомври 23, 2014, 03:24:34 pm »
От самото начало на ретро Меркурий прекратих комуникацията си с майката на моя мъж след остър скандал с нея. Най-лошото е че живеем под един покрив с родителите на мъжа ми и се правим, че не се познаваме като се разминем по коридорите.
« Последна редакция: Ноември 11, 2014, 01:36:06 pm от Just_a_Dream »

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #506 -: Октомври 23, 2014, 03:31:40 pm »
Дрийм, това са рисковете на съжителството под един покрив с родата на половинката.  ;)

Ако не искате да бъдете обезпокоявани, изнасяте се в самостоятелно жилище - под наем или собствено, но за съжаление далеч не всеки може да си го позволи.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #507 -: Октомври 23, 2014, 03:46:59 pm »
Ако е нямало кой да гледа детето през почивния ден, може затова да го е довела. Или просто за да пообщува с бабата и дядото... Дрийм, не очаквай хората да се съобразяват, включително роднини - всъщност те го правят най-рядко.  ;D
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #508 -: Октомври 23, 2014, 03:56:36 pm »
Дрийм... тя е баба, а момичето й е внучка, не е съседско дете. Връзката от баби и дядовци към внуци е... доста повече отколкото на бабата като родител към собствените и деца. Помисли си, ако майка ти вземе детето ти (права, кръвна връзка) и то пречи на някой друг, който на всичкото отгоре ти живее в къщата и ти дава тон в посоката ...
Бъди по-толерантна, не винаги е оправдано да се скараш с майката на мъжа си, освен, ако няма и други съществени проблеми.  :38:
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12554
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #509 -: Октомври 23, 2014, 04:18:57 pm »
Greg07, гледай, когато Луната е във Водолей,Близнаци, Стрелец, Лъв в началните градуси и тогава се явявай на интервю.  :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“