Автор Тема: Ретрограден Меркурий  (Прочетена 268467 пъти)

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #526 -: Януари 15, 2015, 02:49:17 pm »
Мерка нали все още е директен? Понеже трябва да взема важно решение относно работата си.

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #527 -: Януари 15, 2015, 07:51:45 pm »
Веско, директен е, но май е в ретро сянка.

Стига й трепери на работата:)
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

Happy58

  • Гост
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #528 -: Януари 19, 2015, 03:50:53 pm »
този малък шегобиец ми скрои първия номер, нищо че още не е ретро :)

Happy58

  • Гост
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #529 -: Януари 19, 2015, 03:54:16 pm »
но е в сенчестата зона на ретроградие

да, знам, ама ми се искаше да не е точно така :) - сега да плача ли, да се смея ли ... м...а му  :d030:

Happy58

  • Гост
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #530 -: Януари 19, 2015, 07:27:23 pm »
кажи какво се е случило, така без да знаем откъде  да разберем за смях ли е

нали по-горе коментирахме, че на 21 (при ретроградието) трябва да изпращам 3 камиона за Германията. Е, хубаво, ама шефа каза днес - "не може на 21, ще ги изпращате на 29". Да, ама на 29 човека, който ще е на място при контейнерите и ще се занимава с цялата тази олелия, трябва да влиза в болница за 2 дни - и сега ще се наложи да се измъквам от ситуацията .... камионите и те уредени ..... добре, че крана го забавих.

ей такива ми ги прави   :P :P :P :P и ми се смее горе от небесата :)

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #531 -: Януари 22, 2015, 08:33:37 pm »
Мой Меркурий е стационарно-директен в наталната карта.
При вчерашното стационарно положение на Меркурий изкристализираха мисли и действия, които съм направила при предното ретроградие на Меркурий.
Малко следварително го видях това. Пуснах се по някакъв порив. После разгледах как се е появил и защо.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #532 -: Януари 22, 2015, 10:15:25 pm »
Офффффффффффффффффффффффффффффффффф, днес си скъсах дънките ... Сега направих поръчка и вместо една бройка направих 3 ...........  :043: :lol_hitting: :lol_hitting: :lol_hitting: :lol_hitting: :lol_hitting: :lol_hitting: :lol_hitting: :lol_hitting: :lol_hitting: :lol_hitting:

Хем ми е смешно, хем искам да строша нещо ...  :012:

На фиксиран ретро Меркурий съм забелязал, че при мен е най - зле ... помня една такава фаза в скорпион ... ужас.  :012:
« Последна редакция: Януари 22, 2015, 10:28:50 pm от Теодор »

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #533 -: Януари 23, 2015, 07:11:24 am »
Просто се обади и коригирай бройката

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #534 -: Януари 23, 2015, 10:53:35 am »
Реших да рискувам и няколко часа преди Меркурий да стане ретро си поръчах четката Tangle Teezer от един онлайн магазин за козметика. Пристигна днес сутринта, което е супер бързо, предвид това, че изпращат продуктите от чужбина. И за първи път съм доволна, досега винаги е имало издънки в ретро фазата...

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #535 -: Януари 26, 2015, 01:55:45 pm »
Майката на Меркурий да се чувства поздравена от мен! !!! !!!!!!!!!

Just_a_Dream

  • Гост
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #536 -: Януари 26, 2015, 02:05:59 pm »
Офффффффффффффффффффффффффффффффффф, днес си скъсах дънките ... Сега направих поръчка и вместо една бройка направих 3 ...........  :043: :lol_hitting: :lol_hitting: :lol_hitting: :lol_hitting: :lol_hitting: :lol_hitting: :lol_hitting: :lol_hitting: :lol_hitting: :lol_hitting:

Хем ми е смешно, хем искам да строша нещо ...  :012:

На фиксиран ретро Меркурий съм забелязал, че при мен е най - зле ... помня една такава фаза в скорпион ... ужас.  :012:
От български или чужд сайт ги поръча? Ако са от български е лесно-можеш да върнеш излишните и да заплатиш само пътните им разноски. Ако са от чужд сайт-пиши им веднага. Рядко пращат продуктите на същия ден. Ако не си получил съобщение, че са диспачнати-имаш шанс. Чуждите търговци обикновено са много коректни и любезни  :72:

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #537 -: Януари 26, 2015, 02:25:50 pm »
От български или чужд сайт ги поръча? Ако са от български е лесно-можеш да върнеш излишните и да заплатиш само пътните им разноски. Ако са от чужд сайт-пиши им веднага. Рядко пращат продуктите на същия ден. Ако не си получил съобщение, че са диспачнати-имаш шанс. Чуждите търговци обикновено са много коректни и любезни  :72:
Веднага им пратих майл на емаг, но не ми отговориха! Щях да им звънна, но ми казаха, че няма проблем да върна ненужната бройка, когато speedy пристихнат на адреса ми ... Да, но преди малко куруера дойде и научих, че за 3-те кутии има само един баркод .... Т.е трябва да платя и 3-те, а после да звъня на емаг, за да върна поръчката ... Но знае ли човек дали няма да ми направят проблем и затова върнах цялата поръчка ... Само и само да съм си вкъщи днес не си записах час за подстригване, а сега звъннах и няма свободни часове повече ...

Отделно днес трябваше една учителка да ме оформи ... Снощи 2 часа зубрих уроци по право(дето го ненавиждам) и точно днес жената решила да отсъства от училище и ще трябва утре да я гоня по коридорите ... а имам планове да пътувам утре ... не знам как ще съвместя всичко... Трябва и да се подстрижа!  :85: Заприличал съм на извънземно с тази коса ...  :72:
« Последна редакция: Януари 26, 2015, 02:27:49 pm от Теодор »

Just_a_Dream

  • Гост
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #538 -: Януари 26, 2015, 02:33:06 pm »
Абе важното е че си оправил проблема с поръчката. Туй за прическата е бял кахър  :29:

Happy58

  • Гост
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #539 -: Януари 26, 2015, 02:34:22 pm »
Веднага им пратих майл на емаг, но не ми отговориха! Щях да им звънна, но ми казаха, че няма проблем да върна ненужната бройка, когато speedy пристихнат на адреса ми ... Да, но преди малко куруера дойде и научих, че за 3-те кутии има само един баркод .... Т.е трябва да платя и 3-те, а после да звъня на емаг, за да върна поръчката ... Но знае ли човек дали няма да ми направят проблем и затова върнах цялата поръчка ... Само и само да съм си вкъщи днес не си записах час за подстригване, а сега звъннах и няма свободни часове повече ...

Отделно днес трябваше една учителка да ме оформи ... Снощи 2 часа зубрих уроци по право(дето го ненавиждам) и точно днес жената решила да отсъства от училище и ще трябва утре да я гоня по коридорите ... а имам планове да пътувам утре ... не знам как ще съвместя всичко... Трябва и да се подстрижа!  :85: Заприличал съм на извънземно с тази коса ...  :72:

При мен също е купон - :) - просто се успокой и изчакай да видиш, как точно ще благоволи Меркурий да ти даде желаното. Нали знаеш, че колкото повече се дърпаш, толкова повече се затяга примката.