Автор Тема: Ретрограден Меркурий  (Прочетена 268595 пъти)

Happy58

  • Гост
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #720 -: Май 18, 2015, 10:55:24 pm »
Още нищо не се е случило, все ще ги навържем някак. Ако нещо пропадне не по моя вина /то се знае защо/, зная как да се защитавам. Не е чак толкова трудно да се защитиш срещу некомпетентен човек.

Най-гадното в тази фирма е, че по-глупавите и некомпетентните с все сили се стараят да смачкат и злепоставят по-опитните и по-интелигентните. Не знам как е в столицата, но с такова поведение тук ми лъхат на див провинциализъм /да не се изказвам още по-грубо/.

Що ли се хабя и аз ....

Късмет! :)

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #721 -: Май 18, 2015, 11:07:17 pm »
И аз осъмнах и съм спала има-няма 4ч., но пък станах и хукнах по задачи- цял ден навивам километраж с кракомобила в жегите- ръкавчето на блузката ми се отбеляза на ръката, която хвана тен  :012:  като се прибрах пих чаша домашна лимонада- лимон/мед/чешмяна вода и се почувствах мн.добре от ходенето 3ч.- липсваха ми само туристически щеки, та се подпирах ту с една ръка на кръста, ту с друга  :)

аз се чудих къде си Акрукс , днес наистина ми домъчня за теб по обяд ...

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #722 -: Май 18, 2015, 11:08:27 pm »
ее, хайде, дано да се отпуши сега ...

Дано Хепче

Аз тогава толкова им се молих ... като си спомня , а какво нещо е живота, не прощава никому

Happy58

  • Гост
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #723 -: Май 18, 2015, 11:13:10 pm »
Дано Хепче

Аз тогава толкова им се молих ... като си спомня , а какво нещо е живота, не прощава никому

с това отношение като нищо ще изгубиш и тази работа ....

кажи благодаря, върши си съвестно работата и не се ври в божиите дела :)

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #724 -: Май 18, 2015, 11:18:54 pm »
Приемам забележката.

Всичко е още идея, днес говорих само с момичето от Човешки ресурси , изобщо не знам дали ще ме поканят за интервю или какво ще решат... всичко за сега е само хипотетично.

Дано стане наистина.
 
Съжалявам ако съм прозвучал гадно, само ми направи впечатление.

Happy58

  • Гост
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #725 -: Май 18, 2015, 11:46:17 pm »
Приемам забележката.

Всичко е още идея, днес говорих само с момичето от Човешки ресурси , изобщо не знам дали ще ме поканят за интервю или какво ще решат... всичко за сега е само хипотетично.

Дано стане наистина.
 
Съжалявам ако съм прозвучал гадно, само ми направи впечатление.

просто го приеми като втори шанс за теб и толкоз  :58:

3apa

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 99
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #726 -: Май 19, 2015, 08:03:02 am »
Ретрото го започвам с успиване :)
Вчера, на стационарна фаза и нова Луна, подписах нов договор с мобилен оператор и пуснах заявление за спиране на други 4 към друг мобилен оператор. Вторите не бяха много щастливи и се цупиха през цялото време, но техен проблем. Почти месецме мотаят с преподписване на договори и крайно некомпетентни служители. Чудя се дали да не пусна и една жалба, ама Меркурии стана много ретро и май резултат няма да има.

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #727 -: Май 19, 2015, 08:53:30 am »
Аз бих пуснала жалбата-стига да имаш основания

Oposit

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 872
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #728 -: Май 19, 2015, 11:11:07 am »
Стационарното обръщане при майка ми стана в/у средна точка Слънце/Меркурий,на по 5* от тях-сутринта тръгна на кратък път /за 1 час/до съседен град за подпечатване документи от ТЕЛК,но като се качила се оказало ,че забравила документите на пейка,като се върнала ги нямало,така,че се завърна безславно като един ретро Меркурий :57:

Mirabella

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1880
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #729 -: Май 19, 2015, 12:16:41 pm »
По ретроградно стационарен Меркурий от агенция "Митници" решили да инсталират нов софтуер. Резултатът - 10 км. опашка на КПП "Кулата".

Eaglet

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 238
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #730 -: Май 19, 2015, 03:21:05 pm »
Мен най- ме е яд, че соларът ще ми е с тоя сегашен ретро мерк и като капак асцедентът му в 0 градуса Дева, попадащ в 12 натален  :lol_hitting: Мислех, ако мога да променя асцедента като съм извън БГ, но ретроградността на Меркурий няма как да сменя  :)

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #731 -: Май 19, 2015, 03:48:00 pm »
Мислех, ако мога да променя асцедента като съм извън БГ
Това също не е за пренебрегване, ако можеш да си го позволиш.
Макар че астролозите не са единни дали ще окаже влияние - някои казват, че соларът действа за мястото, където човек живее през цялата соларна година, не за мястото, където е прекарал рождения си ден.

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #732 -: Май 19, 2015, 05:08:34 pm »
По ретроградно стационарен Меркурий от агенция "Митници" решили да инсталират нов софтуер. Резултатът - 10 км. опашка на КПП "Кулата".

Ей, няма да се научат да се съобразяват с планетните цикли :)

Кофти, добре че нямам пътища в тая посока, оня ден висях 15 мин на калотина и ми се видяха много

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12554
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #733 -: Май 19, 2015, 08:43:15 pm »
Как се тълкува ретро Меркурий в Близнаци секстил Юпитер, със Слънце в Телец ?  :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #734 -: Май 19, 2015, 09:41:02 pm »
Ами ето как-обраха банка в Айтос
Ама още не знаят, че ще ги хванат