Автор Тема: Ретрограден Меркурий  (Прочетена 268768 пъти)

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #840 -: Юни 03, 2015, 09:19:23 am »
Като по план работи при мен ретро Мерка в 3-ти дом в комбин с Марс :012:

Кавги, разправии, неприятности, разочарования от близки...
Комп. ми се зарази с троянски кон, който ми криптира всички запаметени файлове до момента на компютъра. Добре че повечето неща са на флашка, но пак отидоха няколко ценни документа. Ще заминава на преинсталация.
« Последна редакция: Юни 03, 2015, 10:44:36 am от romantica »

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #841 -: Юни 03, 2015, 10:51:04 am »
Романтика, виж дали това ще ти е от помощ. Иначе преинсталирай, щом не е голям проблем.

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #842 -: Юни 03, 2015, 12:23:11 pm »
Reptil, благодаря!

Оф, тея хакери :91: "Господ здраве да им дава"!!!


Happy58

  • Гост
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #843 -: Юни 04, 2015, 11:28:09 am »
Сега забелязвам, че Мерка ще обърне на 1 гр от Антивертекс - това дали е меродавно? Или 1 гр е много за точка/Антивертекс?

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #844 -: Юни 04, 2015, 04:08:33 pm »
При мен си продължава върволицата от хора в работата, а днес получих от НОИ цели 7 лева, някакво доплащане за стари болнични. Меркурий ми управлява и втори дом.
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Happy58

  • Гост
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #845 -: Юни 04, 2015, 04:17:26 pm »
При мен си продължава върволицата от хора в работата, а днес получих от НОИ цели 7 лева, някакво доплащане за стари болнични. Меркурий ми управлява и втори дом.

лелеее, Тери, ми ти сега с тез много пари .... направо ще те мислим  :57: :57:

обаче пък си работи  :08: - малко/много - тва е :)

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #846 -: Юни 04, 2015, 04:18:42 pm »
Много са - пред доплащаха някакви 1 лев или 1.50 лв. :012:
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #847 -: Юни 04, 2015, 10:28:56 pm »
не вярвам да е само от единия Мерк, аз също съм с Мерк в дева, е, вярно, че не е ретро, но е в сянката на ВРФ, та мисълта ми е, че също съм потърпевша на една дребна женица с ретро Мерк в дева, но не е от Мерка- нейн Непун се паркирал върху моята Венера У2 във 2д, а при мен нали Нептун е У7- колежка, но и явен враг. Нямаше да ми пука, ако не ме товари финансово нейното зарибяване.

Стига бе, бая хора ще са ти проблемни с тоз паркинг :)

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #848 -: Юни 04, 2015, 10:43:29 pm »
Това ретроградие малко ме изненада. Върна ми много дребен заем от преди година, да не е и повече.  :85: Който бях отписала и забравила отдавна.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

adelina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 800
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #849 -: Юни 05, 2015, 08:13:48 am »
И при мен се прояви снощи си забравих ключовете на шкафчето в работата , а предната вечер работната тениска .

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #850 -: Юни 05, 2015, 12:15:43 pm »
Днес пак бях въвлечена в разправии поради допуснати от други хора грешки. И клиентът се оказа едно мрънкало, но имаше право. Ама иди му обяснявай, че тук всеки гледа да прехвърля топката у друг, никога за нищо не са виновни.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #851 -: Юни 05, 2015, 02:13:20 pm »
Мерка още ли е ретро? Вчера ми звъняха от НАП и се оказа, че имам стара осигуровка за плащане, че и лихви са се натрупали. Голям смях, няма що.
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #852 -: Юни 08, 2015, 12:45:04 pm »
В петък, когато малкият мошеник тръгва директен, ще може ли да се правят вече покупки? Имам нужда от нови обувки и панталони и дори от фланелка, понеже повечето ми дрехи са вече стари и по-лесно се късат, а не искам да сбъркам с покупките. Ще трябва също да си намеря подходящи преди Венера да тръгне ретро, понеже миналата година през зимата, когато беше и си купих зимни обувки, за 2 месеца се разкапаха.

Happy58

  • Гост
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #853 -: Юни 08, 2015, 12:49:29 pm »
В петък, когато малкият мошеник тръгва директен, ще може ли да се правят вече покупки? Имам нужда от нови обувки и панталони и дори от фланелка, понеже повечето ми дрехи са вече стари и по-лесно се късат, а не искам да сбъркам с покупките. Ще трябва също да си намеря подходящи преди Венера да тръгне ретро, понеже миналата година през зимата, когато беше и си купих зимни обувки, за 2 месеца се разкапаха.

по-добре отложи с няколко дена - все пак е стационарен тогава

аз по ретро сега си купих доста неща заради предполагаемото пътуване и вчера се оказа, че скъпия панталон вече ми е широкичък - няма го този ефект, който имаше при покупката  :d030: (сега Рени ще ме контрира, че е заради Юпитер във 2 дом :) )

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #854 -: Юни 08, 2015, 12:52:49 pm »
Оф аз пък каква глупост направих  :57: Бях на гости при баба тия дни и ме накара да набера магданоз и а диването съм го объркала с листата на морковите  :D Леле много съм зле, познавам го аз магданоза ама не знам защо така се обърках  :57: