Автор Тема: Фирмена астрология  (Прочетена 7073 пъти)

Smarta

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 537
Re: Фирмена астрология
« Отговор #15 -: Февруари 14, 2014, 03:13:15 pm »
Смарта, от значение е и името на фирмата, както и каква е дейността. Нумерологията, също може да ти даде отговор на много въпроси като се изследва жизненият цикъл
Това също е идея, но аз не я познавам тази наука.

Happy58

  • Гост
Re: Фирмена астрология
« Отговор #16 -: Февруари 23, 2014, 01:33:33 pm »
В книгата си Бил Меридиън разсъждава по следния начин относно часа - тъй като една фирма реално се създава, за да работа навън, в обществото, съвсем пормално е, слънцето на картата да бъде отгоре, затова той взимаше май 8ч сутринта (свързваше го и с отварянето на борсата - за първото листване на акциите). Ако такъв подход ти помага ......

Smarta

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 537
Re: Фирмена астрология
« Отговор #17 -: Февруари 23, 2014, 02:04:55 pm »
Това е хитро. Ще пробвам и така. Малко съм изоставила тази тема - зрее. :)

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Фирмена астрология
« Отговор #18 -: Ноември 26, 2014, 12:48:11 am »
Мисля,че тук е мястото да кача картата на сключено споразумение .
Часът на края на преговорите и самото сключването е приблизително този.В последните доуточнения пропуснах да забележа точното време.
Ако имате желание споделете какво виждате.Сключих го спонтанно,без въобще да е планирано.
Не мога да изложа същността му,но е доста съзаклятническа  :012:  за развитие по 10Д,като са предвидени също парични постъпления.  :012: ;)
 Другата страна също като мен е с мажорни аспекти между тежките планети,на което разчитам.Синастрията ни е напрегната(разчитам и на това),но което "ни събира" са подобните планетарни "цветове".  ;)
« Последна редакция: Ноември 26, 2014, 01:09:58 am от Дракониада »
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Happy58

  • Гост
Re: Фирмена астрология
« Отговор #19 -: Ноември 26, 2014, 09:22:07 am »
Драки, не знам какво точно очакваш да ти кажем, но това, което виждам, е наблягането на Нептун - квадратите към У1 и Слънце, както и че Марс, който всъщност управлява затворен знак в 12 дом, е точно на МС. Ако споразумението не е свързано с дейности по Нептун, предполагам, че в един момент може да откриеш, че е имало някакво заблуждение, лъжа, нещо скрито. Бих могла да кажа по-точно значението му за теб лично, ако ти знам датата на раждане. То и самия ден нумерологично си е доста "нептунов" :)

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Фирмена астрология
« Отговор #20 -: Ноември 26, 2014, 10:35:41 am »
Дракониада, прецакала си се :)
Ще даваш повече труд от другата страна, особено ако тя/те имат мажорен аспект сатурн/юпитер, те са облагодетелствани
И нещо недоуточнено може да създаде бъдещ проблем

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Фирмена астрология
« Отговор #21 -: Ноември 26, 2014, 12:32:47 pm »
Много ви благодаря Папи,Хепи! Още не съм имала време да обърна внимание на картата.Надявам се,че днес ще мога да видя внимателно какво имате предвид.
Рару,аз имам Сатурн/Юпитер тригон,а партньорът секстил между двете планети.В картата е квадратура,което неочаквано напук на правилото,че няма просперитет при квадратура Юпитер/Сатурн/Плутон,ми хареса.Помниш ли шампионите тежка категория,които разглеждахме и как им бяха аспектите между тежките планети? ;) Рискът не е огромен,не съм заложила живота си на карта и ще изгубя само сума пари,която ще преживея.
Темата е Нептунова,8Домна и Марсова.Интересува ме не бързината,а операцията да стига до успех.
Картата ми хареса-има много гориво в нея.Ще изследвам(е) астрологично,което също много ме радва. :) В последно време няма какво да слагам под микроскопа и ми е гадно
« Последна редакция: Ноември 26, 2014, 12:35:10 pm от Дракониада »
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Фирмена астрология
« Отговор #22 -: Ноември 26, 2014, 01:00:15 pm »
Мисля,че тук е мястото да кача картата на сключено споразумение .
Часът на края на преговорите и самото сключването е приблизително този.В последните доуточнения пропуснах да забележа точното време.
Ако имате желание споделете какво виждате.Сключих го спонтанно,без въобще да е планирано.
Не мога да изложа същността му,но е доста съзаклятническа  :012:  за развитие по 10Д,като са предвидени също парични постъпления.  :012: ;)
 Другата страна също като мен е с мажорни аспекти между тежките планети,на което разчитам.Синастрията ни е напрегната(разчитам и на това),но което "ни събира" са подобните планетарни "цветове".  ;)
В случая коя страна е по седми и коя по първи дом?

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Фирмена астрология
« Отговор #23 -: Ноември 26, 2014, 01:29:45 pm »
Дракониада, наскоро писах, че когато в натала бенефик е в аспект с планета, дори при негативен аспект по транзит, нещата са ок
В случая се надявам твоят натален тригон да е по-силен от техния секстил

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Фирмена астрология
« Отговор #24 -: Ноември 26, 2014, 11:38:05 pm »
Дракониада, наскоро писах, че когато в натала бенефик е в аспект с планета, дори при негативен аспект по транзит, нещата са ок
В случая се надявам твоят натален тригон да е по-силен от техния секстил
Разходящ секстил между Сатурн Риби/Юпитер Телец са те,а аз съм сходящ тригон Юпитер Водолей/Сатурн в Близнаци.  :D Стана ми смешно като се замислих за достойнствата по знак на планетите.Рару,благодаря!  :)

В случая коя страна е по седми и коя по първи дом?
:38: Не съм сигурна как се гледат тези карти.Ако се гледат на принципа на обикновен натал я харесвам,дори много.Но ако се гледат като хорарите-ТИ си специалистът.  :012: :-*


Дракониада, прецакала си се :)
Ще даваш повече труд от другата страна, особено ако тя/те имат мажорен аспект сатурн/юпитер, те са облагодетелствани
И нещо недоуточнено може да създаде бъдещ проблем
Тук си права-аз съм главното действащо лице,организаторът и самата идея е моя.Повечето труд наистина ще е от моя страна,защото перфекционистът съм аз и трябва да контролирам правилното и сигурно изпълнение(това ми е много важно).Капиталът е равни части.Със същия партньор имаме няколко успешни,"проекта" и е човек,с който сме допускали малки грешки в съвместните си дейности,но те не са обръщали колата.Резултатите са били много задоволителни.

Драки, не знам какво точно очакваш да ти кажем, но това, което виждам, е наблягането на Нептун - квадратите към У1 и Слънце, както и че Марс, който всъщност управлява затворен знак в 12 дом, е точно на МС. Ако споразумението не е свързано с дейности по Нептун, предполагам, че в един момент може да откриеш, че е имало някакво заблуждение, лъжа, нещо скрито. Бих могла да кажа по-точно значението му за теб лично, ако ти знам датата на раждане. То и самия ден нумерологично си е доста "нептунов" :)
Сега отново,Хепи-мисля,че  съм по-бодра от снощи.  :012:
В картата много ме обнадеждават квадратурите Сатурн/Нептун,Сатурн/Юпитер,а Плутон/Уран не знам дали ще се усети,но Луната усеща всичко. ;)  Защо ме обнадеждават?-защото в картата си имам тригони и сякаш не се движа.Завидях на хората с квадратури,честно!Там,където са ми квадратурите в картата имам развитие,за разлика от темите (домове,управление и участници) на тригоните. Рецепциите ЮпитерУ8/СлънцеУ5   и Плутон(МарсУ7)/Сатурн(У10) също много ми харесват.
У1 в 8Д също не ме притеснява,понеже целта е 8 и 10Д,а една женствена и авантюристична Венера там и е мястото.


 Една мисъл ми дойде,че всяка карта е изключително неподходяща за едно,съвършена за нещо друго и без никакво отношение към нещо трето.


Транзити има и трябва да се рискува.  ;) :08:
« Последна редакция: Ноември 26, 2014, 11:40:59 pm от Дракониада »
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Фирмена астрология
« Отговор #25 -: Ноември 27, 2014, 01:11:31 am »
Мисля,че тук е мястото да кача картата на сключено споразумение .
Часът на края на преговорите и самото сключването е приблизително този.В последните доуточнения пропуснах да забележа точното време.
Ако имате желание споделете какво виждате.Сключих го спонтанно,без въобще да е планирано.
Не мога да изложа същността му,но е доста съзаклятническа  :012:  за развитие по 10Д,като са предвидени също парични постъпления.  :012: ;)
 Другата страна също като мен е с мажорни аспекти между тежките планети,на което разчитам.Синастрията ни е напрегната(разчитам и на това),но което "ни събира" са подобните планетарни "цветове".  ;)
Няма да гледам едната или другата страна. Ще приема, че става въпрос за развитието на някакъв бизнес. Той е по 10-ти дом, а парите от бизнеса по 11-ти. 2-те страни, които са сключили сделка са по първи дом.

Първият аспект на Луната е квадратура с Уран У11 - на начинанието липсва стабилност, нещата и да се случват ще са на приливи и отливи. Венера У1 е в сходящ тригон с Уран У11. Последният аспект на Луната е секстил със Сатурн У10, което дава скромен, ама доста скромен успех.  :017: Но успехът си е успех.  :012:

Марсът в 10-ти дом дава амбициозност, но и прекалена импулсивност и оптимизъм. Екзалтирал Марс на трон по дом.  :72:


Венера У1, както и естествен управител на бизнеса е се намира в 8 дом и е в сходящ тригон с диспозитора си и У8 Юпитер. Може да разчитате на някакви инвеститори.  :017:
« Последна редакция: Ноември 27, 2014, 01:16:48 am от Теодор »

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Фирмена астрология
« Отговор #26 -: Ноември 27, 2014, 01:30:11 am »
Няма да гледам едната или другата страна. Ще приема, че става въпрос за развитието на някакъв бизнес. Той е по 10-ти дом, а парите от бизнеса по 11-ти. 2-те страни, които са сключили сделка са по първи дом.

Първият аспект на Луната е квадратура с Уран У11 - на начинанието липсва стабилност, нещата и да се случват ще са на приливи и отливи. Венера У1 е в сходящ тригон с Уран У11. Последният аспект на Луната е секстил със Сатурн У10, което дава скромен, ама доста скромен успех.  :017: Но успехът си е успех.  :012:

Марсът в 10-ти дом дава амбициозност, но и прекалена импулсивност и оптимизъм. Екзалтирал Марс на трон по дом.  :72:


Венера У1, както и естествен управител на бизнеса е се намира в 8 дом и е в сходящ тригон с диспозитора си и У8 Юпитер. Може да разчитате на някакви инвеститори.  :017:
Много ти благодаря.  :-* Не очаквам бързи резултати,но ще те държа в течение.  :)
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Фирмена астрология
« Отговор #27 -: Ноември 27, 2014, 10:04:34 pm »
Не може ли да се вземе денят (и часът), когато съдружниците са си стиснали ръцете? Това има най-голям шанс да се знае точно.

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Фирмена астрология
« Отговор #28 -: Ноември 27, 2014, 10:08:05 pm »
Не може ли да се вземе денят (и часът), когато съдружниците са си стиснали ръцете? Това има най-голям шанс да се знае точно.
Това е картата.Ще копая земята докато стане!  :012:   :08:
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030: