Автор Тема: Месечен хороскоп-лунар  (Прочетена 222536 пъти)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #1230 -: Март 29, 2020, 02:31:08 pm »
Предстоят ми два лунара, на които осите повтарят точно наталните кардинални оси. Някой имал ли е такъв случай и какво означава?
Текущият ми Лунар повтаря наталните домове, на голямата дъщеря също, като при нея кардиналните лунарни оси почти съвпадат с наталните.
Месецът ще бъде повратен момент в човешкия живот, един от най-важните, това е накратко

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #1231 -: Март 29, 2020, 04:15:06 pm »
Благодаря, Акрукс. Аз знам, че така се тълкува при солара на 33 година, когато при всички се повтарят осите. Но за лунари - до колко могат да имат чак такова значение, нали показват по-скоро емоционалната нагласа за месеца?

Интересно, че сега и ти, и аз имаме такова повторение. По принцип не си следя стриктно лунарите, но досега не съм засичала такова повторение.
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #1232 -: Март 29, 2020, 04:16:45 pm »
Аз имах преди години , даже май и тук го пусках, понеже ми се видя странен, нищо особено не се случи.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #1233 -: Март 29, 2020, 04:19:29 pm »
Аз имах преди години , даже май и тук го пусках, понеже ми се видя странен, нищо особено не се случи.

А супер, мерси!
Frankly, my dear, I don't give a damn.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #1234 -: Март 29, 2020, 05:42:08 pm »
Благодаря, Акрукс. Аз знам, че така се тълкува при солара на 33 година, когато при всички се повтарят осите.
Имала съм повторение на соларни оси с натални през 88г, когато навърших 25г, а след 13 дни почина сестра ми. На 33г не съм имала, но мъжът ми е имал, явно повторението на осите на 33г се случва за населеното място където е роден човек, тъй като той навърши 33г в града където е роден и където живеехме, за мен не е роден град. Проверих и за родното ми място, соларните оси са на 3-4 градуса преди наталните, сол. АС в 12д. ,  над 3гр от нат. АС и останалите оси също.

gerivas

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 299
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #1235 -: Април 12, 2020, 09:55:23 pm »
То май само аз си я движа тая тема  >:( Това струпване в 8мия дом ме притеснява леко ...  ::)
Гери, у1 е в 9 лун. Може да си ангажирана по някакъв начин с темите, тесни специалисти, пътувания, контакти. Луната е в 7 дом, но по този дом е партньорът ти, а твой 8ми е негов 2ри дом. Ще си притеснена за нещо около него, или второ дете. Може би ваксина ще има вече.

Единствено нещо ново е, че мъжът ми си направи татуировка на сина ни.  :)  :-* Още веднъж много ти благодаря. Няма да досаждам повече с моите лунари и да спамя темите... Опитвам се да науча уж чрез моите лунари, но съм доста непостоянна и мислите ми нон стоп са разпръснати...  ??? да не кажа, че напоследък съм и неадекватна...

maimunka365

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 998
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #1236 -: Юни 04, 2020, 01:40:11 am »
Бихте ли помогнали с Лунара ми за юни месец! Имам нужда от страничен поглед и мнение. Благодаря, предварително! 
Изглежда ми интересен заради съвпадите на лунарни Ас-Дсц и натални Иц-Мц, лунарен Марс върху нат. Юпитер, лун. осми дом съвпад нат.Меркурий. Има и други аспекти освен съвпади, но...  ;D
« Последна редакция: Юни 04, 2020, 01:48:03 am от maimunka365 »
"Най-големият враг на знанието не е незнанието, а илюзията за знание." Стивън Хокинг

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #1237 -: Юни 04, 2020, 05:06:32 am »
Бихте ли помогнали с Лунара ми за юни месец! Имам нужда от страничен поглед и мнение. Благодаря, предварително! 
Изглежда ми интересен заради съвпадите на лунарни Ас-Дсц и натални Иц-Мц, лунарен Марс върху нат. Юпитер, лун. осми дом съвпад нат.Меркурий. Има и други аспекти освен съвпади, но...  ;D
При такъв лунар асц лунарен съвпад ИЦ нат.влязох в болница за изследване,тоест буквално смених дома за една седмица,но имаше и лунация на к4 натално,новолуние.
При теб к4 в рак,пътуване до дома,майката,притеснения ,посещение на специалист по Луна в овен е възможно зъболекар.Но 9дом ,където е Луната„лунарен,са всякакъв вид тесни специалисти,органи на властта,съдилища,документални учреждения,образование,курсове,край на нещо по 6 дом,работа,лели,домашни любимци.

maimunka365

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 998
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #1238 -: Юни 04, 2020, 06:01:41 pm »
Благодаря ти Сафо!  :-*

Ще дам ОВ като приключи. Вероятно ще пътувам при майка ми, да. И за зъболекар ми е време,  тези дни това си мислех. Точно на 14ти имам свиждане в затвора на един стар приятел.  ;D
"Най-големият враг на знанието не е незнанието, а илюзията за знание." Стивън Хокинг

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #1239 -: Юни 21, 2020, 08:15:11 pm »
Трудно, трудно затъмнение!  :-[ :-[ :-[
И пак венерини теми.
Какво мислите за този лунар?
« Последна редакция: Юни 21, 2020, 08:21:26 pm от Yaya »
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #1240 -: Юни 21, 2020, 08:21:09 pm »
Трудно, трудно затъмнение!  :-[ :-[ :-[
Какво мислите за този лунар?
спокойно, няма да мреш  :)

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #1241 -: Юни 21, 2020, 08:22:02 pm »
Абе кажи нещо за Венерата в 12д  ???
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

Om

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 365
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #1242 -: Юни 21, 2020, 08:23:29 pm »
Абе кажи нещо за Венерата в 12д  ???

Фантазии за невероятна любов.

Asc на 9 дом - търсене на духовни напътствия.
« Последна редакция: Юни 21, 2020, 08:25:21 pm от Om »

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #1243 -: Юни 21, 2020, 08:50:18 pm »
Ама К12 е върху нея, а лунарната е в 12 лунарен и 8 натален. Пък ИЦ на лунара е върху Марс у7.
Как го тълкуваш?
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #1244 -: Юни 21, 2020, 10:53:32 pm »
Абе кажи нещо за Венерата в 12д  ???
Венерата е У9 и У12, може действително да се прояви духовно, ако се появи някоя тайна връзка ще е по К12 в 7д.