Автор Тема: Месечен хороскоп-лунар  (Прочетена 220977 пъти)

maimunka365

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 998
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #1275 -: Юли 11, 2020, 05:01:41 pm »
 Добре, благодаря!
"Най-големият враг на знанието не е незнанието, а илюзията за знание." Стивън Хокинг

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12538
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #1276 -: Юли 11, 2020, 06:01:27 pm »
Ъпгрейднах страницата си. Нещо старо, надградено, с нов облик и синтезирана информация.
+1

А, лунарният МЦ има ли връзка с 11 -ти, 2 -ри, и разбира се 1-ви натални ? 
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7337
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #1277 -: Юли 12, 2020, 12:44:35 pm »
Друг е адреса
https://beautyexplorer.wordpress.com/
супер изглежда,морско е :)
Стар ,а пътуване,някакъв договор,сделка при родител?

starinthenightsky

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1640
    • Beauty explorer
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #1278 -: Юли 16, 2020, 02:18:40 pm »
Рени, има връзка с 11. Сафо, сделка или договор - не.
« Последна редакция: Юли 16, 2020, 02:22:04 pm от starinthenightsky »

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12538
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #1279 -: Юли 16, 2020, 11:38:47 pm »
Рени, има връзка с 11.

Благодаря.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

guapa79

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 297
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #1280 -: Август 29, 2020, 02:57:44 pm »
Може ли да помоля да изразите мнение по лунара ми?  :)
Имам дадени от Вотей едни дати за зачеване по метода на д-р Йонас и се чудя дали през септември има шансове да се случи. Гледам, че управителят на 5-ти Юпитер е в 5-ти барабар с Плутон. Асцендентът е почти на куспидата на 5-ти натален и за разкош управителят Слънце е в 1-ви в съвпад със СЛВ в 5-ти натален. Управителят на 8-ми също си е на трон в дома си. Луната на DC в съвпад с наталната. Избързвам ли да се радвам?  ;D

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13548
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #1281 -: Август 29, 2020, 04:45:18 pm »
Може ли да помоля да изразите мнение по лунара ми?  :)
Имам дадени от Вотей едни дати за зачеване по метода на д-р Йонас и се чудя дали през септември има шансове да се случи. Гледам, че управителят на 5-ти Юпитер е в 5-ти барабар с Плутон. Асцендентът е почти на куспидата на 5-ти натален и за разкош управителят Слънце е в 1-ви в съвпад със СЛВ в 5-ти натален. Управителят на 8-ми също си е на трон в дома си. Луната на DC в съвпад с наталната. Избързвам ли да се радвам?  ;D
Има шанс да се случи зачеване, но нещо няма да е съвсем наред с Плутон в 5д.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7337
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #1282 -: Август 30, 2020, 07:11:46 am »
Може ли да помоля да изразите мнение по лунара ми?  :)
Имам дадени от Вотей едни дати за зачеване по метода на д-р Йонас и се чудя дали през септември има шансове да се случи. Гледам, че управителят на 5-ти Юпитер е в 5-ти барабар с Плутон. Асцендентът е почти на куспидата на 5-ти натален и за разкош управителят Слънце е в 1-ви в съвпад със СЛВ в 5-ти натален. Управителят на 8-ми също си е на трон в дома си. Луната на DC в съвпад с наталната. Избързвам ли да се радвам?  ;D
Да,има такава вероятност.За да се случи раждане,след зачеването,трябва да има индикации за това и в солара.Там Луна у5 е в 1 ви дом.Сол асц в 12 указва за болничен престой.Марс у8 сол в 1ви дом-интервенция.Напълно възможно е в тази соларна година да родиш.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12538
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #1283 -: Август 30, 2020, 06:00:27 pm »

guapa79, Юпитер в периода, не е добре поставен и е в квадратура с Марс, последният е по-силен.
В Лунара възлите са по оста 5-11 домове, което е добре, но гледай Луната какво прави, тя не вижда нито Венера, нито Юпитер, в 7-ми дом, не е нито в 1, 5 или 11. Според, мен надценяваш момента, очакванията.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

guapa79

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 297
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #1284 -: Август 30, 2020, 09:11:09 pm »
Много ви благодаря!  :) Знаех си аз, че надценявам леко нещата  ;D и избързвам, но гледах лунара и за следващите няколко месеца и този изглеждаше най-оптимистично сякаш. Повече шанс май имам от юли нататък, когато ще има няколко месеца с Луна и Юпитер в 5-ти. Мен лично Марс и Юпитер винаги са ме притеснявали обаче, не знам дали някой от тях не е Анарета в моята карта, ::)  а като се има предвид, че пръстеновидното слънчево затъмнение през юни ми беше в точен съвпад с първия, очаквам разни неприятни случки с негово участие.
Сафо, чудех се дали в солара ми има индикации за раждане през тая ми житейска година, та мерси за коментара също! Поначало си знам, че ако се стигне до нещо такова, ще е секцио задължително и Марс ще ми докара някоя операцийка,  ;D тъй като имам почти 5 диоптъра късогледство (това и във връзка с ударените светила, които изследваш и проблема със зрението при подобно аспекти :) )
« Последна редакция: Август 31, 2020, 02:21:22 am от guapa79 »

julia

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 266
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #1285 -: Ноември 24, 2020, 12:51:48 am »
Здравейте!
Гледам си новия лунар и започнах  много да се притеснявам за здравословното си състояние.Вкарах се в едни филми и не мога да си ги избия от главата.Най-голямото ми притеснение е ,че Уран заедно с Лилит е на куспидата на 6 лунарен дом,освен това У на 6 лунарен дом също е в съвпад с Лилит , а за капак съвпада на Юпитер и Сатурн ще са на куспидата на 12 натален дом.
Може ли някой да се включи с мнение,основателни ли са ми притесненията... :(

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7337
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #1286 -: Ноември 24, 2020, 09:56:23 am »
Здравейте!
Гледам си новия лунар и започнах  много да се притеснявам за здравословното си състояние.Вкарах се в едни филми и не мога да си ги избия от главата.Най-голямото ми притеснение е ,че Уран заедно с Лилит е на куспидата на 6 лунарен дом,освен това У на 6 лунарен дом също е в съвпад с Лилит , а за капак съвпада на Юпитер и Сатурн ще са на куспидата на 12 натален дом.
Може ли някой да се включи с мнение,основателни ли са ми притесненията... :(
в лунара Уран е у3 ти лун дом
Притесняваш се ,защото лунарен асц попада в скорпион ,скорпионски мисли,но у1ви лунарен,Марс е в 5ти дом,така че споко.Възможно е да разбереш нещо за някой далечен човек,не е роднина .Меркурий у8 лунарен е в 1ви лун.оттам и тягостни мисли.Възможно е някакви промени във външен вид,Слънцето също е в 1ви.Изследвания,синини, сметки,данъци,застраховки,осигуровки и др.подобни скорпионски неща.
« Последна редакция: Ноември 24, 2020, 10:01:35 am от Сафо »

julia

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 266
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #1287 -: Ноември 24, 2020, 02:09:54 pm »
Здравейте!
Гледам си новия лунар и започнах  много да се притеснявам за здравословното си състояние.Вкарах се в едни филми и не мога да си ги избия от главата.Най-голямото ми притеснение е ,че Уран заедно с Лилит е на куспидата на 6 лунарен дом,освен това У на 6 лунарен дом също е в съвпад с Лилит , а за капак съвпада на Юпитер и Сатурн ще са на куспидата на 12 натален дом.
Може ли някой да се включи с мнение,основателни ли са ми притесненията... :(
в лунара Уран е у3 ти лун дом
Притесняваш се ,защото лунарен асц попада в скорпион ,скорпионски мисли,но у1ви лунарен,Марс е в 5ти дом,така че споко.Възможно е да разбереш нещо за някой далечен човек,не е роднина .Меркурий у8 лунарен е в 1ви лун.оттам и тягостни мисли.Възможно е някакви промени във външен вид,Слънцето също е в 1ви.Изследвания,синини, сметки,данъци,застраховки,осигуровки и др.подобни скорпионски неща.
Благодаря ти много за отделеното време и внимание,Сафо :-*Малко се поуспокоих  :)
Наистина съм замислила промяна на цвета на косата,стига да не се разубедя в последствие.Прекарах и една настинка и се двоумя дали да не си направя тест за антитела,ако евентуално е било ковид.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13548
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #1288 -: Ноември 24, 2020, 07:17:20 pm »
Здравейте!
Гледам си новия лунар и започнах  много да се притеснявам за здравословното си състояние.Вкарах се в едни филми и не мога да си ги избия от главата.Най-голямото ми притеснение е ,че Уран заедно с Лилит е на куспидата на 6 лунарен дом,освен това У на 6 лунарен дом също е в съвпад с Лилит , а за капак съвпада на Юпитер и Сатурн ще са на куспидата на 12 натален дом.
Може ли някой да се включи с мнение,основателни ли са ми притесненията... :(
тройката Сатурн/Плутон, Юпитер ти са във 2ри лунарен, ще имаш късмет, воля и сили да се справиш с финансови ограничения, парите ще са под строг разчет през месеца
Уран се свързва с компютрите, 9д също, а лун 9дти попада в 6-ти, да не би да преминеш на онлайн работа този месец? лун АС също е в 9д., а Луната в 10д- в кариерата помощ от жени, публични изяви
пази дома си от измами, кражба, наводнение

julia

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 266
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #1289 -: Ноември 24, 2020, 10:58:25 pm »
Здравейте!
Гледам си новия лунар и започнах  много да се притеснявам за здравословното си състояние.Вкарах се в едни филми и не мога да си ги избия от главата.Най-голямото ми притеснение е ,че Уран заедно с Лилит е на куспидата на 6 лунарен дом,освен това У на 6 лунарен дом също е в съвпад с Лилит , а за капак съвпада на Юпитер и Сатурн ще са на куспидата на 12 натален дом.
Може ли някой да се включи с мнение,основателни ли са ми притесненията... :(
тройката Сатурн/Плутон, Юпитер ти са във 2ри лунарен, ще имаш късмет, воля и сили да се справиш с финансови ограничения, парите ще са под строг разчет през месеца
Уран се свързва с компютрите, 9д също, а лун 9дти попада в 6-ти, да не би да преминеш на онлайн работа този месец? лун АС също е в 9д., а Луната в 10д- в кариерата помощ от жени, публични изяви
пази дома си от измами, кражба, наводнение
Благодаря ти много ,Акрукс :-*
Финансово съм доста ограничена вече  2 месеца,откакто останах без работа,но това което казваш за късмет във финансите и аз си го помислих,заради съвпада на куспидата на 2 лунарен дом с натален Юпитер.Забелязала съм ,че съвпад на соларна или лунарна куспида на дом  с планета от натала оказват голямо влияние в лунарите и соларите. 
Относно 9 дом,хванах се да карам една магистратура и минахме дистанционно ,явно това показва.
« Последна редакция: Ноември 25, 2020, 01:02:58 pm от julia »