Автор Тема: Месечен хороскоп-лунар  (Прочетена 222956 пъти)

gerivas

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 299
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #555 -: Декември 13, 2015, 03:05:26 am »
лун Марс У3 в 1д- вижда се, че ще си по-словоохотлива, както и активна по отношение на преместване, пътуване... какво стана с работата зад граница, за която те бяха одобрили?
Мерси, Акрукс! А за работата, вероятно ме бъркаш с Аделина.. Мен ме одобриха за работата в Аванти... Работя си, макар това да не е моята работа, но друг избор нямам.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #556 -: Декември 13, 2015, 12:41:01 pm »
Мерси, Акрукс! А за работата, вероятно ме бъркаш с Аделина.. Мен ме одобриха за работата в Аванти... Работя си, макар това да не е моята работа, но друг избор нямам.
Не те бъркам с друг, само че си помислих, че имаш предвид Аванти в Гърция, дири гледах 9д по картата  :D

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #557 -: Декември 28, 2015, 10:56:44 pm »
Вече е в сила новия ми лунар :) И какво сега - на уединение ли върви работата с луната в 12 лунарен дом 
Над силата е само умението да я владеем!

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #558 -: Декември 28, 2015, 11:09:33 pm »
Вече е в сила новия ми лунар :) И какво сега - на уединение ли върви работата с луната в 12 лунарен дом
На развлечения и любов върви работата с лун. У1 в лун. 5д.  :012:

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #559 -: Декември 28, 2015, 11:16:32 pm »
Ами да :) Оставихме децата при баба и дядо за няколко дни и сме двамата с таткото - като невидели  :012: СПА, излизане, кино .....  :)
Над силата е само умението да я владеем!

gerivas

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 299
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #560 -: Януари 02, 2016, 10:50:47 pm »
Акрукс, всичко е така само без преместването, но то има време... Но пък ми е минало през акъла, но мъжът ме разубеди за пореден път...

Така като гледам картата през януари месец , май ме чака въпросната тайна връзка на работното място... И ще наблегна на ученето,т.е на висшето образование... Правилно линия разчитам? Нещо друго да пропускам?

toroni

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 231
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #561 -: Януари 03, 2016, 09:19:08 am »
По моят  сегашен лунар бих  искала да отбележа, че на 31.12 се изпокарахме жестоко с половинката, след което се сдобрихме разбира се ,и посрещнахме чудесно празника. Отдавам скандала на лунарен Мерк У3 в 10 дом квадрат Марс У1 в 7дом :014:
Качвам и текущия лунар на мъжа ми (Лунар 2), чийто АЦ Плутон е в съвпад с Меркурий в 3 дом, които "отлично" квадратират Луната и Уран   :-\
« Последна редакция: Януари 03, 2016, 09:21:46 am от toroni »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #562 -: Януари 03, 2016, 12:02:12 pm »
По моят  сегашен лунар бих  искала да отбележа, че на 31.12 се изпокарахме жестоко с половинката, след което се сдобрихме разбира се ,и посрещнахме чудесно празника. Отдавам скандала на лунарен Мерк У3 в 10 дом квадрат Марс У1 в 7дом :014:
Качвам и текущия лунар на мъжа ми (Лунар 2), чийто АЦ Плутон е в съвпад с Меркурий в 3 дом, които "отлично" квадратират Луната и Уран   :-\
Да, в картата на мъжа ти лун. Плутон У1 в лун 3д в квадрат с лун. Уран У4- ще се ядосва в семейството, като ще се опита да се наложи, но то е с овенска Луна като мене- бързо палим и бързо ни минава. В твоя лунар Луната У4 в лун 6д, а нат. Луна У2, у3 е в нат 4д- Луната е отключила емоциите в дома, развързала ти е езика, а след празника си се кротнала- лун. 5д в нат. 3д. През месеца повече ще те вълнуват приятелствата, общуването с тях,  някой от приятелския кръг може да има проблеми или по някакъв начин да те натовари психически.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #563 -: Януари 03, 2016, 12:13:31 pm »
Акрукс, всичко е така само без преместването, но то има време... Но пък ми е минало през акъла, но мъжът ме разубеди за пореден път...

Така като гледам картата през януари месец , май ме чака въпросната тайна връзка на работното място... И ще наблегна на ученето,т.е на висшето образование... Правилно линия разчитам? Нещо друго да пропускам?
Да, основното ще е образованието, което ще те натовари доста, някой от преподавателите също- лун. Плутон У9 съвпад лун Слънце У7 в лун 12д.
Пази се от самовнушения и самоизмама, напразни илюзии- заключени риби и лун. Нептун в лун 1д.

gerivas

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 299
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #564 -: Януари 03, 2016, 02:03:27 pm »
Много точно си описала. Завърших преди две години и имам само един-единствен изпит по химия при много изискващ доцент жена... Тръпки ме побиват от нея, та явно е затова. Дано да го взема този изпит... Благодаря ти за съвета. :-*

Рада

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 94
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #565 -: Януари 10, 2016, 05:06:12 pm »
Привет на всички! Бих искала да попитам дали месечният лунар би могъл да покаже, как би се развило стартиращо обучение?

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #566 -: Януари 10, 2016, 05:25:32 pm »
Възможно е да е отразено в лунара. Но ако е конкретен въпрос, който те вълнува - по-добре пусни хорар. Той ще ти даде информация по същество само и единствено за обучението.
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #567 -: Януари 11, 2016, 08:43:20 pm »
Привет на всички! Бих искала да попитам дали месечният лунар би могъл да покаже, как би се развило стартиращо обучение?
Да, би трябвало да има показания.

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #568 -: Януари 14, 2016, 09:02:00 pm »
Четох, че и при лунарите, както при соларите, може да се определи тайминг по движението на светилото.

Гледах в лунара за декември - има съвпадения. Когато пътувах Луната е била в Дева в лун. 9 дом в съвпад с лун. Юпитер. Меркурий (У9) в съвпад с Плутон в лун. първи дом добре отразяват скандалите и неприятните разговори, с които беше свързано пътуването.

Когато се разделихме с гаджето Луната е била във Везни и е активирала лун. Марс който е в опозиция на нат. Луна. А и лун. Луна на К4 показва освен дом и край. Около Коледа си бях при нашите - отчитам го като събитие, защото се прибирам много рядко. Край също имаше - по темите на нат. Луна, която е У7.
Не съм качвала лунара за декември, ето го, ако на някой му е интересно да види.

В лунара за януари имам акцентирани само 5 и 8 дом, но обект ни по 8-ми, ни по 5-ти има  ;D Да не взема да спечеля крупна сума от лотарията? Ама няма да е лошо поне веднъж да си купя талонче  :012:

Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #569 -: Януари 14, 2016, 10:34:30 pm »
В лунара за януари имам акцентирани само 5 и 8 дом, но обект ни по 8-ми, ни по 5-ти има  ;D Да не взема да спечеля крупна сума от лотарията? Ама няма да е лошо поне веднъж да си купя талонче  :012:
Нямаш данни за печалба от лотария, а обект по 5д може да намериш в интернет или по време на път- Слънце У5, у4 в лун 9д, който е в нат. 1д.