Автор Тема: Месечен хороскоп-лунар  (Прочетена 222923 пъти)

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #570 -: Януари 14, 2016, 10:50:43 pm »
Мерси:) Обект по 5 дом не търся и не съм в такъв период. Има един конкретен, към когото имам интерес, но там нищо не става. Та засега ако не е той - никой няма да е. Но да видим:) Може пък да с изненадам :)
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #571 -: Януари 17, 2016, 02:15:40 am »
Моят наближава :( Погледнах аз и какво да видя - лунарният АС върху тр. Плутон и Меркурий  :( :( :(

Над силата е само умението да я владеем!

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #572 -: Януари 17, 2016, 03:09:52 pm »
Моят наближава :( Погледнах аз и какво да видя - лунарният АС върху тр. Плутон и Меркурий 
не се мръщи де, като съм с  Плутон на АСЦ и Меркурий на няколко градуса от него по натал, мм?  :012:
Да не си планувала пак някое клъцни-срежи с МС и Марс скорпион на него в нат. 8д, че Плутон на АСЦ показва транзформация на лиюността- външна или вътрешна, ще имаш силата да се справиш с всякакви предизвикателства

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #573 -: Януари 17, 2016, 04:56:43 pm »
акрукс  :08: благодаря за куража :-*

Клъцни-срежи - последното ще е през март месец (6 месеца остеоинтеграция - приемане на присадената кост през октомври). Надявам се да няма друго непредвидено :) Обаче - нали е Лунар - с наближаването - все повече го мисля и ми се свива отвътре. Макар операцията да е по-лека - обзема ме онова усещане, че не мога да понеса повече ... И преди ми се е случвало да си кажа, че не мога повече, но минава време и забравяш, добиваш кураж, а сега 4-те операции са много на гъсто ...ама къде ще има - ще го преживея. Истина е обаче, че се сещам всеки ден със свито сакралче ...

А ти  :29: винаги си си била с Плутон на АС и Мерко наоколо и си свикнала, т..е не познаваш алтернатива  :012: Все едно аз да се оплаквам от ретро Марс на ИС  ;D
Над силата е само умението да я владеем!

bast

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 122
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #574 -: Януари 18, 2016, 06:11:54 pm »
Здравейте! Предстоят ми няколко дълги самолетни полети на 24януари и 01февруари, а меко казано се ужасявам от летене, колкото и смешно да звучи. Всеки с фобиите си. Ако може някоя добра душа да ми погледне лунара, че вече започнах и с кошмарите... Моляя!

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #575 -: Януари 18, 2016, 07:26:58 pm »
Хм, стана ми интересно за страха ти от летене и погледнах къде ти е точката на пътуване по въздух - пада се най-ниско долу в надир - в опозиция на натални Луна и Марс - може би от там идва и страха ти :)

Картата е малко подвеждаща - мислех, че е за часа на пътуване :) В колко часа са  полетите на двете дати?
Над силата е само умението да я владеем!

bast

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 122
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #576 -: Януари 18, 2016, 07:57:10 pm »
На 24ти от София в 7.10ч сутринта до Париж, после от там в 12.40, ама не разбирам дали по българско, защото времето се премества и продължителност на полета 11часа до колкото разбирам   :017: На връщане всичко започва в 20.05ч на 31ви януари, ама никаква идея нямам дали по българско време.
Аз не разбирам още от лунари, ама с тия слънце и плутон в 8ми малко се запритесних

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #577 -: Януари 18, 2016, 09:15:23 pm »
Слънцето е било в 8 транзитен дом на 12 януари в 14:10 - за когато си качила картата, а на 24.01 е  на МС :)
Над силата е само умението да я владеем!

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #578 -: Януари 25, 2016, 02:49:05 pm »
Имам пълнолунен лунар. По интерес на Акрукс го споделям с вас.
И на мен ми стана интересен с тези оси.

Асц в съвпад с Хирон - найс. Добра перспектива.  :012:
Пълнолунен лунар на асц/дсц и в добавка Марс в квадрат с Луна. Този лунар ще е голяма истерика.  :012:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #579 -: Януари 25, 2016, 03:10:34 pm »
Имам пълнолунен лунар. По интерес на Акрукс го споделям с вас.
И на мен ми стана интересен с тези оси.

Асц в съвпад с Хирон - найс. Добра перспектива.  :012:
Пълнолунен лунар на асц/дсц и в добавка Марс в квадрат с Луна. Този лунар ще е голяма истерика.  :012:
Да, исках да видя дали това, което се е случило с пръстите ти е отразено и фигурира- лун. Венера У1, У6 в лун 8д в козирог- опасност за кожата, дошло от Луната У3 в лун 4д (колата у вас) квадрат с лун Марс у7, у12 в лун 6д- мъжа ти не я овладял и те метнал в преспите, но пък това лун Слънце У5 на МС е толкова хубаво, в съчетание с лун ДСЦ в 9д и лун Сатурн У9 в лун 7д- да не узаконите връзката с твоя, да те изненада с годежен пръстен на 14 февр.  :)

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #580 -: Януари 25, 2016, 03:38:52 pm »
Благодаря, Акрукс.  :08:

И за мен е отразено случилото се в лунар и по време на точното пълнолуние. Оказа се, че измръзването е същото като изгарянето. Все така боли и на такива мехури ставаш. Но това е дреболия. Ще мине и няма да е с дълготрайни последици.

Не мисля, че ще имам предложение за годеж. Нинам.  :012: Аз и така се чувствам добре и достатъчно узаконена. Но толкова осов лунар, сигурно ще ми донесе нещо по-засукано и интересно. В момента не се сещам какво може да бъде, не очаквам нищо. Явно ще ме изненада този месец.
Ще дам обратна връзка.  :08: :38:

Иначе лун. дсц е в съвпад с Фортуната ми. А лун. фортуна с у1. Слънцето като лун. у5 на Асц и лун. Мц също ми харесва. Явно любовта ще ми е важна.  :cheer:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #581 -: Януари 25, 2016, 05:26:45 pm »
Не мисля, че ще имам предложение за годеж. Аз и така се чувствам добре и достатъчно узаконена. Но толкова осов лунар, сигурно ще ми донесе нещо по-засукано и интересно. В момента не се сещам какво може да бъде, не очаквам нищо. Явно ще ме изненада този месец.
Ще дам обратна връзка.
лун СЛВ заедно с лун Юпитер в лун 5д на К8 е на зачатие  :engel016:

gerivas

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 299
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #582 -: Януари 31, 2016, 04:06:53 pm »
Да, основното ще е образованието, което ще те натовари доста, някой от преподавателите също- лун. Плутон У9 съвпад лун Слънце У7 в лун 12д.
Пази се от самовнушения и самоизмама, напразни илюзии- заключени риби и лун. Нептун в лун 1д.
ОВ: Интересното е, че не седнах да уча, нито отидох на изпита  :engel016: А само желанието ми се появи да седна да уча, което е странно. С една дума, акъла ми е в образованието, остава да действам вечеПоследното добре, че ме предупреди, че в повечето пъти бях надрес и всичко беше ОК. Връзка няма, Слава Богу, но пък ми се появиха сексуални фантазии... Но дотам.  ;D

Новият ми лунарен месец ми изглежда добре... Кажете ми, че ще ми се подобри финансовото положение  ;D Ще спечеля нещичко? Но май от страната на ММ? Демек да го карам да пуска тотото ли... Аз съм редовна там, но само 3-ки ме ощастливяват,  хаха
« Последна редакция: Януари 31, 2016, 04:39:13 pm от gerivas »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #583 -: Януари 31, 2016, 04:22:54 pm »
Новия ми луна енергия ми изглежда добре... Кажете ми, че ще ми се подобри финансовото положение  ;D Ще спечеля нещичко? Но май от страната на ММ? Демек да го карам да пуска тотото ли... Аз съм редовна там, но само 3-ки ме ощастливяват,  хаха
Хубав ти е лунара, но късметът ще е свързан с творческа дейност и кариера, не виждам пари от тото, от работа ще са- Новолунието на 8 февр съвпада с Марс У6 в 9д, Луната е У2 при теб

gerivas

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 299
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #584 -: Януари 31, 2016, 04:41:24 pm »
Хубав ти е лунара, но късметът ще е свързан с творческа дейност и кариера, не виждам пари от тото, от работа ще са- Новолунието на 8 февр съвпада с Марс У6 в 9д, Луната е У2 при теб
Хм.. Интересно... Ще споделя след месец.. Мерси отново, Акрукс!  :08: