Автор Тема: Месечен хороскоп-лунар  (Прочетена 222731 пъти)

WhiteRose

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 213
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #690 -: Юни 18, 2016, 09:45:09 am »
Възможно ли е да имаш ново запознанство и любов? Също така, ще се вълнуваш от работа и пари, може да имаш известни затруднения по тези теми.
Всичко е възможно, щом ще е ново значи предстои.
Благодаря ти, Веско

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #691 -: Юни 22, 2016, 09:41:07 pm »
Днес, като разглеждах тригона Марс - Венера, който рпедстои в началото на юли, забелязах, че тогава има нов цикъл Слънце - Меркурий, както и лунарен въврат при мен.

Последният ми лунар бе украсе с нов цикъл Венра-Слънце в съвпад с нат.Марс на ИЦ, сега пък на предстоящия лунав Меркурий и Слънце ми се сливат на К5, в комплект с тригона венера-Марс.

Да се върна на предстоящия лунар - Меркурий и Слънцето се сливат във 2 лун дом. Дали ще ми е тема някакъв нов договор? Меркурий управлява 3, 4 и 7 дом в натала , а в лунара е У1 и У5. Какго виждате този Лунар?

Над силата е само умението да я владеем!

Bobolina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 623
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #692 -: Юни 23, 2016, 12:40:12 pm »
Какъв взрив, лун Марс в 1д дава енергия, ще си активна по отношение на ежедневните задължения, тъй като е У6, може да започнеш да спортуваш, за да подобриш здравето, лун Плутон У1 в 3д- ще се налагаш чрез сила в общуването, сред близко обкръжение, ще искаш да ти се чува думата

активността съм написала, че е по 6д, също и по 1д, на които Марс е управител в лунара
с Плутон в 3д- идеално е за фитнес, а Сатъра във 2д- строг разчет на финансите, няма да си позволяваш волно харчене на пари за щяло и нещяло

Може би идва от Луна на К4 лунарен дом в 11 натален. Ще приключиш, според мен, с това окончателно.
Интересен ми е още съвпада на Плутон с натално Слънце в 3 лунарен и Марс върху натален Уран в 8 натален, 1 лунарен дом. Изненадващи събития се очертават, май.

Обратна връзка: Доста активен месец в ежедневен план действително, наложи се и два бързи, но непредвидени ремонта да организирам вкъщи. Фитнесът не можа да ме спечели, но спретнах няколко планински прехода. Във финансов план получавах малка подкрепа, за да мога да си подредя плановете по благоприятен за мен начин, а относно общуване - не бях по-авторитарна от обикновено. :) Неутрални новини относно здравни проблеми на близки.

И най-интересното - тези съвпади Плутон-Слънце и Марс-Уран не дадоха нищо изключително, единствено може би това, че научих нещо неприятно, което се е случило в семейството на мои познати, с които бях много близка преди години.

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #693 -: Юни 23, 2016, 01:55:56 pm »
Алена, по твоя Лунар виждам приключване на здравен въпрос с естетичен характер - на терапия, процедури. Ще мине успешно.
Има предпоставки за близки пътувания за развлечение. За договори - не мога да кажа нищо.
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #694 -: Юни 23, 2016, 02:06:45 pm »
Днес, като разглеждах тригона Марс - Венера, който рпедстои в началото на юли, забелязах, че тогава има нов цикъл Слънце - Меркурий, както и лунарен въврат при мен.

Последният ми лунар бе украсе с нов цикъл Венра-Слънце в съвпад с нат.Марс на ИЦ, сега пък на предстоящия лунав Меркурий и Слънце ми се сливат на К5, в комплект с тригона венера-Марс.

Да се върна на предстоящия лунар - Меркурий и Слънцето се сливат във 2 лун дом. Дали ще ми е тема някакъв нов договор? Меркурий управлява 3, 4 и 7 дом в натала , а в лунара е У1 и У5. Какго виждате този Лунар?
Като отпускарско - домошарски.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Bobolina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 623
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #695 -: Юни 23, 2016, 11:22:12 pm »
Какво бихте казали за този лунар? :17: С Нептун в 1ви лун. дом, май по-добре да не си правя изводи сама...

Happy58

  • Гост
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #696 -: Юни 24, 2016, 09:26:10 am »
Какво бихте казали за този лунар? :17: С Нептун в 1ви лун. дом, май по-добре да не си правя изводи сама...

не се филмирай толкова ... :)

Луната е в 12 дом, сол Нептун в 1 сол дом - наблягай на почивките, музичка, релакс - ей такива работи ... ако искаш и на коктейлчета с наргиле .... :57:

Bobolina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 623
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #697 -: Юни 24, 2016, 09:37:47 am »
Благодаря ти, Хепи, но хич не ми е период за релакс. ??? С такива лун.5 и лун.7 дом, дано поне любовта е както трябва.  ;D

Happy58

  • Гост
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #698 -: Юни 24, 2016, 10:20:02 am »
Благодаря ти, Хепи, но хич не ми е период за релакс. ??? С такива лун.5 и лун.7 дом, дано поне любовта е както трябва.  ;D

защо? Има ли тук някаква подробност?

И, ако ТИ не си добре, как очакваш 5 и 7 дом да са добре? Няма как да стане.

Bobolina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 623
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #699 -: Юни 24, 2016, 10:37:28 am »
защо? Има ли тук някаква подробност?

И, ако ТИ не си добре, как очакваш 5 и 7 дом да са добре? Няма как да стане.

Нямам предвид, че не съм добре, а че ми е много динамично време в професионален план и относно уреждане на битови въпроси. Слънце и Венера в лун.5ти, Юпитер в лун.7ми, затова си мислех, че поне там няма да имам стрес, но не мога да си разчета аспектите.

Happy58

  • Гост
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #700 -: Юни 24, 2016, 10:48:26 am »
Колкото и да ти е динамично, трябва да намериш време и за релакс, за да не "прегрееш" и насила да те вкарат в това състояние. Сега виждам, че и лун АС е на К12. Освен ако не се занимаваш с нещо по Нептун, но пък не виждам акцент по 10 или 6 дом, всичко сочи връзка 1 и 12 дом.

Bobolina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 623
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #701 -: Юли 21, 2016, 12:45:14 pm »
Мислите ли, че в този лунар Уран 10 лун. 1 нат. дом, Юпитер 3 лун. 6 нат. дом и Плутон 6 лун. 10 нат. дом са достатъчно добре поставени, за да дадат нещо съществено в професионален план?

Happy58

  • Гост
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #702 -: Юли 21, 2016, 01:10:33 pm »
Боболина, може ли да дадеш ОВ пи предния лунар .... виждам, че сме го коментирали.

Bobolina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 623
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #703 -: Юли 21, 2016, 01:25:11 pm »
не се филмирай толкова ... :)

Луната е в 12 дом, сол Нептун в 1 сол дом - наблягай на почивките, музичка, релакс - ей такива работи ... ако искаш и на коктейлчета с наргиле .... :57:

Не можах да изкарам особено спокоен месец. Имах много интензивна комуникация с чужбина - както по професионални, така и по лични въпроси, объркани неща, за чието решаване трябваше активно да се намеся. Щастлива случайност ми разкри професионална възможност, отново свързана с чужбина. Счупи се важен електроуред, който ще трябва да сменям с нов, не подлежи на ремонт. Започнах нетрадиционна терапия за справяне с емоционален проблем, който ме тормози от години. Това е в общи линии.

Happy58

  • Гост
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #704 -: Юли 21, 2016, 01:43:48 pm »
Не можах да изкарам особено спокоен месец. Имах много интензивна комуникация с чужбина - както по професионални, така и по лични въпроси, объркани неща, за чието решаване трябваше активно да се намеся. Щастлива случайност ми разкри професионална възможност, отново свързана с чужбина. Счупи се важен електроуред, който ще трябва да сменям с нов, не подлежи на ремонт. Започнах нетрадиционна терапия за справяне с емоционален проблем, който ме тормози от години. Това е в общи линии.

освен електроуреда, другото е ок, благодаря :)