Автор Тема: Месечен хороскоп-лунар  (Прочетена 223283 пъти)

Bobolina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 623
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #705 -: Юли 21, 2016, 01:45:27 pm »
освен електроуреда, другото е ок, благодаря :)

Ще може ли помощ и с новия лунар?  :017:

Happy58

  • Гост
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #706 -: Юли 21, 2016, 02:12:40 pm »
Ще може ли помощ и с новия лунар?  :017:

аз едва ли ще мога - виж, че на предния моите писания останаха нереализирани - нека се включат знаещите

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #707 -: Юли 21, 2016, 02:42:43 pm »
Мислите ли, че в този лунар Уран 10 лун. 1 нат. дом, Юпитер 3 лун. 6 нат. дом и Плутон 6 лун. 10 нат. дом са достатъчно добре поставени, за да дадат нещо съществено в професионален план?

Аз не, че съм знаеща, но други неща ми правят впечатление на преден план. На първо място гледам Луната - нали е лунар, все пак :) Попада в 7 лун дом и 11 натален, заедно с нат.Марс. Опозиция с Венера и Меркурий от 1 лунарен и 5 нат.дом.

Може да се налози да се сработиш с по-широка група хора, може и дистанционно, в която да презентираш, за представяш идеи, може да е по творчески проект или креативно. И може да се наложи да жертваш нещо лично - например лично време, време за теб и любими хора.
Над силата е само умението да я владеем!

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #708 -: Юли 21, 2016, 03:24:58 pm »
Мислите ли, че в този лунар Уран 10 лун. 1 нат. дом, Юпитер 3 лун. 6 нат. дом и Плутон 6 лун. 10 нат. дом са достатъчно добре поставени, за да дадат нещо съществено в професионален план?

Боболина, за нов договор ли става въпрос или за увеличаване на възнаграждение? :)
Луната е в 7 лунарен дом в опозиция на Меркурий в 1 лунарен дава възможност за подписване на документи, свързани с работата ти. К лун.2 е в точен съвпад с К6, а К лун6 в точен съвпад с натална Венера, У2 и 7, а лун.Венера е точно върху СЛВ, което пък говори и за акцент върху доходите ти от работа. И понеже Луната е в 11 натален, а Меркурий и Венера в 5 натален/1 лунарен, което означава, че лун АСЦ е в 5 дом, а МЦ е в 1 - ти дава творческа изява, възможност да се популяризираш.
Лун.Сатурн на К9 натален дом и в 5 лунарен може да ти даде възможност, а и да изиска от теб да се образоваш допълнително, с един по-творчески подход. И понеже и Марс е там и управлява рождения АСЦ и лун.МЦ, отново се акцентира върху твоята реализация, използвайки петодомните теми.
« Последна редакция: Юли 21, 2016, 03:29:41 pm от delphin »
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

Bobolina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 623
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #709 -: Юли 21, 2016, 03:55:23 pm »
Много ви благодаря, Алена и Делфин!  :58:

Делфин, за нов договор става дума, който ще доведе до увеличение на възнаграждението. ;) Всичко, което казваш, се вписва много добре, допълнителна квалификация най-вероятно също ще ми е нужна. Единствено тези 5-домни аспекти. Да не би любимият да се окаже замесен в тези процеси, че има и такава вероятност. А точно днес не го искам в работата ми, по-добре да съм независима, понеже съм му много ядосана.  :-X

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #710 -: Юли 21, 2016, 04:06:34 pm »
Единствено тези 5-домни аспекти. Да не би любимият да се окаже замесен в тези процеси, че има и такава вероятност. А точно днес не го искам в работата ми, по-добре да съм независима, понеже съм му много ядосана.  :-X

По-скоро го виждам като твоя реализация, самостоятелност и блясък :)
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #711 -: Юли 21, 2016, 04:43:17 pm »
Мислите ли, че в този лунар Уран 10 лун. 1 нат. дом, Юпитер 3 лун. 6 нат. дом и Плутон 6 лун. 10 нат. дом са достатъчно добре поставени, за да дадат нещо съществено в професионален план?
лун. МС в 1-ви дом, с Уран в лун. 10д- предполага се, че ще има някакви размествания по отношение на кариерата, монотонността ще е нарушена, при теб Плутон отдавна шета в 10д. и размества издълбоко пластовете, в лунара е в 6д. и през месеца може да ти е тегаво, ако си в подчинено положение, но може също така да смениш работата, напълно или частично да се преориентираш към друго, да получиш предложение за по-висока длъжност. 

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #712 -: Юли 24, 2016, 07:43:02 pm »
Този Лунар за мен е необясним с толкова пети дом. През август нито планирам почивка, нито играя хазарт. Това за хазарта - не само през август, а изобщо  ;D Не съм се впуснала в творчески вдъхновения и не мисля да осиновявам камбоджанче  ;D

Луната в първи и Венера в съвпад с асц би трябвало да значат забавления и почивка, а като знам колко много работа ме чака целият август изобщо не ми е ясно от къде ще ми дойдат. Затова се чудя аз ли нещо не отчитам в картата или вярно ще стават чудеса.
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #713 -: Юли 24, 2016, 08:04:32 pm »
Е, тя Венера управлява и 10 дом  :012:

Лунарни Венера и Уран в 1 лун. дом към 3 нат. дом - може би ще имаш емоционална потребност да промениш средата на близкото обкръжение, така по урански да махнеш и да отрежеш. Да си хванеш шапката и дим да те няма - Уран на нат.ИЦ.

Голям 6 лун. дом с Юпитер .... изглежда много работ ще има :)

5/8 лун дом - според мен някой ще те вдигне на прицел и ще се опитва да те "отстреля" в нета, без да иска много да излиза на светло :). И заради пълния 5 лун дом срещу 8 нат. дом и заради Сатурн и Марс в 8 лун дом - срещу 11, 12 нат. дом, а и защото нат.Венера е близо до АС, но остава в 12 лун дом. Предполагат се искри по 5/8 дом, комуникация пои Меркурий и 11 дом, но всичко да остане леко в сянка и прикрито.
Над силата е само умението да я владеем!

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #714 -: Юли 24, 2016, 08:08:54 pm »
Хич не съм в състезателен период и съм крайно незаинтересована по 5/8-домните теми, та явно ще си работя кротко и напоително по шести дом :)
Имам потребност още утре да си събера куфарите и да отпраша в неизвестна посока, но да видим кога ще го направя... :)
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #715 -: Юли 25, 2016, 02:48:06 pm »
Луната в първи и Венера в съвпад с асц би трябвало да значат забавления и почивка, а като знам колко много работа ме чака целият август изобщо не ми е ясно от къде ще ми дойдат. Затова се чудя аз ли нещо не отчитам в картата или вярно ще стават чудеса.
Определено ти не я отчиташ,  Венера е У2 в лунара, лун МС в 1д показват, че ще си ангажирана професионално и ще изкарваш парици, но освен У2, лун Венера е У7 и заедно с лун Слънце У5 и лун. Меркурий У3 са в лун 5д, като лун 5д е в нат. 7-ми - периодът ще е изключително благоприятен за любов, партньорства и общуване на тази тема, не го пропускай с твоя инат.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #716 -: Юли 25, 2016, 05:47:26 pm »
Да докладвам по отминали лунар, който беше започнал на 27-ми юни и в него лун. К8 е точно на нат. К2- чудех се тогава какво може да означава- ами изчезна ми безследно кредита в телефона, без да съм говорила или закупувала интернет- писах им писмо, аднес чета отговора как най-нагло ме лъжат, че съм била изразходила наличния кредит за мобилни данни извън закупения от мен пакет, а аз в телефона съм влизала само в WhatsApp, за който все още имам налични МВ, закупени с допълнителен пакет още в началото, когато вкарах кредита и бяха ми удържани парите за него.
Попитах ги сега как мога да употребя парите си за мобилни данни, без да съм закупила интернет- за целта се изпраща СМС на 125 и се получава уведомителен СМС след това, колко МВ са закупени и за колко време са валидни. В споменатия лунар Луната е на лун. К2, а лун Нептун е в лун 1д, съвпад с нат. ДСЦ - докато се чудех миналия месец малката дъщеря или мъжа ми ще ме връткат, то старите познайници от Теленор ме извъртяха, за пореден път, че докато ползвах абонаментен план, с включени международни минути, всеки месец ми надчисляваха по една минута, без да съм я говорила- 1,70лв си плащах ей така, за няма нищо!

В новия Лунар, който стартира днес, на лун. К2 е лун. Слънце У2, У3 откъм 1-ви дом, а в лун. 2д. са лун. Венера У5, съУ11 и лун. Меркурий У4, У12, лун Юпитер е в лун. 3д- дали пък няма да ми върнат парите в телефона или е по-вероятно да спечеля от лотарията?  :012:   :012: :012:
Лун. Сатурн в лун. 6д- ще имам повече домашни задължения предстоящия месец, нещо което знам и без лунара.

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #717 -: Юли 25, 2016, 08:01:48 pm »
Мерси, Акрукс - да видим ще преборя ли овчия инат  ;D

Къде ти е Луната в новия Лунар?
Пари не вярвам да ти върнат, но с някоя много "изгодна" оферта може да се опитат да замажат гафа - това извън картата :) А иначе ако и лун. асц е Лъв мисля, че парите ще си ги изкараш сама. Ако отчетем третия дом и спецификите на знака Лъв - може близки да те зарадват с пари като подарък.
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #718 -: Юли 25, 2016, 08:48:08 pm »
Къде ти е Луната в новия Лунар?
Пари не вярвам да ти върнат, но с някоя много "изгодна" оферта може да се опитат да замажат гафа - това извън картата :) А иначе ако и лун. асц е Лъв мисля, че парите ще си ги изкараш сама. Ако отчетем третия дом и спецификите на знака Лъв - може близки да те зарадват с пари като подарък.
Лунарен АСЦ е рак и точно на К11, лъва е на лунарни К2 и К3 , както писах лунарно Слънце У2, У3 в лунарен 1д в съвпад с лунарна К2, а Луната е в лунарен 10д.

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #719 -: Юли 25, 2016, 08:58:21 pm »
У1 в лунара ти е в 10 дом - гонене и постигане на цел. В този период Луната няма твърди аспекти, прави тригон с Мерк и Венера и според мен ще си постигнеш целите. Може би сбъдване на мечта заради К11.

Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.