Автор Тема: Месечен хороскоп-лунар  (Прочетена 222854 пъти)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #825 -: Март 28, 2017, 05:50:53 pm »
Специално за сатурново завръщане не мога да се изкажа категорично, но за планетните ингреси важи и по сидерал. Ингресира в знака, откъдето прави мажорен аспект с някоя планета в натала, и може да се усети лек полъх. Важи за "твърди" аспекти най-вече. Ето например сега Сатурн в края на Стрелец може да се усети от Луни, разположени в началото на Козирог или Рак. Има и взаимодействие по накшатра – Мула/Ардра.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #826 -: Април 01, 2017, 01:30:27 pm »
Ами за момента нищо не съм усетила и нищо нямам като събитие. Сатурн си действа точно по транзита през 12 дом - изолация. Съвпада с Марс се усеща и имам събития по него, съвсем буквални, на физическо ниво и определено положителни.
Може би подхождам доста консервативно към разглеждането на транзитите, но си държа на теорията за знака. Сега е моментът да проверим дали е вярна. Ако има каквото и да е раздвижване преди ингреса на Сатурн в Козирог - значи бъркам и ще пиша какво и в кой момент е станало.
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

gerivas

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 299
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #827 -: Април 01, 2017, 02:03:35 pm »
Не ми се отдава астрологията и това си е...  Хареса ми 10-тия дом...

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #828 -: Април 01, 2017, 04:18:22 pm »
Не ми се отдава астрологията и това си е...  Хареса ми 10-тия дом...
Гледа се първо Луната, понеже е лунар
Луната У1, У2 в 7д- през месеца ще са важни за теб партньорските взаимоотношения, както и пари, материални облаги, свързани с партньора/и
Слънце в 10д е хубаво, още повече в екзалтация по знак, но квадратира Луната У1, така че не разчитай на голяма подкрепа от високопоставена личност, в тази насока са възможни заблуди, заради нептун У10 на МС- оп отношение на кариера, израстване, промяна на социален статус
Здравословно ще си добре, ежедневието и работата, приятелствата ще протичат хармонично- Луната в тригон с Марс У6, У11 в 1д

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #829 -: Април 20, 2017, 07:33:34 pm »
Напоследък лунарите изобщо не ги отчитам, но сега, тъй като по-дълго се залежах у дома, което е доста необичайно за мен, реших да погледна дали нещо се вижда  :012: И да, лун.ИЦ ляга точно на нат. К6, лунарната Луна е в 4 дом.
Над силата е само умението да я владеем!

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #830 -: Април 21, 2017, 11:18:29 am »
Напоследък лунарите изобщо не ги отчитам, но сега, тъй като по-дълго се залежах у дома, което е доста необичайно за мен, реших да погледна дали нещо се вижда  :012: И да, лун.ИЦ ляга точно на нат. К6, лунарната Луна е в 4 дом.
лунарната Луна  :) Симпатяга!
Луната в лунара управлява 3д и е в лун. 4д, което показва, че няма да ходиш насам-натам, а ще общуваш от дома си, което се вижда и от разположението на Меркурий У1, У5 в 12д- да не си в болница с голямото дете или просто сте в изолация, под карантина? Луната в секстил с Юпитер У8 в 6д близо до К6, в тригон Слънце У4 в 12д, което смегчава влиянието на квадрата ѝ с Марс У12, съУ6 в 12д. и по- леко ще преодолееш здравословното неразположение, само дето няма да водиш активен живот реално, а виртуално.

Bobolina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 623
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #831 -: Април 21, 2017, 01:52:31 pm »
В този лунар привиждат ли ми се професионални промени или наистина са възможни? Влизам в месеца със счупен лаптоп, борба по възстановяване на информацията, както и с ларингит :-X, но това ще е за няколко дни.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #832 -: Април 21, 2017, 02:15:33 pm »
В този лунар привиждат ли ми се професионални промени или наистина са възможни?
Привиждат ти се  :) Ще се занивамаш със здравето и ежедневни, рутинни задължения.
Сякаш няма да успееш да възстановиш информацията, що се отнася до неща, свързани с творчество и изкуство, заради Плутон в лун. 5д.  Нещата клонят към нов лаптоп- лун. Марс У3 в 9д преминава в близнаци.

Bobolina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 623
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #833 -: Април 21, 2017, 03:08:23 pm »
Ехеее, Акрукс, успя да ме изненадаш. Аз си мислех, че една преинсталация ще свърши работа, не е като да не може да се стартира изобщо. Някакви драйвери отказаха. Относно файловете, повечето са  защитени, но нали съм перфекционист, ще опитам всичко да се спаси. Иначе ще трябва да се поровя по различни места и пак ще ги възстановя. Но ако се стигне до смяна на лаптопа, ще падна, той дори не е стар...

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #834 -: Април 21, 2017, 06:35:00 pm »
лунарната Луна  :) Симпатяга!
Луната в лунара управлява 3д и е в лун. 4д, което показва, че няма да ходиш насам-натам, а ще общуваш от дома си, което се вижда и от разположението на Меркурий У1, У5 в 12д- да не си в болница с голямото дете или просто сте в изолация, под карантина? Луната в секстил с Юпитер У8 в 6д близо до К6, в тригон Слънце У4 в 12д, което смегчава влиянието на квадрата ѝ с Марс У12, съУ6 в 12д. и по- леко ще преодолееш здравословното неразположение, само дето няма да водиш активен живот реално, а виртуално.

В карантина съм от варицелата  :012:
Над силата е само умението да я владеем!

gerivas

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 299
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #835 -: Април 26, 2017, 10:56:10 pm »
Акрукс?

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #836 -: Април 26, 2017, 11:14:45 pm »
Както крясваше Никълъс Кейдж в " Да напуснеш ЛВ" към сервитьорката в бара-сестра-а-аа!

Bobolina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 623
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #837 -: Април 28, 2017, 10:01:16 pm »
Привиждат ти се  :) Ще се занивамаш със здравето и ежедневни, рутинни задължения.
Сякаш няма да успееш да възстановиш информацията, що се отнася до неща, свързани с творчество и изкуство, заради Плутон в лун. 5д.  Нещата клонят към нов лаптоп- лун. Марс У3 в 9д преминава в близнаци.

Вече дишам по-спокойно - цялата информация е спасена. Колкото до лаптопа - ще видим, може и да му се размине само с преинсталация.

Но лунарът ме човърка доста и откъм партньорства - Плутон в 5ти лун., Нептун и Венера в 7ми лун., ДЦ в 12 нат., а Уран и Слънце в 8ми лун. :o

Bobolina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 623
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #838 -: Април 29, 2017, 03:47:22 pm »
Акрукс, не, че не си го знаеш, но да потвърдя отново - добра си в прогностиката. Току-що ми казаха от сервиза, че харддискът е за смяна и ме зашеметиха... Не е като за нов лаптоп, но си е сериозно и то много. Сега ще взема да проверявам дали всичко ми е наред с копираните файлове, че направо ми настръхна козинката...  :-X :o

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #839 -: Май 02, 2017, 09:58:08 pm »
Утре започва новия ми лунар, Луната е в 12 лунарен дом. Диспозиторът й - нат.Слънце прави хармоничен аспект с тр.нодална ос. А тр. Слънце е в тригон с нат.Меркурий. По-специфично е, че включва Юпитерова опозиция при ретро хода на планетата - У4 в лунара от 2 лун. дом.

Как Ви изглежда картата? Напоследък не отразявам особено лунарите, но предния беше много покзазателен и бих се радвала на поглед отстрани  :58:
Над силата е само умението да я владеем!