Автор Тема: Месечен хороскоп-лунар  (Прочетена 222930 пъти)

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #840 -: Май 02, 2017, 10:36:31 pm »
Утре започва новия ми лунар, Луната е в 12 лунарен дом. Диспозиторът й - нат.Слънце прави хармоничен аспект с тр.нодална ос. А тр. Слънце е в тригон с нат.Меркурий. По-специфично е, че включва Юпитерова опозиция при ретро хода на планетата - У4 в лунара от 2 лун. дом.

Как Ви изглежда картата? Напоследък не отразявам особено лунарите, но предния беше много покзазателен и бих се радвала на поглед отстрани  :58:
Възможно ли е някакви проблеми със здравето или в работата? Също така грижи в семейството и/или свързани с дете? Ако си имала някакви финансови проблеми, може да почувстваш известно облекчение, макар и не голямо, понеже Юпитер е все още ретрограден.

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #841 -: Май 02, 2017, 10:59:57 pm »
Уж отминаха тези проблеми, то не пречи да се появят нови. Зет ми е на легло, уж близо до края, но аз очаквам да се случи около солара му, защото  съвпада с нов цикъл Юпитер-Слънце. Съжалявам, че съм така директна, но за него ще е наистина освобождаване.

Имма адски много работа сега и това ме поставя в изолация - нямам време 2 думи да си кажа с някой колега. Усещам тази изолация, предполагам, че може да е това. Поне първосигнално - така го разчетох.
Над силата е само умението да я владеем!

Bobolina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 623
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #842 -: Май 16, 2017, 07:12:15 am »
На Юпитер във 2 лун. 7 нат. ли трябва да благодаря, че усетих схема за финансови измами, преди да изгоря? :o Или може би трябва да потърся в новия лунар, почти му е време. Става въпрос за онлайн продажби през популярен сайт и система за плащания, уж искаха да купят нещо от мен, но ми стана странно как искат да завършим сделката, оказа се, че с право съм се усъмнила.

Bobolina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 623
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #843 -: Май 16, 2017, 04:21:33 pm »
След един доста събитиен месец, мисля си каква е вероятността този лунар да ми донесе път в чужбина, може би таен (нищо чудно, от мен се очаква да стоя и да работя, а не да кръстосвам надлъж и нашир). Със Слънце в 5 лун. да не би да е и по любовни причини... Уран и Меркурий в 4 лун. 1 нат. да не ми докарат внезапна смяна на жилището? То няма лошо, но аз съм свикнала да планирам. Сатурн в 12 лун., толкова близо до АЦ и върху наталната Венера какво може да даде?  :-\

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #844 -: Май 16, 2017, 10:44:25 pm »
След един доста събитиен месец, мисля си каква е вероятността този лунар да ми донесе път в чужбина, може би таен (нищо чудно, от мен се очаква да стоя и да работя, а не да кръстосвам надлъж и нашир). Със Слънце в 5 лун. да не би да е и по любовни причини... Уран и Меркурий в 4 лун. 1 нат. да не ми докарат внезапна смяна на жилището? То няма лошо, но аз съм свикнала да планирам. Сатурн в 12 лун., толкова близо до АЦ и върху наталната Венера какво може да даде?  :-\
Гладна кокошка просо сънува  :)
Лин. Юпитер У1 в лун 9д- неща свързани с чужбина, образование ще те интересуват през месеца, може да планираш задгранично пътуване. Уран в 4д - придобивка на нова техника, компютър, нестабилно положение в дома, внезапна промяна на местожителството, но ще е временно заради Меркурий в 4д.
Лун. 3д в 12д- скрита комуникация или по-дискретно общуване.
Сатурн на АСЦ- ще си затруднена, може да има връзка с финанси. Плутон в 1д- ще действаш със сила, воля при постигане на стремежи и преодоляване на затруднения.
Ами не ти е толкова зле лунара, че да се притесняваш за нещо- имаш голям въздушен тригон Луна-Юпитер-Марс, Венера секстил Марс

Bobolina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 623
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #845 -: Май 16, 2017, 11:42:19 pm »
Гладна кокошка просо сънува  :)
:D

Много благодаря, Акрукс! Уран и Сатурн ми опънаха нервите в тази карта, признавам си чистосърдечно. :)

Bobolina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 623
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #846 -: Май 27, 2017, 12:20:40 pm »
Обратна връзка: този сладур Уран, който ми събра очите в лунара, си показа зъбките :012: - спешен и съществен ремонт вкъщи, ще ми напълни къщата с майстори и бойното им снаряжение. Поне ще е за кратко действително.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #847 -: Май 27, 2017, 06:33:54 pm »
Обратна връзка: този сладур Уран, който ми събра очите в лунара, си показа зъбките :012: - спешен и съществен ремонт вкъщи, ще ми напълни къщата с майстори и бойното им снаряжение. Поне ще е за кратко действително.
лун. Уран в лун 4д е в точен тригон с Венера- ще се разкраси дома, непланирано  :)

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #848 -: Юни 06, 2017, 10:58:42 pm »
Как бихте коментирали следващия ми лунар? С този лун. Асц на нат. Марс и К2 на нат. Плутон, възможно ли е да показва финансови загуби?  :-X ??? ???

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #849 -: Юни 07, 2017, 09:27:04 am »
Веско, според мен показва активност в партньорства, споразумения и заплащане. Но за загуби - не бих твърдяла. Лун. У1 е добре поставен в Телец. Предвид положението в 8 дом може да ти върнат заем, да се занимаваш с чужди пари.
Марсовата енергия е двустранно подчертана - доста спорт, ежедневни задачи и секс. Имаш Луна-Меркурий в Рак, лунара ти почва след новолунието и с този хубав петодомен стелиум мисля, че ще имаш интересни срещи, които ще ти донесат възможности и по линия на работа.
Заради Меркурий с Луната и Марс може да има напрежение - емоционално и умствено, както и някакви пререкания с жена. Обаче Луната е в сходящ секстил с лун. У1 - крайната развръзка ще бъде в твоя полза.
« Последна редакция: Юни 07, 2017, 09:47:09 am от The_One »
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #850 -: Юни 07, 2017, 11:35:46 am »
Някой ще ми погледне ли лунара, че е точно на пълнолунието и тези разменени оси ИЦ-МЦ в критични градуси ме притесниха ::)
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #851 -: Юни 07, 2017, 01:21:35 pm »
Веско, според мен показва активност в партньорства, споразумения и заплащане. Но за загуби - не бих твърдяла. Лун. У1 е добре поставен в Телец. Предвид положението в 8 дом може да ти върнат заем, да се занимаваш с чужди пари.
Марсовата енергия е двустранно подчертана - доста спорт, ежедневни задачи и секс. Имаш Луна-Меркурий в Рак, лунара ти почва след новолунието и с този хубав петодомен стелиум мисля, че ще имаш интересни срещи, които ще ти донесат възможности и по линия на работа.
Заради Меркурий с Луната и Марс може да има напрежение - емоционално и умствено, както и някакви пререкания с жена. Обаче Луната е в сходящ секстил с лун. У1 - крайната развръзка ще бъде в твоя полза.
Благодаря много, The_One!
Чудех се да не би 5 дом да показва предстоящият концерт по пиано на класа ни, но той ще е на 17 юни, а лунара започва на 24-и. Дано наистина да се окажеш права!

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #852 -: Юни 07, 2017, 01:40:44 pm »
По-скоро "ДА", защото и след изявата ще носиш емоцията и енергетиката в себе си :)
Над силата е само умението да я владеем!

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #853 -: Юни 07, 2017, 07:10:53 pm »
По-скоро "ДА", защото и след изявата ще носиш емоцията и енергетиката в себе си :)
Дано всичко да мине добре и там!  :)

Bobolina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 623
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #854 -: Юни 13, 2017, 04:30:52 pm »
В този лунар много неща са му съвсем на място: АЦ в Близнаци в 3 нат. - ще имам кратко пътуване с хора от семейството; Луна в 9 дом - планиран път в чужбина.

Обаче има и неща, които ме притеснявват: Луната квадратира Венера, това ме кара да си мисля, че пълнолунният конфликт с Любовта съвсем няма да е повърхностен и ограничен във времето. ??? Относно кариерата, Луната е върху МЦ и в тригон с Меркурий, но ще е достатъчно ли това за нещо съществено положително, като Нептун се е намърдал в 10 дом? :91: С Меркурий на лун. АЦ и Слънце в 1ви лун. 3 нат., че и в Близнаци, голяма комуникация би трявало да пада, както съм и планирала.

С Марс във 2ри лун. 4ти нат. може ли да се очакват разходи по смяна на дома? Така разположен Сатурн в 7ми лун. какво може да даде? С този път, който ще правя, за Плутон в 8ми лун. не смея и да питам, че и Уран на К12.... :-\