Автор Тема: Месечен хороскоп-лунар  (Прочетена 222726 пъти)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #855 -: Юни 14, 2017, 01:40:25 am »
В този лунар много неща са му съвсем на място: АЦ в Близнаци в 3 нат. - ще имам кратко пътуване с хора от семейството; Луна в 9 дом - планиран път в чужбина.

Обаче има и неща, които ме притесняват: Луната квадратира Венера, това ме кара да си мисля, че пълнолунният конфликт с Любовта съвсем няма да е повърхностен и ограничен във времето. ??? Относно кариерата, Луната е върху МЦ и в тригон с Меркурий, но ще е достатъчно ли това за нещо съществено положително, като Нептун се е намърдал в 10 дом? :91: С Меркурий на лун. АЦ и Слънце в 1ви лун. 3 нат., че и в Близнаци, голяма комуникация би трявало да пада, както съм и планирала.

С Марс във 2ри лун. 4ти нат. може ли да се очакват разходи по смяна на дома? Така разположен Сатурн в 7ми лун. какво може да даде? С този път, който ще правя, за Плутон в 8ми лун. не смея и да питам, че и Уран на К12.... :-\
Марс във 2д е активност по отношение изкарване на пари
Плутон в 8д е повече секс или трансформация на сексуалната връзка, преминаване на нов етап
Сатурн в 7д е стабилизиране на връзката, ако има такава
лун Марк У1 на лун АСЦ- ще си активна в общуване, срещи, кореспонденция, но заедно с Уран на К12 може да даде нервно напрежение. Слънцето в 1д е благоприятно разположение, засилена енергия през месеца, ново творческо начало, може да е свързано с дома и семейството, защото е У4

Bobolina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 623
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #856 -: Юни 14, 2017, 10:04:29 pm »
В този лунар се чудя защо не е отразена достойно здравната проблематика. Очаквам едни изключително важни медицински изследвания, точно в средата на периода на лунара. Дали пък няма да се отложат... но не би трябвало. Темата започна още по изтеклия лунар, с Марс в 6 лун. 3 нат., направо се оформи като приоритетна тема, но истинското й развитие предстои по новия лунар. А не го виждам да е отразено в картата. :017:

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #857 -: Юни 15, 2017, 12:09:06 am »
В този лунар се чудя защо не е отразена достойно здравната проблематика. Очаквам едни изключително важни медицински изследвания, точно в средата на периода на лунара. Дали пък няма да се отложат... но не би трябвало. Темата започна още по изтеклия лунар, с Марс в 6 лун. 3 нат., направо се оформи като приоритетна тема, но истинското й развитие предстои по новия лунар. А не го виждам да е отразено в картата. :017:
Плутон е диспозитор на заключен знак в 6д и попада в 8д.
самите изследвания с апо 3д, който е акцентиран в лунара

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #858 -: Юни 15, 2017, 12:10:15 am »
akruks, какво би казала по моя лунар?

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #859 -: Юни 15, 2017, 12:12:39 am »
akruks, какво би казала по моя лунар?
Слънце и Венера на МС, Юпитер в 1д- щастливец
Луната в 10д- ще имаш подкрепа от жени в изявите си и в работата

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #860 -: Юни 15, 2017, 12:26:23 am »
Слънце и Венера на МС, Юпитер в 1д- щастливец
Луната в 10д- ще имаш подкрепа от жени в изявите си и в работата
Благодаря! Всъщност, Венера е в 8 дом, а Меркурий е в 10-и.
 А за лунар. асцендент върху нат. Марс и К2 върху Плутон? На пръв поглед ми се струва да не би някой да се опита да открадне нещо от работата ми и така да пострадам с пари.  :017:

Bobolina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 623
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #861 -: Юни 15, 2017, 12:30:33 am »
Плутон е диспозитор на заключен знак в 6д и попада в 8д.
самите изследвания с апо 3д, който е акцентиран в лунара

Така погледнато, обаче, новините трябва да са лоши ли?  ???

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #862 -: Юни 15, 2017, 06:19:46 pm »
Благодаря! Всъщност, Венера е в 8 дом, а Меркурий е в 10-и.
 А за лунар. асцендент върху нат. Марс и К2 върху Плутон? На пръв поглед ми се струва да не би някой да се опита да открадне нещо от работата ми и така да пострадам с пари.  :017:
Малко съм ги пообъркала Венерка с Мерко, ама карай  :012:
Аз не ги гледам лун. куспиди върху нат. планети, а само в кой натален дом попадат.
Марс не краде, в 10д - активност в работата и изявите. Нептун в лун 6-ти- може да се вкараш пак във филми оп отношение на здраве и работа, но докато транзитира през 1-ви ще си все склонен към самоизмама, илюзии и фантазии.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #863 -: Юни 15, 2017, 06:21:07 pm »
Така погледнато, обаче, новините трябва да са лоши ли? 
Не съм казала/писала такова нещо, само споменах, че се вижда това, за което ти писа, че не се виждало.  :) А за какво са изследванията?

Bobolina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 623
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #864 -: Юни 15, 2017, 06:26:08 pm »
Не съм казала/писала такова нещо, само споменах, че се вижда това, за което ти писа, че не се виждало.  :) А за какво са изследванията?

Хормони.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #865 -: Юни 15, 2017, 06:34:20 pm »
Хормони.
направи ликьор от зелени орехи, докато има, да видиш наесен като стане готов как ще си дойдат хормоните на мястото  :012:

Bobolina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 623
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #866 -: Юни 15, 2017, 06:36:16 pm »
направи ликьор от зелени орехи, докато има, да видиш наесен като стане готов как ще си дойдат хормоните на мястото  :012:

Благодаря! :58: Такива методи на терапия са ми изключително любими! :-*

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #867 -: Юни 15, 2017, 07:22:38 pm »
И аз ще си направя чак на есен ли ще стане  :017: Все ще помогне на нещо, нали орехът е с формата на мозък .

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #868 -: Юни 15, 2017, 09:53:21 pm »
Малко съм ги пообъркала Венерка с Мерко, ама карай  :012:
Аз не ги гледам лун. куспиди върху нат. планети, а само в кой натален дом попадат.
Марс не краде, в 10д - активност в работата и изявите. Нептун в лун 6-ти- може да се вкараш пак във филми оп отношение на здраве и работа, но докато транзитира през 1-ви ще си все склонен към самоизмама, илюзии и фантазии.
Благодаря много, akruks!

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #869 -: Юни 15, 2017, 11:35:26 pm »
И аз ще си направя чак на есен ли ще стане  :017: Все ще помогне на нещо, нали орехът е с формата на мозък .
помагаза много болести, дори за акне, но най-много за щитовидната
орехите киснат в ракия/спирт 6-7 седмици, после се добавя захар и вода,