Автор Тема: Месечен хороскоп-лунар  (Прочетена 222727 пъти)

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #900 -: Юли 17, 2017, 10:12:43 pm »
Рядко гледам лунарите напоследък, но този е малко по-аспектиран и моля за Вашите коментари.

По време на лунара ще сме на Силистар, но не намирам нито Царево, нито Китен или друго наоколо. Лунарния АС е точно върху нат.Нептун, а лун. К9 е в съвпад с лун. СЛВ. Отбелязвам го, за да се добие предства къде свършва лун. 8 дом, в който е луната.
« Последна редакция: Юли 17, 2017, 10:15:10 pm от a.l.e.n.a »
Над силата е само умението да я владеем!

Bobolina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 623
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #901 -: Юли 17, 2017, 10:14:13 pm »
не виждам указания за смяна на дом/населено място, но по отношение на любовта ще е успешен
Благодаря, Акрукс. Реших така най-вече заради лун. АЦ в 4ти нат. и 4ти лун. със Слънце в 6ти нат.

Може би трябва да гледам предишния, с Уран в 4ти лун. 1 нат. :017: Но много скоро ми се вижда. Обаче Уран не пита скоро ли е или не. 
« Последна редакция: Юли 17, 2017, 10:20:17 pm от Bobolina »

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #902 -: Юли 17, 2017, 10:38:52 pm »
Скоро ще започне новият ми лунар. Какво ще кажете по него? Плутон в 10 дом проблеми в работата ли вещае?

Bobolina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 623
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #903 -: Юли 20, 2017, 07:28:01 pm »
Помощ! Направо ще откача! Около мен от няколко места се трупат финансови загуби и се чудя как да измисля нещо, което показва, че това е бързопреходно и нищо сериозно...  :17:

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #904 -: Юли 20, 2017, 08:54:04 pm »
Скоро ще започне новият ми лунар. Какво ще кажете по него? Плутон в 10 дом проблеми в работата ли вещае?
Весо, стига с тези проблеми, Плутон е сила и власт, подкрепа от влиятелен човек.
Луна У4 в 4д- може да имаш домашни грижи, повишени емоции вкъщи, но на работата нещата ще са наред и ще си активен, изпълнен с енергия- лун. Марс У1, У6 съвпад Слънце У6 в слънчевия 5д.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #905 -: Юли 20, 2017, 09:04:12 pm »
Помощ! Направо ще откача! Около мен от няколко места се трупат финансови загуби и се чудя как да измисля нещо, което показва, че това е бързопреходно и нищо сериозно...  :17:
отдавна е измислено, споделих тогава статията, но малцина я погледнаха http://tayni.net/?p=6103 Извадка от статията: 
Цитат
Тъй като стационарен Нептун – от дом 8, владетел на дом 8 – ще продължи да прави опозиция към съединението Марс-Юпитер поне още около месец (най-малко), нужно е да се вземат следните предпазни мерки. 5) Не изпадай в паника, ако не ти достигат пари! Мине ли периодът, всичко ще изглежда по друг начин!

в лунара нямаш индикация за финансови загуби- Мерка У1 в тригон с Венера У2, Юпитер във 2д, обаче Нептун е на ДСЦ, трябва да си внимателна по отношение на колеги, партньора/и, възможно е да те подхлъзнат, Венера У2 в квадрат с Нептун
« Последна редакция: Юли 20, 2017, 09:08:05 pm от akruks »

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #906 -: Юли 20, 2017, 09:21:45 pm »
Весо, стига с тези проблеми, Плутон е сила и власт, подкрепа от влиятелен човек.
Луна У4 в 4д- може да имаш домашни грижи, повишени емоции вкъщи, но на работата нещата ще са наред и ще си активен, изпълнен с енергия- лун. Марс У1, У6 съвпад Слънце У6 в слънчевия 5д.
Благодаря много, акрукс!
А лун. Юпитер в 7 дом върху нат. Венера възможно ли е да показва нови приятелства/ познанства или пък възобновяване на стари такива (поне ми се иска да е така)?

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #907 -: Юли 20, 2017, 11:20:58 pm »
Благодаря много, акрукс!
А лун. Юпитер в 7 дом върху нат. Венера възможно ли е да показва нови приятелства/ познанства или пък възобновяване на стари такива (поне ми се иска да е така)?
Весо, тр. Юпитер вече е минал над Венера- нещо донесе ли ти?
лун Юпитер в 7д може да донесе разширения в партньорствата, в това число и професионалните

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #908 -: Юли 20, 2017, 11:28:24 pm »
Весо, тр. Юпитер вече е минал над Венера- нещо донесе ли ти?
лун Юпитер в 7д може да донесе разширения в партньорствата, в това число и професионалните
Имаше нови запознанства, но дали ще продължат във времето - не знам.  ???
Надявам се лун. Юпитер да не дава разширения най-вече в професионалните партньорства.

Bobolina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 623
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #909 -: Юли 21, 2017, 12:36:53 am »
отдавна е измислено, споделих тогава статията, но малцина я погледнаха http://tayni.net/?p=6103 Извадка от статията: 
в лунара нямаш индикация за финансови загуби- Мерка У1 в тригон с Венера У2, Юпитер във 2д, обаче Нептун е на ДСЦ, трябва да си внимателна по отношение на колеги, партньора/и, възможно е да те подхлъзнат, Венера У2 в квадрат с Нептун
Благодаря ти за коментара, Акрукс и че припомни статията! Гледах я тогава, нали се смяхме за развращаващата "музика". :85:

Относно партньорствата ми се случи нещо много значимо, което не знам как е отразено в лунара. Най-накрая намерих сили и решителност да се противопоставя на една особа, чиито магарии търпя от половин година! Направо беше смаян и добре, че имаше благоразумието да каже още при първите ми реплики "добре, разбрах, ще помисля какво да се направи", иначе много неща щях да му кажа, че чашата на търпението ми наистина беше препълнена.

..Обаче това с рисковете по партньорства е много тъпо. :( Аз пък си мислех, че с Луна в 5ти лун. дом и в тригон с Венера месецът трябва да е щастлив и късметлийски за любовта...
« Последна редакция: Юли 21, 2017, 12:52:30 am от Bobolina »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #910 -: Юли 21, 2017, 02:11:10 pm »
Аз пък си мислех, че с Луна в 5ти лун. дом и в тригон с Венера месецът трябва да е щастлив и късметлийски за любовта...
Луната е У11, Венера У2, У9, така че венеро-лунните енергии ще такат по тези домове. Плутон в 5д- може да имаш нужда от дълбочина в чувствата, може и да я получиш от страна на партньора, защото е в секстил с Нептун У7, човекът е казал, че ще помисли  :012:

Bobolina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 623
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #911 -: Юли 21, 2017, 11:50:16 pm »
...обаче Нептун е на ДСЦ, трябва да си внимателна по отношение на колеги, партньора/и, възможно е да те подхлъзнат, Венера У2 в квадрат с Нептун
Акрукс, едва ли ще те изненадам - вече и по този аспект мога да се "похваля" с проявления. Едно, майсторът, който обеща да дойде да отстранява повреда, потъна в дън земя.. когато най-сетне успях да го издиря, каза, че му се била счупила колата, обаче такава мазна усмивка усетих от другата страна на линията, че не знам дали е такъв случаят. И второ, далеч по-сериозно, партньори от фирма, която се намира в държава, която ние наричаме "цивилизован свят", започнаха да се укриват и макар и да имаме черно на бяло уверение, че поемат определен финансов ангажимент към нас, в поведението им по нищо не личи, че имат намерение да се издължат. Не ми се мисли, ако трябва да започваме да ги разнасяме от инстанция към инстанция за жълти стотинки... Обаче ако не платят, ще го направя, защото ми е омръзнало от мизерници. :96:
« Последна редакция: Юли 22, 2017, 12:39:52 am от Bobolina »

Bobolina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 623
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #912 -: Август 04, 2017, 06:46:39 pm »
Новият ми лунар започва точно с пълнолунието и ЛЗ. :o АЦ в 9 лун. и Стрелец - дали пак ще хукна към чужбина, Меркурий също е в 9 лун. Уран в 4 лун. 1 нат. би ли се проявил като промени по местожителството? Доживях Юпитер да е в 10 лун. 7 нат., надявам се да се прояви по добър начин в работата ми. Луната във 2 лун. какво проявление може да даде? В тригон е с Юпитер от 10 лун., но в опозиция с Марс и Слънце от 8 лун. А 5 лун. дом е във 2 нат., което не ми изглежда зле. Следя финансовите аспекти заради една инвестиция. Дано не ми дойде твърде много тази мистериозност около Нептун в 3 лун. 12 нат. :-X Положението на Сатурн в лунара ми е доста любопитно. :017:

Акрукс, от предишния лунар Плутон 5д в секстил с Нептун У7 се прояви по разкошен начин ;) , благодаря, че ми го посочи. 
:-* В новия лунар Венера е в 7 лун., дано има добро проявление и тя. 

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #913 -: Август 07, 2017, 06:12:11 pm »
В новия лунар Венера е в 7 лун., дано има добро проявление и тя.

Венера в 7д е малката благословия по отношение на партньорства и външни изяви, тъй като е у-л на МС
в лунарите първо се гледа Луната, а тук тя е У8 във 2д в заключен знак, в опозиция на Слънцето в 8д- вероятно ще имаш финансови затруднения, месецът няма да е от леките със Сатурн в 12д, но с Плутон в 1д ще имаш сила и воля да го преминеш без проблем.

Bobolina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 623
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #914 -: Август 07, 2017, 10:29:14 pm »
Благодаря ти за коментара, Акрукс! Много се радвам за Венера. Дано касае и лични, и служебни партньорства. Другата седмица трябва да водя едни хлъзгави преговори и да отстоявам позиция, която дори не съм сигурна колко е правилна, отсрещната страна винаги се е проявявала като доста хитра и не знам как ще се справям с Нептун в 3 лун. 12 нат.