Автор Тема: Месечен хороскоп-лунар  (Прочетена 222738 пъти)

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #1005 -: Април 13, 2018, 06:40:44 pm »
Много благодаря и на Сафо и на Акрукс, Веско също
Аз ще пътувам до България по това време, за две седмици. Надявам се скоро да се уговоря за работа, но като го гледам този Лунар, нещата Май месец , ще се променят тотално. Това за двете длъжности е доста възможно. До сега като съм имал Луна в 10-ти дом, винаги е имало тотална промяна на фокуса на работата, позиция , дори предприятие.
Иначе да , търся работа по 9-ти дом, дай боже.

silince

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 55
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #1006 -: Април 15, 2018, 02:53:46 pm »
 Здравейте от утре започва новия ми лунар,ако някой може да каже две три думи за него.Интересна ми е позицията на Уран в седми лунен дом МС попада в пети натален,а пети лунен в лунен в 1ви натален,дали ще има някакво раздвижване на любовния фронт?.Наскоро изтеглих заем и виждам че осми лунен е в втори натален с Венера в Телец.Инт ми е за края на месеца в 4ти лунен ми е Плутон как да го разчитам

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #1007 -: Април 16, 2018, 08:16:09 am »
Здравейте от утре започва новия ми лунар,ако някой може да каже две три думи за него.Интересна ми е позицията на Уран в седми лунен дом МС попада в пети натален,а пети лунен в лунен в 1ви натален,дали ще има някакво раздвижване на любовния фронт?.Наскоро изтеглих заем и виждам че осми лунен е в втори натален с Венера в Телец.Инт ми е за края на месеца в 4ти лунен ми е Плутон как да го разчитам
Видях  коментара на Акрукс за солара ти,написала е "наследства,кредит".Прочети си го отново.Ще има любови,да.Венера у1,у8 лун домове тронова в 8 дом тригон натален Сатурн.5лун на ац.Възможност за зачеване,Лун ац в 8 натален.
« Последна редакция: Април 16, 2018, 08:22:42 am от Сафо »

silince

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 55
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #1008 -: Април 16, 2018, 03:43:57 pm »
Благодаря много Сафо.А Уран в седми дом като криза ли да го разглеждам или като промяна какво е товето мнение?

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #1009 -: Април 16, 2018, 04:41:17 pm »
Благодаря много Сафо.А Уран в седми дом като криза ли да го разглеждам или като промяна какво е товето мнение?
Не е криза.Може да срещнеш по-интересни или особени хора през този месец.Интересни запознанства,неочаквани,у5 дом в 7 луна.Забавления,любов към познат, неочаквано,хоби,астрология посещение.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #1010 -: Април 16, 2018, 05:23:31 pm »
Здравейте от утре започва новия ми лунар,ако някой може да каже две три думи за него.Интересна ми е позицията на Уран в седми лунен дом МС попада в пети натален,а пети лунен в лунен в 1ви натален,дали ще има някакво раздвижване на любовния фронт?
Уран в лун 7д - внезапно начало на любовна връзка с романтичен мотив. Неочаквана поява на човек, който да изиграе съществена роля в живота. Това може да е период на повишена популярност, но също така повишена конфликтност, неприятности в общуването с обкръжението. При негативен аспект- разрив в партньорство, прекратяване на сътрудничество.
Луната в 7д. също показва промени по отношение на популярност, особено при жените. При наличие на други показатели може да означава бременност, а лун К5 на Ас е такъв показател.

silince

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 55
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #1011 -: Април 16, 2018, 07:00:56 pm »
Благодаря много ще дам ОВ след края на лунара :)

vivi

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 25
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #1012 -: Април 18, 2018, 06:44:07 pm »
Хора, последно ще си кача лунара. По миналия Сафо беше точна до най-малки детайли. Дала съм обратна връзка. Ако някой иска да каже нещо по този, много ще се радвам  :)

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #1013 -: Април 21, 2018, 10:31:43 pm »
Възможно ли е да съм забремянала през този месец? Рано е за тест, за това питам ... А индикира ли някъде, че ще осиновя котенце?  :58: :58:
В този лунар не виждам зачеване.Домашни любимци са по 6 дом.Имаш пълен 5дом обаче,имаш ли дете?К5 лун.на к7 .Луната у12 в 5дом.
« Последна редакция: Април 21, 2018, 10:49:09 pm от Сафо »

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #1014 -: Април 22, 2018, 02:56:01 pm »
Според мен няма забременяване в Лунара, ако има такава възможност, според мен ще е началото на 2019 , Сатурн преминава 7 ми дом в момента, и ще направи хубави аспекти 2019 , 2018 нищо не се задава на хоризонта.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #1015 -: Април 29, 2018, 02:03:10 pm »
 :)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #1016 -: Април 29, 2018, 05:02:04 pm »
Луната У6 в 5д - подарък кученце, за което се грижиш
Мерка У5 във 2д, където са Слънце У7, Уран У1- ще има още подаръци от половинката ти, да не те изненада неочаквано с кола?

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #1017 -: Април 29, 2018, 06:56:15 pm »
Луната У6 в 5д - подарък кученце, за което се грижиш
Мерка У5 във 2д, където са Слънце У7, Уран У1- ще има още подаръци от половинката ти, да не те изненада неочаквано с кола?
Ами знам ли вече,аз имам три ,за апартамент се кани да ми купува,обаче заради ретро Сатурн го "възпирам" засега.По-принцип всеки ден ми носи по нещо........
Синът ми се занимава с крипто валути,биткойни,от два дни му скочиха доста.
« Последна редакция: Април 29, 2018, 07:02:39 pm от Сафо »

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #1018 -: Май 01, 2018, 10:00:23 am »
Луната У6 в 5д - подарък кученце, за което се грижиш
Мерка У5 във 2д, където са Слънце У7, Уран У1- ще има още подаръци от половинката ти, да не те изненада неочаквано с кола?
Днес ще ходим до Пловдив да види(мъжо)някаква кола :D ,ще водим и кученцето......глей кво нещо е?! някой ако се задълбочи може и да разбере кога ще си мия зъбите :57:

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #1019 -: Май 06, 2018, 10:01:26 am »
Май нищо интересно няма да има през този месец... То при мен няма нищо нормално де... Откъде имам тая злоба, омраза, агресия... Направо ме е срам да си признавам ... Вече се убеждавам, че съм за психиатрията...  ???
gerivas,Погледни къде е транзитен Сатурн.Съвпад Луна си е гадно,обаче поне можеш да видиш кога ще се махне от там,нали?Та,има надежда. :)Ще получиш финанси от някъде,може да има край на приятелство и колкото и трудно да изглежда,погледни философски на нещата.И това за партньора,което си написала,Сатурн през 7 натален .
« Последна редакция: Май 06, 2018, 10:08:15 am от Сафо »