Автор Тема: Месечен хороскоп-лунар  (Прочетена 222893 пъти)

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #1245 -: Юни 21, 2020, 11:51:05 pm »
Мерси  :-*
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #1246 -: Юни 22, 2020, 09:56:26 am »
Трудно, трудно затъмнение!  :-[ :-[ :-[
И пак венерини теми.
Какво мислите за този лунар?
Лун. асц в 9нат.близнаци,ще комуникираш по телефон, Интернет, ще пътуваш до някъде. Възможно е някакъв вид курс, квалификация. Ще общуваш тайно с някой, като тайна комуникация, любовна, или с жена от форума например. Слънцето на Асц дава някаква промяна на външен вид. Може да си поръчаш очила през Интернет, слънчеви. Меркурий на к2, пари, или други придобивки, като книги този лунар. . По 9дом са некръвни роднини, като мъж на сестра ти, или жена на брат ти
Ще уреждаш документи някакви, .
« Последна редакция: Юни 22, 2020, 06:36:02 pm от Сафо »

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #1247 -: Юни 22, 2020, 09:27:17 pm »
Мерси, Сафо. А аз се фокусирах върху Венерата, защото отношенията ми с един човек се активираха в негативен план. И друго не видях.
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

maimunka365

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 998
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #1248 -: Юни 23, 2020, 10:41:23 pm »
Бихте ли помогнали с Лунара ми за юни месец! Имам нужда от страничен поглед и мнение. Благодаря, предварително! 
Изглежда ми интересен заради съвпадите на лунарни Ас-Дсц и натални Иц-Мц, лунарен Марс върху нат. Юпитер, лун. осми дом съвпад нат.Меркурий. Има и други аспекти освен съвпади, но...  ;D
При такъв лунар асц лунарен съвпад ИЦ нат.влязох в болница за изследване,тоест буквално смених дома за една седмица,но имаше и лунация на к4 натално,новолуние.
При теб к4 в рак,пътуване до дома,майката,притеснения ,посещение на специалист по Луна в овен е възможно зъболекар.Но 9дом ,където е Луната„лунарен,са всякакъв вид тесни специалисти,органи на властта,съдилища,документални учреждения,образование,курсове,край на нещо по 6 дом,работа,лели,домашни любимци.

Стартирах диета, срам ме хваща колко се бях ошишкала. Излезнах от дълга зимна летаргия.  ;D За съжаление се обади стар проблем със седалищния нерв, дори имам съмнения че проблемът е много по-сериозен и имам изхабени дискове на кръста. Правих скенер, не съм ходила на рентген. Продължавам да тренирам, но изпитвам силни болки по целия грънбак и хълбоците. Напипвам изкрванията по прешлените на гръбнака и са доста големи,явно притискат нерви и всичко е от дясната ми страна. При упражнения и крак, и ръка пукат здраво.
И в неделя пак ще посетя в затвора приятел, хахах.
Скъсах дългогодишни отношения с приятелка.
Вчера котаракът ми направи криза и се наложи да променя диетата му с друга храна. Днес е добре! Дано няма проблеми при него.
« Последна редакция: Юни 24, 2020, 06:54:04 am от maimunka365 »
"Най-големият враг на знанието не е незнанието, а илюзията за знание." Стивън Хокинг

maimunka365

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 998
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #1249 -: Юли 03, 2020, 12:40:06 am »
Бихте ли помогнали с Лунара ми за юни месец! Имам нужда от страничен поглед и мнение. Благодаря, предварително! 
Изглежда ми интересен заради съвпадите на лунарни Ас-Дсц и натални Иц-Мц, лунарен Марс върху нат. Юпитер, лун. осми дом съвпад нат.Меркурий. Има и други аспекти освен съвпади, но...  ;D
При такъв лунар асц лунарен съвпад ИЦ нат.влязох в болница за изследване,тоест буквално смених дома за една седмица,но имаше и лунация на к4 натално,новолуние.
При теб к4 в рак,пътуване до дома,майката,притеснения ,посещение на специалист по Луна в овен е възможно зъболекар.Но 9дом ,където е Луната„лунарен,са всякакъв вид тесни специалисти,органи на властта,съдилища,документални учреждения,образование,курсове,край на нещо по 6 дом,работа,лели,домашни любимци.

Не искам да съм толкова крайно настроена, но вижда ли се смърт на домашен любимец? Много ми е притеснено, защото сигнали ми дава от февруари, а аз не търсих на правилното място и сега чак виждам, че хайвана имал бучка зад ухото, а спи при мен и го гушкам и галя постоянно. Горкото, сигурно се е мъчил от тогава. Каквото и да е и да трябва операция той няма да издържи на упойката. Единствен вариант ми остава с хомеопатия, защото и антибиотик не може да приема.
"Най-големият враг на знанието не е незнанието, а илюзията за знание." Стивън Хокинг

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #1250 -: Юли 03, 2020, 12:59:45 am »
maimunka365,

Давай Рескю, ако стане тревожен. Аз бях писала, че си взех ново котенце, но не успя да свикне с мен - отказа да яде и т.н. Сега е много добре при майка си, но за 2 дни, които беше при мен му давах от капките - 20 мл. изворна вода с 3-4 капки и със спринцовка на няколко пъти през деня. Видях как капките наистина действат!

maimunka365

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 998
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #1251 -: Юли 03, 2020, 01:02:44 am »
Романтика, той има бучка зад ухото, огромна като киста, но с черно връхче и зачервена. Капките едва ли ще му помогнат за този проблем. Случаят вече е сериозен и трябва правилна диагноза на първо място. Аз вече съм изживяла не един, а два случая с него и цялата започвам да треперя, когато не е добре той. Капките намен ще помогнат.

Интересното е, че има апетит и пие вода не е променен в това отношение. А нервните изблици са точно за повече храна. Но повръща често,този проблем е от години. Има проблеми с черен дроб, вероятно панкреас, глюкозата беше висока, но с правилна диета вече е в нормата. Правеше гърчове 2015г, но с много грижи и спокойствие ввсичко е наред сега.
« Последна редакция: Юли 03, 2020, 01:13:14 am от maimunka365 »
"Най-големият враг на знанието не е незнанието, а илюзията за знание." Стивън Хокинг

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #1252 -: Юли 03, 2020, 01:14:40 am »
И на него, (за да преодолее шока от прегледи, интервенция и т.н.), и на теб ще помогнат!

maimunka365

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 998
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #1253 -: Юли 03, 2020, 01:19:21 am »
И на него, (за да преодолее шока от прегледи, интервенция и т.н.), и на теб ще помогнат!

Да, така е! Благодаря, Романтика!  :-*
"Най-големият враг на знанието не е незнанието, а илюзията за знание." Стивън Хокинг

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #1254 -: Юли 03, 2020, 01:21:52 am »
Между другото, хомеопата, който посещаваме моето семейство ме е предупредила да не давам сухи хранули на куче/коте, а да взимам консерви, на които е посочено, че са без захар. Съдържанието на захар в храната при котките причинявала диабет. В DM има хубави консерви "ohne Zucker".

Бог да е с вас! Късмет...  :-*
« Последна редакция: Юли 03, 2020, 01:26:19 am от romantica »

maimunka365

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 998
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #1255 -: Юли 03, 2020, 01:31:52 am »
Между другото, хомеопата, който посещаваме моето семейство ме е предупредила да не давам сухи хранули на куче/коте, а да взимам консерви, на които е посочено, че са без захар. Съдържанието на захар в храната при котките причинявала диабет.
В DM има хубави консерви "ohne Zucker".

Бог да е с вас! Късмет...  :-*

Романтика, от години го храня с ветеринарна храна на Virbac за диабет, той няма, но е подходяща за неговите проблеми висока кр.захар и черен дроб. След година показателите му бяха по-добри. Понякога смесвам с Hepatic na Royal Canin i Recovery.
Скоро баща ми се прибира от Германия и ще ми донесе капките от там и храна.
"Най-големият враг на знанието не е незнанието, а илюзията за знание." Стивън Хокинг

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #1256 -: Юли 03, 2020, 01:34:48 am »
Ти си чудесен стопанин!

PS. Много оспамих темата, SORRY!

maimunka365

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 998
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #1257 -: Юли 03, 2020, 01:39:24 am »
Ти си чудесен стопанин!

PS. Много оспамих темата, SORRY!

Не си оспамила, нали помагаш. Благодаря ти за отношението и за подкрепата! Все повече такива хора да има!  :-*
"Най-големият враг на знанието не е незнанието, а илюзията за знание." Стивън Хокинг

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #1258 -: Юли 03, 2020, 06:44:55 am »
Бихте ли помогнали с Лунара ми за юни месец! Имам нужда от страничен поглед и мнение. Благодаря, предварително! 
Изглежда ми интересен заради съвпадите на лунарни Ас-Дсц и натални Иц-Мц, лунарен Марс върху нат. Юпитер, лун. осми дом съвпад нат.Меркурий. Има и други аспекти освен съвпади, но...  ;D
При такъв лунар асц лунарен съвпад ИЦ нат.влязох в болница за изследване,тоест буквално смених дома за една седмица,но имаше и лунация на к4 натално,новолуние.
При теб к4 в рак,пътуване до дома,майката,притеснения ,посещение на специалист по Луна в овен е възможно зъболекар.Но 9дом ,където е Луната„лунарен,са всякакъв вид тесни специалисти,органи на властта,съдилища,документални учреждения,образование,курсове,край на нещо по 6 дом,работа,лели,домашни любимци.

Не искам да съм толкова крайно настроена, но вижда ли се смърт на домашен любимец? Много ми е притеснено, защото сигнали ми дава от февруари, а аз не търсих на правилното място и сега чак виждам, че хайвана имал бучка зад ухото, а спи при мен и го гушкам и галя постоянно. Горкото, сигурно се е мъчил от тогава. Каквото и да е и да трябва операция той няма да издържи на упойката. Единствен вариант ми остава с хомеопатия, защото и антибиотик не може да приема.
има такава вероятност

maimunka365

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 998
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #1259 -: Юли 03, 2020, 04:26:18 pm »
Дано и този път се преборим!
"Най-големият враг на знанието не е незнанието, а илюзията за знание." Стивън Хокинг